jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Montoya :D
0
do 2005 raczej.
0
To uczucie, gdy zorientujesz się, że la rambla jest całkowicie pochłonięta informacjami o Realu :P
0
W COPE poinformowano, że asystentem Zidane'a ma być Santiago Solari.
0
Pytanie do obieżyświatów z twittera.
Zidane posiada licencje A?
1
Koniec bana dla Turana :P
5
Barca robi transfery patrząc z perspektywy filozofii gry i wpasowania się do zespołu. Real robi transfery pod względem marketingowym.
0
Będzie częściej stawiał na Varane'a :P To jego pupilek.
0
Szkoda, że w Łodzi nie grają :/
0
W błoto może nie, bo kupno de Bruyne było w porządku. Natomiast przeraża mnie ogrom pieniędzmi jakie wydają. Ciekawi zarazem to, że na płace wydaję ponad 200% budżetu i FIFA się nie przypatruje tej sytuacji.
0
Zidane pewno zaciera rączki. Varane też :D
1
Młody chłopaszek. 19 czy 20 lat. Jakiś czas temu był wart 8 milionów. Natomiast nie dziwi mnie cena jaką City za niego wywala. Już nie raz pokazali, że się podcierają pieniędzmi ...
3
adidasy reeboka :D Jak to fajnie brzmi :P
0
Zmiana trenera w kwiecie sezonu jest strasznie niezdrowa dla zespołu. Zobaczymy co wyniknie. Jeżeli Benitez odejdzie teraz, to moim zdaniem Real się skompromituje, a Perez będzie musiał przyznać się do błędu. A z czego zauważyłem jest na tyle przepełnionym pychą człowiekiem, że za wszelką cenę do tego nie dopuści.
2
Collet (president Espanyol): "Racist chants against Neymar? Hear the same every time Ronaldo plays. Can't prove they're imitating a monkey."
Masakra ... :D
65
Vidal może sporo zamieszać w systemie rotacji. Może grać za Alvesa, może grać na prawym skrzydle...
Przy dodaniu Ardy Turana możliwość roszad taktycznych jest po prostu przeogromna. Jestem przekonany, że wniosą sporo jakości, a z całą pewnością - głodu gry.
5
Team of the Year 2015: Neuer - Lahm ThiagoSilva Pique Alaba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar #fcblive [l'equipe]
1
Oficjalnie jest teraz bo dopiero są zarejestrowani. :)
0
Kończy mu sie kontrakt w tym roku.
7
To nie był ban transferowy tylko na rejestracje zawodników do rozgrywek.
19
Vidal szybszy :P
9
Czekałeś to północy, żeby to napisać? :P
W końcu zaczną jakieś plotki transferowe się pojawiać. Tęskniłem za tym o dziwo :D
0
Specjalnie się nie dziwię. Gdyby media tego tak nie nakręcały nie byłoby aż takiej napinki.
1
Serio czy troll XDD???
0
Aż rzuca się na usta jakiś rasistowski żart.
Ale nie jestem świnią i niczego nie napiszę :P
Rasistą też z resztą nie. Chociaż zależy jak na to spojrzeć.
8
Słabo strasznie. Nie lubię czegoś takiego.
2
Pamiętasz początki Ancelottiego? Potem zgarnęli Decimę. Więcej pokory ludzie :)
2
Jeśli myślicie, że Benitez odejdzie po remisie z VALENCIĄ (!!!!), to jesteście niepoważni.
0
Poza tym w styczniu gramy z Atletico.
0
Końcówka jak u Hitchcocka.