jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście że kupowałem. Klucz do steama na jakiejś stronie
1
Ja w nią cisne teraz. Wiele zmienionych rzeczy. Super wyglada kreator taktyk. Więcej fajnych podan i zagran w silniku meczowym. Pilkarze sie troche szybciej męczą niz w 15. Bardzo wiele zalezy od treningu i tego w jaki sposob go prowadzisz.
Ja w fm15 bylem mistrzem, tak tetaz 16 sprawia duze wyzwanie i nie dziala tylko na zasadzie "od meczu do meczu" tylko na prawdę trzeba sporo glowkowac.
0
a nie 1/8 czasem?
0
9 występów i 3 bramki w cały 2015 roku. Tyle wiem.
2
22 bramki 178 meczy . Asyst 33
0
weź ciute więcej szacunku, bo to co napisałeś jest słabe jak barszcz.
0
Na TAS :P
0
od razu lepiej :P
0
to w sumie teraz.
0
"Na ławce rezerwowych pojawił się z kolei Neymar, który nie wyleczył jeszcze kontuzji i nie figurował na liście powołanych na mecz z Chińczykami."
Siedział na ławce ale nawet nie miał stroju na sobie :P
0
BREAKING NEWS! Arsenal completed signing of Fu-Kin No-Wan!
Hahahaha :D 442oons są zajebiści :D
0
Nie wiadomo czy dostali zielone światło. Jedyne co to Sport i COPE coś gderają. Nie wierzę jak psom żadnej gazecie, dopóki nie zobaczę oficjalnego potwierdzenia od klubu.
0
Wszyscy pewno imprezują dzisiaj zamiast w sobotę, aby na piąteczkę wstać w niedzielę na mecz :P i obejrzeć go, że tak powiem w pełnej dyspozycji psychiczno-fizyczno-fizjologicznej
0
Ja bym nie kazał im grać na siłę. Wolę aby na ligę byli w pełni formy. Niech wejdzie Leo z Neymarem nawet od 70 minuty i będę w pełni usatysfakcjonowany.
0
Ściąganie graczy spoza UE nie ma nic do rzeczy. Ewentualnie może chodzić o to, że nie mogą go zarejestrować bo przepisy dozwalają 3 czy 5 piłarzy spoza UE bez obywatelstwa Europejskiego. Jeżeli kupili go nie mając o tym świadomości to są debilami.
0
kilkuset raczej :P kilku jest moze trzezwomyslacych
12
Polecenia też niekoniecznie. Czasem wyczerpujący i wartościowy wpis pozostaje bez "poklasku" w postaci poleceń.
A wystarczy napisać pocisk na Real albo Ronaldo i z dupy bierze się 100 "okejek".
Nie tędy droga moim zdaniem.
1
To co, Mou w Realu? Nie zdziwilbym się.
1
Szpakowski już w swoim stylu :D Wszystko przekręca :P
0
nie głangzong Szpaku tylko głangzu
0
Nie wiadomo jeszcze czy dokładnie 30 :)
1
Hmm Robinho nie gra, jest za to Paulinho.
Obawiam się najbardziej Elkesona. To jest na prawdę kocur.
1
Aż mi na prawdziwe ochoty narobiłeś. Poczekam na dwunastą :P
Pasuje :D A Ty co chcesz?
0
Może będzie bronił w finale. Oby
0
wszystkie zespoły będą miały to logo.
1
a różnie. Piwo Żywe jest mniamniuśne.
3
ewentualnie polecam flashscore, aplikacja na telefon :) co minute jakis komentarz mniej wiecej
1
Jak wygramy postawisz wirtualne piwko ;D
0
Hajs z transmisji już dostali więc jaka tam strata :)
1
będzie dobrze Piotrze :D