0

Wróżbita Maciej? :D

1

No, chyba, że jestem w błędzie.

1

Nie denerwuję się :)
Szkoda tylko, ze FIFA nie honorowała tak poprzednich organizatorów imprez FIFowskich. Bo z czego dobrze kojarzę, nigdy nie zdarzyło się, aby wszystkie nagrody wręczali ludzie z kraju w którym była organizowana gala.

1

OK, czyli rozumiem, że w każdej poprzedniej gali FIFA, a były bodajże 22, nagrody wręczali ludzie z kraju w którym odbywała się ta gala tak?

13

Mam zajęcia z socjologii z prof. Machniszewskim.
Genialny człowiek.
Pisał habilitację, odnośnie własnie islamizacji i ruchom etnicznym na świecie.
Wyliczył, że średnio co tysiąc lat, takie historie się pojawiają. Zmiany etniczne w poszczególnych regionach świata. (spójrzcie w podręcznik - potwierdzi).
1000 lat temu? Krucjata. Dzisiaj? Rewanż?
Zastanówmy się co możemy zrobić, bo według wybitnych socjologów w 2060 roku, Europa będzie w większości muzułmańska, a co lepsze - Archimedes przewidział koniec świata na 2060 rok. Przypadek? Nie sądzę.
[2/2]

16

A więc, tak jak obiecałem napisze parę słów od siebie.
Zapewne narażę się banem, aczkolwiek mam nadzieję, że nie. To jest la rambla, wyrażę tylko swoją opinię a wszelkie wulgaryzmy ogwiazdkuję.
Zaczynając rozmowę o tej skorumpowanej gali, czy organizacji.
Cieszę się, że Barcelona dostała swoje nagrody, na które zapewne zasłużyła. Nikt jej nie odbiera honorów, jednakże, to co właśnie zobaczyłem przerosło ludzkie pojęcie.
Rozumiem, gala w Dubaju. Rozumiem - EMIRATY. Rozumiem, Islam.
Natomiast to czego nie rozumiem to ta zasrana poprawność polityczna.
Powiedzcie szczerze cules, zauważyliście to, że każdą nagrodę wręczały Abdullahy, Ahmedy itd? Zauważyliście. Widzieliście ich piękne tradycyjne stroje.
Pytanie drugie - usłyszeliście jakiekolwiek słowo płynące z ich ust? Nie.
Nie usłyszeliście, ponieważ mówić nic nie musieli. Po cholere zatem mieli wręczać nagrody skoro nic nie mówili? Było na miejscu wiele wybitnych jednostek, które chętniej widziałbym na zdjęciu podczas wręczenia nagrody Messiemy, Bartomeu, czy komukolwiek innemu.
Gdzie my dążymy? Gdzie jest ta granica?
Kiedy chcesz jechać do Dubaju na wczasy (znam z autopsji) masz obowiązek podporządkować się zasadom panującym w tych muzułmańskim kraju! Nie wychylaj się, nie prowokuj, nie wychodź o takiej i takiej porze, jak zostaniesz zgwałcony to masz problem.
Czy widzieliście kiedykolwiek, żeby oni stosowali się do europejskich zasad?
Z jednej strony nie widzieliście.
Z drugiej strony widzicie, ponieważ tych zasad nie ma, zapraszają miliony imigrantów na pstryk palcem, bez sprawdzania "bo tak". "Bo oni są biedni i uciekają przed wojną".
Po czym wysadzają 100 osób.
Ja rozumiem, nie wszyscy islamiści to terroryści. Ale głupi zrządzeniem losu, wszyscy terroryści to islamiści.
Ciężkie czasy nastają dla Europy. Najgorsze jest to, że przez jej własną głupotę.
[1/2]

0

albo Herą.

1

Najlepszy gracz roku - LEO MESSI OCZYWIŚCIE !!
LEO JESTEŚ WIELKI!!!

0

tak powiedziała. Gramatyczna wpadka, ale jestem czepliwy jeśli chodzi o tą galę.

0

Najlepszy prezydent roku - BARTOMEU !!!!!

4

Najlepszy prezydent roku - Andrzej Duda!

Żartowałem.

0

1

UWAGA ZDANIE GALI !
- Pani prowadząca: As a president i've got a one question
Tłumaczenie: Jako prezydent mam jedno pytanie.

0

Nie żebym się czepiał, ale Bartomeu jak na prezydenta, to troszkę pogniecione spodnie ma.

13

Najlepsza drużyna 2015 roku - FC BARCELONA !!

0

A tuż po przerwie... najlepsza drużyna i najlepszy piłkarz.
PO PRZERWIE.... jezu, tu jest lepiej jak w TVN, 40 minut gali 15 minut reklam.

0

BARCELONA! chociaż tyle! :D

2

Facet zajmujący ze swoją drużyną pierwsze miejsce w rankingu tylko ze względu na brak rozsądku w systemie punktacji FIFA jest lepszy od kolesia który zgarnął tryplet.
NO BŁAGAM.
Niech mi ktoś powie, że ta organizacja pseudoorganizacja jest czymś obiektywnym.
Tak jak pisałem, walnę wywód po gali.
Zaraz się okaże, że nagrodę dla piłkarza dostanie jakiś Abdul z Syrii a najlepszą drużyną będzie zespół telewizyjny Al-Jazeery...

5

HAHAHAHA trener Belgii wygrał ze względu na popieprzony system punktacji FIFA XD
CULES ! SKISŁEM

0

Zaraz po gali zabiorę się za pisanie :)

0

Z czego wiem to nie ma Xaviego na gali. Jedyne osoby związane z Barcą, to Messi i Bartomeu.

2

Po zakończeniu gali pozwolę sobie napisać mały wywód odnośnie gali, polityki sportowej i tej pier***** poprawności politycznej. To jest jakiś dramat.

0

Druga nagroda za świetną karierę piłkarską - Frank Lampard

0

Friedrich? :)
Szanuję. Świetne słowa. Choć z czego kojarzę w oryginale było "z historii narodów". Ale masz okejkę za zajebisty cytat.
Pozdrawiam!

0

Wiesz, z tymi prowadzącymi jest jak z wyborami na miss... ;) ;) POZDRO DLA KUMATYCH..... :P

0

Nagroda za świetną karierę piłkarską - Andrea Pirlo !

1

na kaca najlepszy Ted, albo Ted 2 :D

1

Jak można ogarnąć do poprowadzenia "poważnej" gali piłkarskiej, TAK SŁABO mówiącą po angielsku osobę?
Euro to na prawdę silna waluta. :D

2

Najlepszy agent piłkarski (nagrodę wręcza sędzie Colina) - Jorge Mendes
(nie, nie chodzi o publicagenta z pornhuba)

2

Yasir Alshahrani - najlepszy arabski gracz.
UDAŁO SIĘ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?