0

Niee no to jest jakaś nieprawda :/ Bez Iniesty, bez Pique, bez Neymara, bez Sergiego Roberto... Oby Messi się odrodził. Bez Neymara musi wziąć na siebie grę bo będzie bieda.

1

Floyda nienawidzę..... Gardzę nim. Kek

0

Komentarz usunięty

2

ODNOŚNIE MISS POLSKI :D

Jak twierdzi jeden z byłych hersztów "Pruszkowa", zainteresowanie ze strony kandydatek na miss było przeogromne. Powiązany z gangsterami Missland organizował nie tylko ogólnopolski finał wyborów, ale także imprezy regionalne, podczas których wyłaniano finalistki. To było olbrzymie przedsięwzięcie, a co za tym idzie - gigantyczna armia kobiet do oceny.

"Jeździliśmy po naszym pięknym kraju i delektowaliśmy się urodą jego mieszkanek. Ci, którzy pamiętają modę końca lat osiemdziesiątych i początku dziewięćdziesiątych wiedzą, jak wyglądały ówczesne laski wzorujące się na takich gwiazdach jak Sabrina czy Samantha Fox. Tlenione na blond włosy, mocny makijaż, duże dekolty, złoto na rękach i na szyi, pomalowane dziesięciocentymetrowe paznokcie, szpilki... Ciało wysmażone w solarium - musowo. Samym swoim wyglądem laski krzyczały: bierz mnie, jestem gotowa! I my je braliśmy. W każdej ilości" - czytamy w książce "Masa o kobietach mafii".

Część z Was pewno nie pamięta tych afer z Chmielewskim na czele :)

1

Miss Polski ;)

2

No pierwsze były w porządeczku. Reszta ma zgryz jak żarłacz biały.

2

powiem Ci że już nie ma takiej tragedii jak kiedyś :)

1

18-25 mniej więcej.
Powiedziałbym sprośne powiedzenie ale dostanę bana :P

1

Pani numer 1 moim zdaniem przynajmniej. O ile dobrze pamiętam.

0

Kozak. Statystyka nie do pobicia :)

0

Ej własnie :D!
Jest ktoś z Was może na akapie? :D

0

to jest ten od rzutów wolnych?

1

Oglądacie wybory miss Polski?
Jak dla mnie to jest jakaś porażka :D na te 31 dziewczyn może z 5 jest na prawdę ładnych. Czyżby kolejna skorporacjonalizowana impreza?
Ehh... chciałbym kiedyś dożyć czasów, gdzie życie nie będzie AŻ TAK zależne od polityki :(

0

Chyba głupi jesteś.....

0

Wykupcie za 11 zl transmisje na playerze na miesiąc. Ludzie...

2

Gramy bardzo dobrze. Tak samo jak Valencia. Nie ma opcji żebyśmy tego nie wygrali. Jedna bramka wpadnie i Nietoperze się posypią.
Nie marudzić tylko kibicować! :D
Martwi trochę tylko gra Messiego. Słabo póki co... Najbardziej na plus Neymar i Iniesta.

0

W jakich strojach gramy?

4

Powiem jedno:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

1

Obstawiamy składy? Daję sobie ręce uciąć, że wyjdziemy tak:

Bravo, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Sergio, Rakitic, Iniesta, Neymar, Suarez, Messi.

Jeżeli będzie inny skład, to tak samo jak Fabregas, publicznie daję Wam prawo do zabicia mnie.

Oczywiście traktując to hipotetycznie..... tak samo jak Fabregas.

3

Jutro szykuje się fajny meczyk. Pewno bardziej wyrównany niż na Bernabeu. :P

0

Real ma 10 dni na przekazanie argumentów swojej strony.

0

Jedynym wymiarem kary jest usunięcie z rozgrywek, a nie najwyższym.

0

Nie wyrzuca Realu. Przegra w tym meczu co najwyżej walkowerem 3-0 i odrobia to u siebie. Blagam was, na co wy liczycie...

0

Lel czemu oni sie nie ciesza?

1

Moim zdaniem bardzo mocno średnio.

0

Zawsze podziwialem piłkarzy że umieją tak strzelać z gila.

0

Ale inba w sejmie xD prawie jak w awanturze o kase.
CZERWONI VA BANK

1

O ile dobrze kojarzę to w pucharze króla nie ma losowań,a wg drabinki w 1/8 spotkamy sie prawdopodobnie z Realem o.O legitne?

0

Jak to nie? Właśnie że od dawna jest. Niestety

3

Taka poczwórna trójka. Podoba mi się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?