0

Dzisiaj o 20 zagadeczki? I'm back. Jacys chętni?

0

Arda dzisiaj pokazuje jak bardzo pasuje do systemu Barcy. Poprpsze o drugiego zawodnika który w drugim meczu o stawkę notuje asystę przed 10 minuta meczu.

1

Dzieki !!!!!!!!! Kocham Cię za to

2

HEHE Gaucho dzięki ! Jesteś świetny :D Thank you for your cooperation

1

Stary w trakcie meczu są takie roszady że oni jednocześnie czasem grają 4-4-2, 4-2-3-1, 4-3-2-1, 3-5-2 etc etc... nie ma reguły.

0

Alejsz Widal

1

Mam problem. Chcę przez HDMI podłączyć laptopa do TV i leci obraz natomiast dźwięk nie. Nie mogę w opcjach dźwięku nic zmienić mimo, że widzi mój telewizor. Mam windowsa 10. Jakieś koncepcje? Byłbym wdzięczny

0

Oby było tak jak mówisz. Ciężkie czasy nastały. Trzeba mieć alternatywę. Dzięki wielkie za dobre słowa :)

2

*Aleix misiaku. Wiem, że wiesz :D
Bardzo fajny skład ! Będzie dobre porównanie, który zasługuje na grę w pierwszym składzie obok Iniesty i Busquetsa :)

3

Arda mógł grać na skrzydle. :)

0

Komentarz usunięty

0

Ekstra skład :D

0

Nie tutaj. Mój błąd. Pomyłka :P

0

Kto bogatemu zabroni heh :P
No... chyba, że bogatszy.

0

Nie będę kłamał... nie ma :( Ale może kiedyś....

0

Nie musi być. Oni tak się świetnie wysławiają, że podstawy angielskiego wystarczą :)
A jak nie będzie lektora to będą napisy na pewno. Z napisami się przyjemniej ogląda :) Przynajmniej mnie :)

2

Zaczynają się emocjonujące chwile na La Rambli, kto pierwszy wstawi składy :D

1

Ja również. chciałbym żeby Mathieu w końcu w środku obrony zagrał zamiast na lewej.
Nie zdziwię się jak Arda zastąpi kogoś z MSN :) Najprędzej Neymara. Suarez sobie odpocznie w CdR :P

4

Komentarz usunięty

3

Ikona :D Bez niego ten serial nie byłby taki sam. I już nie będzie. Razem z Clarksonem odeszli May i Hammond. Jacyś trzej typkowie mają to prowadzić - ale kto? nie wiem. Będzie to tak samo słabe jak Top Gear USA czy Australia.

1

Bez przesady :P

0

Taaa i ta wyrzutnia w samochodzie Hammonda :D Rozwaliło mnie na łopatki. Kilka odcinków dziennie na BBC Brit leci :)

0

Jeremy Clarkson? :P

3

Klasyka. W podstawówce czy w gimnazjum mieliśmy polewkę z tego z chłopakami :P

3

Są tu fani Top Gear? :D
Od miesiąca nagrywam sobie odcinki i mam wszystkie od 12 sezonu nie licząc kilku nietransmitowanych :D
Jakie odcinki polecacie? Mi się najbardziej chyba podobała Boliwia i Patagonia Special.
Ogólnie mam zawsze polewkę jak się zostawiają samych na pastwę losu :D Świetnie pokazana jest różnica między Anglią a Polską jeśli chodzi o poczucie humoru i dystans do całego świata i samych siebie. W Polsce taki serial nie miałby racji bytu, bo co rusz łamałby ogólnie przyjęte standardy moralne. Niestety.

5

Słuszna uwaga. Wczorajsze gadanie na temat wiśni było przesadzone, niepotrzebne i bezproduktywne :)

Wybaczcie Kubusiowi :)

PS: Dawajcie bany za takie prowokacje.

0

Oj tam oj tam. Lepszy on od Gonzaleza.

1

Praktycznie od razu. Mi to zajęło 30 minut. Niektórzy mówią o 3 godzinach, ale to chyba wyjątkowi pechowcy.

2

No cóż. Trzeba poszerzać horyzonty :D

1

Studiowałem Mechatronikę a obecnie politologię na UŁ ze specjalizacją struktur i zarządzania strukturami państwowymi. Hobbystycznie, a nuż coś z tego wyjdzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?