0

Montoya :D

0

do 2005 raczej.

0

To uczucie, gdy zorientujesz się, że la rambla jest całkowicie pochłonięta informacjami o Realu :P

0

W COPE poinformowano, że asystentem Zidane'a ma być Santiago Solari.

0

Pytanie do obieżyświatów z twittera.
Zidane posiada licencje A?

1

Koniec bana dla Turana :P

5

Barca robi transfery patrząc z perspektywy filozofii gry i wpasowania się do zespołu. Real robi transfery pod względem marketingowym.

0

Będzie częściej stawiał na Varane'a :P To jego pupilek.

0

Szkoda, że w Łodzi nie grają :/

0

W błoto może nie, bo kupno de Bruyne było w porządku. Natomiast przeraża mnie ogrom pieniędzmi jakie wydają. Ciekawi zarazem to, że na płace wydaję ponad 200% budżetu i FIFA się nie przypatruje tej sytuacji.

0

Zidane pewno zaciera rączki. Varane też :D

1

Młody chłopaszek. 19 czy 20 lat. Jakiś czas temu był wart 8 milionów. Natomiast nie dziwi mnie cena jaką City za niego wywala. Już nie raz pokazali, że się podcierają pieniędzmi ...

3

adidasy reeboka :D Jak to fajnie brzmi :P

0

Zmiana trenera w kwiecie sezonu jest strasznie niezdrowa dla zespołu. Zobaczymy co wyniknie. Jeżeli Benitez odejdzie teraz, to moim zdaniem Real się skompromituje, a Perez będzie musiał przyznać się do błędu. A z czego zauważyłem jest na tyle przepełnionym pychą człowiekiem, że za wszelką cenę do tego nie dopuści.

2

Collet (president Espanyol): "Racist chants against Neymar? Hear the same every time Ronaldo plays. Can't prove they're imitating a monkey."
Masakra ... :D

65

Vidal może sporo zamieszać w systemie rotacji. Może grać za Alvesa, może grać na prawym skrzydle...
Przy dodaniu Ardy Turana możliwość roszad taktycznych jest po prostu przeogromna. Jestem przekonany, że wniosą sporo jakości, a z całą pewnością - głodu gry.

5

Team of the Year 2015: Neuer - Lahm ThiagoSilva Pique Alaba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar #fcblive [l'equipe]

1

Oficjalnie jest teraz bo dopiero są zarejestrowani. :)

0

Kończy mu sie kontrakt w tym roku.

7

To nie był ban transferowy tylko na rejestracje zawodników do rozgrywek.

19

Vidal szybszy :P

9

Czekałeś to północy, żeby to napisać? :P
W końcu zaczną jakieś plotki transferowe się pojawiać. Tęskniłem za tym o dziwo :D

0

Specjalnie się nie dziwię. Gdyby media tego tak nie nakręcały nie byłoby aż takiej napinki.

1

Serio czy troll XDD???

0

Aż rzuca się na usta jakiś rasistowski żart.
Ale nie jestem świnią i niczego nie napiszę :P
Rasistą też z resztą nie. Chociaż zależy jak na to spojrzeć.

8

Słabo strasznie. Nie lubię czegoś takiego.

2

Pamiętasz początki Ancelottiego? Potem zgarnęli Decimę. Więcej pokory ludzie :)

2

Jeśli myślicie, że Benitez odejdzie po remisie z VALENCIĄ (!!!!), to jesteście niepoważni.

0

Poza tym w styczniu gramy z Atletico.

0

Końcówka jak u Hitchcocka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?