jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
[TakSeNapisałem]
0
:D głupol :P
0
Nie ;)
1
Druga zagadka.
Gdy grał, w Polsce panowała głęboka komuna. Czterokrotny zdobywca mistrzostwa Włoch, Pucharu Mistrzów i Pucharu Interkontynentalnego. Rozegrał w swoim życiu grubo ponad pół tysiąca meczów. Wzór do naśladowania dla wielu obecnych piłkarzy. Karierę zakończył pod koniec lat 70'. W swojej karierze zdobył łącznie 78 goli.
Kto to taki? :D
0
Niech się cieszą, póki mogą :D Mecze wszystko zweryfikują.
2
Brawo ! Wygrałes talon na balon :D Niedługo następne, trudniejsze :P
2
Zagadka piłkarska, o kim mowa?
Niebawem będzie miał na karku pół setki, grał we Francji i na Wyspach. Lubi czerwony kolor, koledzy z szatni mieli przyśpiewkę z jego nazwiskiem. Nigdy nie zdobył Ligi Mistrzów (czy tez poprzedniego jej odpowiednika), zdobywał mistrzostwo na wyspach w dwóch różnych klubach. W dniu jego urodzin (nie w tym samym roku) we Francji otwarto Kanał Południowy..
Któż to taki? :D
0
Ja Deulofeu już dawno skreśliłem. Choć wierzę, że jeszcze przejdzie na lepszą stronę. Niegdyś jego indywidualizm mnie strasznie irytował. Tymczasem pokazał, że umie asystować :)
0
Co ten Neymar z tym Mathieu to ja nawet nie :P
0
Spokojnie ;D jeszcze sporo czasu ;) trzymam kciuki!
0
Nie wierzę w przyjście Reusa. Choć to co napisałeś pobudziło we mnie pewne wątpliwości :P
0
No przykro mi ;D Mi ostatnio jeden mecz nie wszedł, a do wyciągnięcia 7 dyszek miałem :P
0
Kontuzje zepsuły mu kariere. Szkoda, bo potencjał miał bardzo duży.
0
Humorystycznie na poziomie:
Co powiedział motocykl do motocykla?
- Ból, ból, ból, ból...
2
oooj, już nie bądź taki skroomny :DD
1
5 mi wygląda na Jamesa a 9 na Wengera xd
2
Zawsze to dwa lata kształcenia :)
1
Dowalił jak łysy kitą o kant kuli. :D
0
Fajnie by było. Ciekawa informacja :) Pamiętasz chociaż źródło? Jakoś nas to naprowadzi na wiarygodność :D
2
miał 21 lat.
5
Trzeba by uwzględnić jeszcze inteligencje przy dokonywaniu transferów.
Ale fakt faktem, miazga :)
0
Mascherano miałby odejść? Nie chce mi się w to wierzyć. Rakitić tak samo. Obstawiałbym raczej Bartrę.
0
Reus moim zdaniem jest słabszy od Coutinho. Aczkolwiek pewno wielu by się spierało :)
Ja bym się zaparł na Verrattiego albo na Pogbę. Jakoś po prostu strasznie do mnie przemawiają. Szczególnie ten pierwszy.
Trzymałbym się również pozostania u nas Halilovica, to młody chłopak, szalenie ambitny, którego czeka wielka przyszłość. Pozbywanie się go byłoby wielką stratą, szczególnie z perspektywy następnych lat.
Kogo bym kupił z bardziej realnych transferów? Gayę. Od dawna mówię, że potrzebna jest rywalizacja na LO, której nie ma od dawna gdyż Alba jest obecnie bezkonkurencyjny w zespole.
3
z tym, że ten ma 19 lat.
0
Nadinterpretacja :P Mieli wiwatować i otwierać szampana w szatni? :P
6
Przecież był news o testach medycznych...
http://www.fcbarca.com/67421-robert-goncalves-przejdzie-dzis-badania-medyczne-w-barcelonie.html
6
Kasai jest niesamowity. Niektórzy faceci w jego wieku dochodzą do wniosku, że się starzeją i sypią. A ten wręcz przeciwnie. Śmiga jak sarenka.
1
W końcu to Francuz :P
1
Zmienione na okres próbny na Kubusia z koroną xD Zobaczymy za ile się to pojawi :P Ostatnio czekałem kilkanaście godzin xd
A jeżeli znowu ktoś mi napisze, że jestem brzydszy od korony to zmienię na koronę po update'cie ;P
2
Kidus, teraz dostac się na uczelnie jest łatwiejsze od ściągnięcia buta. Prawdziwa selekcja odbywa się na przełomie 1 i 2 semestru. :) Przykład: Mechatronika u mnie na Politechnice Łódzkiej 1 semestr - 210 osób, drugi semestr - 49 ;)