jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bravo-Alves-Pique-Mascherano-Mathieu-Sergio-Iniesta-Rakitic-Messi-Suarez-Neymar
0
A ja miałem koszmar :/
4-1 w plecy po hat-tricku Benzemy
0
Ktos wspominal o zartach to przypomnial mi sie jakze aktualny zart, ktory mozna przestawic na obecna sytuacje.
Charlie Hebdo.
Kilkanascie osob zabitych, kilka osob rannych, sprawcy uciekli, a Francja nie wie komu wreczyc akt kapitulacji.
1
Czytam te niektóre wypowiedzi to mnie skreca.
Gadanie o niewinnych ofiarach jakoby na to zasluzyly. Toz to kijem w leb aby oprzytomniec.
Kurna, ok. Ludzie wybieraja wladze KTORE COS OBIECUJA I DAJA JASNY PLAN DZIALANIA! Przeciez to ze Ci ludzie nie wywiazuja sie ze swoich obietnic nie jest wina ludzi ktorzy ich wybrali. Ewentualnie znaczy to o ich naiwnosci. Ale kara ktora przyszla zaplacic tym 128 osobom jest chyba zbyt wysoka jak na glupia ceche charakteru tak?
Merkel zaraz konczy swoja wladze, beda wybory, wybiora kogos innego.
Co to zmieni? Nic, eurokolchoz gra i tak po swojemu i tak jak poprawnosc polityczna nakazuje.
Wywody na temat glupoty ludzi sa c*** warte, poniewaz i tak jestesmy skazani na kleske i tak.
Europa wymiera zbyt szybko, zeby sie odratowac, a Islam nastaje zbyt szybko, by go powstrzymac.
0
no to jak pany, Lavezzi czy Nolito? :)
0
btw, jezeli piszecie allahu akbar to przynajmniej piszcie to poprawnie.
0
No ja niestety bede z narzeczona u tesciow :/ szkoda. Na wiosne sie oferowalem :)
2
W sensie, ze wiele procesow?
12
Ibra mówił, że jest najlepszy na świecie, bo Messi jest z innej planety.
1
Sprzedając go, odejdą koszty kontraktu. Jeżeli cena odkupu będzie odpowiednio niska, klub może nawet na tym zarobić. :)
16
Słyszę o tych islamistach to mam ochotę rozgrzać do czerwoności wolframowy pręt i wbić im w płuca. Aby ody razu byl skrzep. Nie wykrwawia się, a na kazdym nagrobku tych podludzi polozylbym swinski łeb.
Przepraszam za nietolerancje wszystkich, ale jak mozna byc tolerancyjnym dla kogoś, kto w biały dzień zabija 160 osób?? Niech zginą, niech umrą i niech najobrzyliwsze zwierze sra na ich nagrobki.
Tfu!
A, i nie mowcie o nich per "zwierzęta", zwierzęta nie robią takich rzeczy.
14
Zwolennicy multikulti pewnie teraz klaszcza. To jest calkowita zasługa tych uniokomuchów. Sami zyja do konca swoich dni jak pączek w maśle, lecz przeciętny obywatel nieraz boi sie wyjsc na ulice swojego miasta.
Tak było, jest i będzie. Przyzwyczajcie sie ludzie. Socjologia jest bezwzgledna. Europa upada tak jak większość białej rasy. Zarówno etnicznie co kulturowo.
Wg badań następny zryw mamy mieć za okolo tysiąc lat. Weźcie sobie zatem drzemke, i kto wie, moze 1000 letnia śpiączka niektorym pomoże.
18
Dobrze, z tym że całkiem prawdopodobne, ze Twoj kolega poddał się asymilacji i chcial sie integrowac ze społeczeństwem. Tym czasem zobacz co imigranci odwalali w Grecji, Wloszech, szczegolnie w Wenecji. Powiedz mi tez dlaczego przyjeżdżają prawoe sami mezczyzni. Nie wiesz? Dlatego zeby zyskac status uchodzcy. Co z tego? A to, ze majac prawny uchodzcy masz prawo sciagnac cala swoja rodzinę. I nagle z 10 tys. Robi sie 150 tys.
0
Czy Real Madrid przekształci się w Auchan Madrid?
