1

[TakSeNapisałem]

0

:D głupol :P

0

Nie ;)

1

Druga zagadka.

Gdy grał, w Polsce panowała głęboka komuna. Czterokrotny zdobywca mistrzostwa Włoch, Pucharu Mistrzów i Pucharu Interkontynentalnego. Rozegrał w swoim życiu grubo ponad pół tysiąca meczów. Wzór do naśladowania dla wielu obecnych piłkarzy. Karierę zakończył pod koniec lat 70'. W swojej karierze zdobył łącznie 78 goli.

Kto to taki? :D

0

Niech się cieszą, póki mogą :D Mecze wszystko zweryfikują.

2

Brawo ! Wygrałes talon na balon :D Niedługo następne, trudniejsze :P

2

Zagadka piłkarska, o kim mowa?

Niebawem będzie miał na karku pół setki, grał we Francji i na Wyspach. Lubi czerwony kolor, koledzy z szatni mieli przyśpiewkę z jego nazwiskiem. Nigdy nie zdobył Ligi Mistrzów (czy tez poprzedniego jej odpowiednika), zdobywał mistrzostwo na wyspach w dwóch różnych klubach. W dniu jego urodzin (nie w tym samym roku) we Francji otwarto Kanał Południowy..

Któż to taki? :D

0

Ja Deulofeu już dawno skreśliłem. Choć wierzę, że jeszcze przejdzie na lepszą stronę. Niegdyś jego indywidualizm mnie strasznie irytował. Tymczasem pokazał, że umie asystować :)

0


Co ten Neymar z tym Mathieu to ja nawet nie :P

0

Spokojnie ;D jeszcze sporo czasu ;) trzymam kciuki!

0

Nie wierzę w przyjście Reusa. Choć to co napisałeś pobudziło we mnie pewne wątpliwości :P

0

No przykro mi ;D Mi ostatnio jeden mecz nie wszedł, a do wyciągnięcia 7 dyszek miałem :P

0

Kontuzje zepsuły mu kariere. Szkoda, bo potencjał miał bardzo duży.

0

Humorystycznie na poziomie:
Co powiedział motocykl do motocykla?
- Ból, ból, ból, ból...

2

oooj, już nie bądź taki skroomny :DD

1

5 mi wygląda na Jamesa a 9 na Wengera xd

2

Zawsze to dwa lata kształcenia :)

1

Dowalił jak łysy kitą o kant kuli. :D

0

Fajnie by było. Ciekawa informacja :) Pamiętasz chociaż źródło? Jakoś nas to naprowadzi na wiarygodność :D

2

miał 21 lat.

5

Trzeba by uwzględnić jeszcze inteligencje przy dokonywaniu transferów.
Ale fakt faktem, miazga :)

0

Mascherano miałby odejść? Nie chce mi się w to wierzyć. Rakitić tak samo. Obstawiałbym raczej Bartrę.

0

Reus moim zdaniem jest słabszy od Coutinho. Aczkolwiek pewno wielu by się spierało :)
Ja bym się zaparł na Verrattiego albo na Pogbę. Jakoś po prostu strasznie do mnie przemawiają. Szczególnie ten pierwszy.
Trzymałbym się również pozostania u nas Halilovica, to młody chłopak, szalenie ambitny, którego czeka wielka przyszłość. Pozbywanie się go byłoby wielką stratą, szczególnie z perspektywy następnych lat.
Kogo bym kupił z bardziej realnych transferów? Gayę. Od dawna mówię, że potrzebna jest rywalizacja na LO, której nie ma od dawna gdyż Alba jest obecnie bezkonkurencyjny w zespole.

3

z tym, że ten ma 19 lat.

0

Nadinterpretacja :P Mieli wiwatować i otwierać szampana w szatni? :P

6

6

Kasai jest niesamowity. Niektórzy faceci w jego wieku dochodzą do wniosku, że się starzeją i sypią. A ten wręcz przeciwnie. Śmiga jak sarenka.

1

W końcu to Francuz :P

1

Zmienione na okres próbny na Kubusia z koroną xD Zobaczymy za ile się to pojawi :P Ostatnio czekałem kilkanaście godzin xd
A jeżeli znowu ktoś mi napisze, że jestem brzydszy od korony to zmienię na koronę po update'cie ;P

2

Kidus, teraz dostac się na uczelnie jest łatwiejsze od ściągnięcia buta. Prawdziwa selekcja odbywa się na przełomie 1 i 2 semestru. :) Przykład: Mechatronika u mnie na Politechnice Łódzkiej 1 semestr - 210 osób, drugi semestr - 49 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?