0

Oczywiście że kupowałem. Klucz do steama na jakiejś stronie

1

Ja w nią cisne teraz. Wiele zmienionych rzeczy. Super wyglada kreator taktyk. Więcej fajnych podan i zagran w silniku meczowym. Pilkarze sie troche szybciej męczą niz w 15. Bardzo wiele zalezy od treningu i tego w jaki sposob go prowadzisz.
Ja w fm15 bylem mistrzem, tak tetaz 16 sprawia duze wyzwanie i nie dziala tylko na zasadzie "od meczu do meczu" tylko na prawdę trzeba sporo glowkowac.

0

a nie 1/8 czasem?

0

9 występów i 3 bramki w cały 2015 roku. Tyle wiem.

2

22 bramki 178 meczy . Asyst 33

0

weź ciute więcej szacunku, bo to co napisałeś jest słabe jak barszcz.

0

Na TAS :P

0

od razu lepiej :P

0

to w sumie teraz.

0

"Na ławce rezerwowych pojawił się z kolei Neymar, który nie wyleczył jeszcze kontuzji i nie figurował na liście powołanych na mecz z Chińczykami."
Siedział na ławce ale nawet nie miał stroju na sobie :P

0

BREAKING NEWS! Arsenal completed signing of Fu-Kin No-Wan!
Hahahaha :D 442oons są zajebiści :D

0

Nie wiadomo czy dostali zielone światło. Jedyne co to Sport i COPE coś gderają. Nie wierzę jak psom żadnej gazecie, dopóki nie zobaczę oficjalnego potwierdzenia od klubu.

0

Wszyscy pewno imprezują dzisiaj zamiast w sobotę, aby na piąteczkę wstać w niedzielę na mecz :P i obejrzeć go, że tak powiem w pełnej dyspozycji psychiczno-fizyczno-fizjologicznej

0

Ja bym nie kazał im grać na siłę. Wolę aby na ligę byli w pełni formy. Niech wejdzie Leo z Neymarem nawet od 70 minuty i będę w pełni usatysfakcjonowany.

0

Ściąganie graczy spoza UE nie ma nic do rzeczy. Ewentualnie może chodzić o to, że nie mogą go zarejestrować bo przepisy dozwalają 3 czy 5 piłarzy spoza UE bez obywatelstwa Europejskiego. Jeżeli kupili go nie mając o tym świadomości to są debilami.

0

kilkuset raczej :P kilku jest moze trzezwomyslacych

12

Polecenia też niekoniecznie. Czasem wyczerpujący i wartościowy wpis pozostaje bez "poklasku" w postaci poleceń.
A wystarczy napisać pocisk na Real albo Ronaldo i z dupy bierze się 100 "okejek".
Nie tędy droga moim zdaniem.

1

To co, Mou w Realu? Nie zdziwilbym się.

1

Szpakowski już w swoim stylu :D Wszystko przekręca :P

0

nie głangzong Szpaku tylko głangzu

0

Nie wiadomo jeszcze czy dokładnie 30 :)

1

Hmm Robinho nie gra, jest za to Paulinho.
Obawiam się najbardziej Elkesona. To jest na prawdę kocur.

1

Aż mi na prawdziwe ochoty narobiłeś. Poczekam na dwunastą :P
Pasuje :D A Ty co chcesz?

0

Może będzie bronił w finale. Oby

0

wszystkie zespoły będą miały to logo.

1

a różnie. Piwo Żywe jest mniamniuśne.

3

ewentualnie polecam flashscore, aplikacja na telefon :) co minute jakis komentarz mniej wiecej

1

Jak wygramy postawisz wirtualne piwko ;D

0

Hajs z transmisji już dostali więc jaka tam strata :)

1

będzie dobrze Piotrze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?