0

fajnie, co 20 meczy jakies trofeum sobie zgarnia

17

mleko serek naleśniki

0

No to przelecą w 5 godzin :P teoretycznie.
Różnica czasu to 8 godzin.

1

Nie wiem o której, ale zapewne dolecą do Hiszpanii o godzinie wylotu z Japonii :P

1

tvp sport

1

Mam nadzieję, że ter Stegen stanie na bramce. Miał bronić w pucharach i co?

5

Dzięki. Staram się :) Na bank chciałby aby jutro było dobrze :)

2

całkiem prawdopodobne, że wpis ch**a warty, ale tak jak mówiłem to pewno alkohol. Jutro będę żałował. Teraz potrzebuję ludzi dookoła. Strasznie. A jestem sam. Tym bardziej, że od dziś będę głową rodziny. Straszne obciążenie umysłowe. Jakby mnie piorun pier*****ł.....

5

https://vine.co/v/iKbrhTh7VOe
Luis Enrique też potrafi, a co? :)

5

Dziękuję. To chyba najtrudniejsze chwile w moim życiu. Czuje jakby wszystko straciło sens... Kochał Barcę, Messiego, Iniestę, Xaviego tak samo jak ja. Zawsze razem podniecaliśmy się każdym ich zagraniem. Teraz każdy mecz traci ten jebany urok.... Nic już nie będzie takie samo ...

70

Czolem Barcelonismo.
Nie wiem czemu to pisze, ale to pewno alkohol przeze mnie przemawia.
Dzisiaj zmarl moj tato, ktory mial zostac dziadkiem w czerwcu, bo mój syn jest w drodze...
Uwierzcie lub nie, ale strata ojca jest najwiekszym bólem, jaki mozna komukolwiek zadac.
Doceniajcie swoich rodzicow, jacykolwiek by nie byli. Jak ich stracicie, dopiero zaczniecie doceniac wszystko co dla Was zrobili, nawet jak tego nie dostrzegaliscie.
Dodam tylko, ze byl w takim samym kibicem Barcy jak ja. Kazdy mecz ogladalismy razem.



Spokojnej nocy.

0

Tvp sport only.

0

Nie wiem. Ciekaw jestem jego miny podczas "sprawdzania"

29

Z profilu facet wyglada jak brat Luisa Enrique :P

0

Hmm mlody, obiecujący. Ale do wyciagniecia pewno minimum za 30. Juz w wieku 20 lat jego wartość rynkowa to 20 mln ..

0

Jakieś typy?

4

Kurna pierwszy raz tęsknię za plotkami transferowymi. :D

19

Messi trenuje z drużyną!

1

60 mln na transfery. Hmm. Jesli to prawda to Pogba i Verratti odpadaja. Ale kogo by kupili? Dybale? Moze Coutinho. Jakiegos obronce solidnego wypadaloby również

0

Oczywiście że kupowałem. Klucz do steama na jakiejś stronie

1

Ja w nią cisne teraz. Wiele zmienionych rzeczy. Super wyglada kreator taktyk. Więcej fajnych podan i zagran w silniku meczowym. Pilkarze sie troche szybciej męczą niz w 15. Bardzo wiele zalezy od treningu i tego w jaki sposob go prowadzisz.
Ja w fm15 bylem mistrzem, tak tetaz 16 sprawia duze wyzwanie i nie dziala tylko na zasadzie "od meczu do meczu" tylko na prawdę trzeba sporo glowkowac.

0

a nie 1/8 czasem?

0

9 występów i 3 bramki w cały 2015 roku. Tyle wiem.

2

22 bramki 178 meczy . Asyst 33

0

weź ciute więcej szacunku, bo to co napisałeś jest słabe jak barszcz.

0

Na TAS :P

0

od razu lepiej :P

0

to w sumie teraz.

0

"Na ławce rezerwowych pojawił się z kolei Neymar, który nie wyleczył jeszcze kontuzji i nie figurował na liście powołanych na mecz z Chińczykami."
Siedział na ławce ale nawet nie miał stroju na sobie :P

0

BREAKING NEWS! Arsenal completed signing of Fu-Kin No-Wan!
Hahahaha :D 442oons są zajebiści :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?