0

Spokojnie mógłby konkurować z Rakiticem i Ardą o miejsce w wyjściowej 11.

0

A może by tak Barcelona się Isco zainteresowała? U nas zdecydowanie lepiej by się wpasował ze swoją grą niżeli w Realu.

1

a to mrchip o tym nie pisze? :D

0

Może w statystykach. Uwierz, zawsze priorytetowo liczone są bezpośrednie pojedynki :) Później dopiero strzelone bramki, na wyjazdach etc.

0

W trakcie sezonu też liczą się bezpośrednie spotkania.

0

to nie ma nic do rzeczy. Nie liczy się bilans tylko bezpośrednie starcia ludzie.... jak można tego nie wiedzieć xd

1

Sędzia jest chory psychicznie.

3

No i co? Wygraliśmy z Realem 4-0 przecież.

24

28 mln za zdobywcę LM, największy potencjał bramkarski na świecie, młody, perspektywiczny.
Śmiech na sali.

0

20.30.

0

Kurna, popieprzylo mi się z Suarezem. Oczywiście że w Gijon xd

4

Jakie transfery obstawiacie w styczniu? Bartomeu mówił ze kogoś wypozycza oraz kupią. Wypozycza zapewne Nolito, a kupią? Strasznie chcialbym Gayę. W końcu na LO byłaby konkurencja. Bowiem Adriano czy Mathieu nijak się mają do Jordiego Alby.

3

Większy opor powietrza wplywajacy na długość lotu.

0

https://vine.co/v/iqIQJ1T2lYW
A tak Halilovic spędza czas w Villarrealu. :D

1

Hahahah. Cholo jest mistrz.

1

Oczywiście ze tak. :)

3

Już dawno się przemienił. Szybciej od niego :)

0

O KURNA !!!!! To jest news dnia!

0

Barcelona captain tonight: Lionel Messi #fcblive

Wiadomo, że Leo jest vice za zasługi. Jednak wolałbym Mascherano. Jest mega charyzmatycznym gościem.

0

Gdybyśmy grali 4 to mógłby zagrać Arda z Vidalem.

3

Uciekam po "paliwo" do żabki, wdziewam koszulkę "Gracies per tut Pep" i do boju Barcelono! :D

0

Jestem załamany :( :PP

1

Bench Barcelona: Ter Stegen, Pique, Bartra, Adriano, Alba, Iniesta, Munir #fcblive

0

Eleven.
albo szukaj na rojadirecta.me

1

Inba trochę. Ciekawy skład.

1

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Mascherano Vermaelen Mathieu - Rakitic Busquets SergiRoberto - Messi Neymar Suarez

0

Nie.

0

Ciekawe co z niego wyrośnie :) Inwestycja w przyszłość albo daj Boże jakiś konkretny kompletny piłkarz.

8

plus sędzia w środku pola.

0

Jest obrona. Jest Atak. Nie ma klubu który ma w tych formacjach tylu graczy :P #respect

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?