jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niee no to jest jakaś nieprawda :/ Bez Iniesty, bez Pique, bez Neymara, bez Sergiego Roberto... Oby Messi się odrodził. Bez Neymara musi wziąć na siebie grę bo będzie bieda.
1
Floyda nienawidzę..... Gardzę nim. Kek
0
Komentarz usunięty
2
ODNOŚNIE MISS POLSKI :D
Jak twierdzi jeden z byłych hersztów "Pruszkowa", zainteresowanie ze strony kandydatek na miss było przeogromne. Powiązany z gangsterami Missland organizował nie tylko ogólnopolski finał wyborów, ale także imprezy regionalne, podczas których wyłaniano finalistki. To było olbrzymie przedsięwzięcie, a co za tym idzie - gigantyczna armia kobiet do oceny.
"Jeździliśmy po naszym pięknym kraju i delektowaliśmy się urodą jego mieszkanek. Ci, którzy pamiętają modę końca lat osiemdziesiątych i początku dziewięćdziesiątych wiedzą, jak wyglądały ówczesne laski wzorujące się na takich gwiazdach jak Sabrina czy Samantha Fox. Tlenione na blond włosy, mocny makijaż, duże dekolty, złoto na rękach i na szyi, pomalowane dziesięciocentymetrowe paznokcie, szpilki... Ciało wysmażone w solarium - musowo. Samym swoim wyglądem laski krzyczały: bierz mnie, jestem gotowa! I my je braliśmy. W każdej ilości" - czytamy w książce "Masa o kobietach mafii".
Część z Was pewno nie pamięta tych afer z Chmielewskim na czele :)
1
Miss Polski ;)
2
No pierwsze były w porządeczku. Reszta ma zgryz jak żarłacz biały.
2
powiem Ci że już nie ma takiej tragedii jak kiedyś :)
1
18-25 mniej więcej.
Powiedziałbym sprośne powiedzenie ale dostanę bana :P
1
Pani numer 1 moim zdaniem przynajmniej. O ile dobrze pamiętam.
0
Kozak. Statystyka nie do pobicia :)
0
Ej własnie :D!
Jest ktoś z Was może na akapie? :D
0
to jest ten od rzutów wolnych?
1
Oglądacie wybory miss Polski?
Jak dla mnie to jest jakaś porażka :D na te 31 dziewczyn może z 5 jest na prawdę ładnych. Czyżby kolejna skorporacjonalizowana impreza?
Ehh... chciałbym kiedyś dożyć czasów, gdzie życie nie będzie AŻ TAK zależne od polityki :(
0
Chyba głupi jesteś.....
0
Wykupcie za 11 zl transmisje na playerze na miesiąc. Ludzie...
2
Gramy bardzo dobrze. Tak samo jak Valencia. Nie ma opcji żebyśmy tego nie wygrali. Jedna bramka wpadnie i Nietoperze się posypią.
Nie marudzić tylko kibicować! :D
Martwi trochę tylko gra Messiego. Słabo póki co... Najbardziej na plus Neymar i Iniesta.
0
W jakich strojach gramy?
4
Powiem jedno:
HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
1
Obstawiamy składy? Daję sobie ręce uciąć, że wyjdziemy tak:
Bravo, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Sergio, Rakitic, Iniesta, Neymar, Suarez, Messi.
Jeżeli będzie inny skład, to tak samo jak Fabregas, publicznie daję Wam prawo do zabicia mnie.
Oczywiście traktując to hipotetycznie..... tak samo jak Fabregas.
3
Jutro szykuje się fajny meczyk. Pewno bardziej wyrównany niż na Bernabeu. :P
0
Real ma 10 dni na przekazanie argumentów swojej strony.
0
Jedynym wymiarem kary jest usunięcie z rozgrywek, a nie najwyższym.
0
Nie wyrzuca Realu. Przegra w tym meczu co najwyżej walkowerem 3-0 i odrobia to u siebie. Blagam was, na co wy liczycie...
0
Lel czemu oni sie nie ciesza?
1
Moim zdaniem bardzo mocno średnio.
0
Zawsze podziwialem piłkarzy że umieją tak strzelać z gila.
0
Ale inba w sejmie xD prawie jak w awanturze o kase.
CZERWONI VA BANK
1
O ile dobrze kojarzę to w pucharze króla nie ma losowań,a wg drabinki w 1/8 spotkamy sie prawdopodobnie z Realem o.O legitne?
0
Jak to nie? Właśnie że od dawna jest. Niestety
3
Taka poczwórna trójka. Podoba mi się.