jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie mógłby konkurować z Rakiticem i Ardą o miejsce w wyjściowej 11.
0
A może by tak Barcelona się Isco zainteresowała? U nas zdecydowanie lepiej by się wpasował ze swoją grą niżeli w Realu.
1
a to mrchip o tym nie pisze? :D
0
Może w statystykach. Uwierz, zawsze priorytetowo liczone są bezpośrednie pojedynki :) Później dopiero strzelone bramki, na wyjazdach etc.
0
W trakcie sezonu też liczą się bezpośrednie spotkania.
0
to nie ma nic do rzeczy. Nie liczy się bilans tylko bezpośrednie starcia ludzie.... jak można tego nie wiedzieć xd
1
Sędzia jest chory psychicznie.
3
No i co? Wygraliśmy z Realem 4-0 przecież.
24
28 mln za zdobywcę LM, największy potencjał bramkarski na świecie, młody, perspektywiczny.
Śmiech na sali.
0
20.30.
0
Kurna, popieprzylo mi się z Suarezem. Oczywiście że w Gijon xd
4
Jakie transfery obstawiacie w styczniu? Bartomeu mówił ze kogoś wypozycza oraz kupią. Wypozycza zapewne Nolito, a kupią? Strasznie chcialbym Gayę. W końcu na LO byłaby konkurencja. Bowiem Adriano czy Mathieu nijak się mają do Jordiego Alby.
3
Większy opor powietrza wplywajacy na długość lotu.
0
https://vine.co/v/iqIQJ1T2lYW
A tak Halilovic spędza czas w Villarrealu. :D
1
Hahahah. Cholo jest mistrz.
1
Oczywiście ze tak. :)
3
Już dawno się przemienił. Szybciej od niego :)
0
O KURNA !!!!! To jest news dnia!
0
Barcelona captain tonight: Lionel Messi #fcblive
Wiadomo, że Leo jest vice za zasługi. Jednak wolałbym Mascherano. Jest mega charyzmatycznym gościem.
0
Gdybyśmy grali 4 to mógłby zagrać Arda z Vidalem.
3
Uciekam po "paliwo" do żabki, wdziewam koszulkę "Gracies per tut Pep" i do boju Barcelono! :D
0
Jestem załamany :( :PP
1
Bench Barcelona: Ter Stegen, Pique, Bartra, Adriano, Alba, Iniesta, Munir #fcblive
0
Eleven.
albo szukaj na rojadirecta.me
1
Inba trochę. Ciekawy skład.
1
Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Mascherano Vermaelen Mathieu - Rakitic Busquets SergiRoberto - Messi Neymar Suarez
0
Nie.
0
Ciekawe co z niego wyrośnie :) Inwestycja w przyszłość albo daj Boże jakiś konkretny kompletny piłkarz.
8
plus sędzia w środku pola.
0
Jest obrona. Jest Atak. Nie ma klubu który ma w tych formacjach tylu graczy :P #respect