41
Drogi Adminie, Wysoka Moderacjo.
Składam wniosek formalny, o przyjęcie uchwały dot. informowaniu w tabelce z kontuzjami, na jakim etapie leczenia kontuzji są poszczególni zawodnicy. Przykładowo, czy trenują już indywidualnie, czy z grupą, czy są przed zabiegiem, czy po. Byłaby to ciekawa i przydatna myślę funkcja dla wielu użytkowników.
20
Parlament Katalonii przyjął rezolucję w sprawie formalnego rozpoczęcia procesu tworzenia niezależnego państwa katalońskiego i odłączenia się od Hiszpanii. Premier kraju, Mariano Rajoy, zapowiedział złożenie apelacji w Trybunale Konstytucyjnym, by być pewnym, że "rezolucja pozostanie bez konsekwencji". Ma ona zainicjować 18-miesięczny proces przygotowujący region do odłączenia się od reszty kraju. "Początek tworzenia państwa katalońskiego".
"Zdecydowano się na działanie" Za przyjęciem rezolucji, zmierzającej do utworzenia "państwa katalońskiego w kształcie republiki", było 72 regionalnych deputowanych, przeciwko 63. - Mam zaszczyt i obowiązek bronić projektu rezolucji, którą uroczyście rozpoczynamy budowę nowego państwa, państwa katalońskiego, republiki katalońskiej - oświadczył Raul Romeva, który otwierał listę koalicji opowiadającej się za niepodległością Razem dla Tak. Dodał, że po latach, gdy Katalonia "domagała się prawa do decydowania, zdecydowano się na działanie". Na 7,5-milionową Katalonię, najbardziej uprzemysłowiony region kraju, przypada 20 proc. PKB Hiszpanii.
0
Podzielicie się linkiem do tramisji pl?
0
Bench Barcelona: Ter Stegen, Bartra, Vermaelen, Adriano, Samper, Gumbau, Sandro #fcblive
Znowu ławka sieje "postrach".
Ale spokojnie, od stycznia się to zmieni :) Wtedy będzie siała postrach bez cudzysłowu.
0
No miałem dokładnie to samo :D
2
Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - SergiRoberto Busquets Iniesta - Munir Suarez Neymar #fcblive
0
Pewnie oglądał Al Jazeera Sports
2
Ależ to Moto GP to są emocje. Moim zdaniem F1 siada :) Valentino Rossi już 9 :)
16
Rakuten brzmi jak jakiś lek :P
2
Wspomnień ciąg dalszy. Jezu, jak alkohol działa na ludzi...
Kapitan Pazur? :D Graliśta? Chopy i dziołchy?
2
Dokładnie :D Gra absolutnie bezkonkurencyjna ;D Gdzieś w mieszkaniu wala mi się płyta oryginalna własnie z dwoma częściami. Ściągnąłem i sobie cisne ;D Takie powroty do dawnych lat są świetne.
2
Neymar już teraz może być porównywalny z Ronaldo. W kwestiach psychicznych, symulowania etc, ogarnięcie się z tym zajęło Neymarowi JEDEN SEZON.
W przypadku Ronaldo, jakoś od dawien dawna cały czas przegrywa walkę sam ze sobą.
20
Spijając drineczka wzięło mnie na wspomnienia z podstawówki/gimnazjum nie jestem pewien.
Graliście pany kiedyś w "Sąsiedzi z piekła rodem"? :D Toż to majstersztyk. Zassałem z torrentów i cisnę :D kto nie grał - polecam. Kupa frajdy :D
0
Ooo, Drakula miał zajebiste streamy. Na MŚ w siatkówce między innymi ;)
1
Record Barcelona in 18 games against Villarreal at Camp Nou: 11W - 4D - 3L #fcblive [via cope]
Dobry mecz się zapowiada.
3 punkty musza być zainkasowane przed el Clasico, tym bardziej, że śmigamy do Madrytu.
0
Nawet jeśli Kubacki wystrzeli to i tak psychicznie nie wytrzyma całego sezonu.
Super by było gdyby był w TOP 5. Ale patrząc na armaturę zawodników może być bardzo ciężko.
Stoch na pewno będzie walczył o Puchar. A może w końcu jakiś turniej czterech skoczni? :)