jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To było oczywiste odkąd wiadome było, że będzie ów aktor grał w tej częsci. Był wywiad z nim na ten temat i przypadkiem coś plumknął. Nie bezpośrednio, ale dał do myślenia. Jak znajdę do Ci podeślę na pw.
3
Dramatem u naszych szczypiornistek jest to, że nie ma ani rozegrania, ani dobrych akcji ofensywnych. Wygrywamy tylko dzięki Wysokińskiej, nieudolnej grze i błędom Rosjanek. Dramat.
0
3 stycznia będą mogli być dopiero zarejestrowani.
0
Mam nadzieję, że nikomu nie zepsujesz seansu tym jpgiem :P
0
No nie wiem, może dlatego, że nie mogą być zarejestrowani? :P
Gościu, trollujesz czy tak serio...
0
przecież to było wiadomo już z 3 miesiące temu :P
0
Ehh... to samo było z Węgierkami... Masakra
1
No co Ty :p
2
Nie można psuć takich akcji. Polki jak mają dużą przewagę to przegrywają walkę same ze sobą.
Gdyby nie Wysokińska byśmy mieli problem.
0
Roma da radę. Jeśli Real odpadnie w 1/8 to wyleci zarówno Benitez ( o ile już wtedy go nie będzie) jak i Perez.
2
Za 15 minut na TVP 2 Polska - Rosja, ćwierćfinał mistrzostw w ręczną naszych pań :)
Kibicujemy naszym dziewczynom panowie!
0
Straszna bezbecja. Bode manuj.
0
A czemu miałbym tego tu nie wstawić? To la rambla. Nie jest wulgarne, obraźliwe, nikomu nie sprawiam przykrości.
1
Szkoda. Fajnie byłoby zbombardować Hiroszimę w finale :P
0
jak wielu z Was udziela się na facebooku fcbarca.com?
0
jakiego newsa o Ardzie?
0
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12369064_866056360158454_7666115717907297921_n.jpg?oh=e9ab9b3001eeec87f77da9382a8a6e61&oe=56DC31A3
:D:D:D:D:D
0
Pique jaki zachowawczy :D Nie poznaję Pana Panie Gerardzie.
0
Nie wiem czy tez macie odczucia, ale ja od Vidala praktycznie niczego nie oczekuje. Będzie 4/5 meczy grzał ławę.
Natomiast od Ardy oczekuję fajerwerków i tego, że będziemy widzieli takiego samego bądź lepszego jak w Atletico. Umiejętności ma gigantyczne. Brakuje nam takiej dziesiątki co na skrzydle zarazem pogra.
0
do iniestamessiego zapewne odnośnie Pogby
0
Elkeson a nie Ekelson :)
2
Styczeń będzie fajny:
- Sylwester, Sylwunio
- Rejestracja Ardy i Vidala
- Mecz z Malagą na wyjeździe
- Mecz z Athleticiem u siebie
- Mecz z Atletico u siebie
- Początek rundy wiosennej
Patrząc z perspektywy tego, że Barca zawsze łapie dołek po świętach, może czas na jakiś wyjątek od reguły? Czekają nas ciężkie mecze, mam nadzieję, że podołamy. Chłopaki będą na pewno żądni krwi.
18
Problemem Realu nie jest trener, tylko zespół i system w jakim funkcjonuje.
Kładą nacisk na pieniądze i marketing zamiast na grę. Ancelotti był najlepszym co ich spotkało, bo był w stanie nawet w jakiś sposób to poukładać.
12
Mam nadzieję, że Niemiec zagra również w finale. Bravo gra zdecydowanie więcej, a chłopak musi się rozwijać.
0
Komentarz usunięty
6
jeszcze Kiszczak & Jaruzelski
1
Komentarz usunięty
1
TVP Sport, wystarczy przeczytać nagłówek strony niemalże. Wszystko jest napisane jak byk.
A jeżeli nie TV, to na flashscore jest tekstowa.
13
O czym Ty mówisz?
0
Komentarz usunięty