jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pisalem kiedyś o tym. Mój wybitny wykładowca socjologii w pracy habilitacyjnej przewidywał, że w 2060 roku Europa będzie w większości muzułmańska.
0
Za te 31 to już bym Reusa wolał ;DD
2
Obstawiam dzisiaj taki sklad: ter Stegen, Alves, Mascherano, Bartra, Mathieu, Busquets, Roberto, Iniesta, Arda, Neymar, Messi.
Mam nadzieje że chłopaki się nie potkną. :)
0
Prędzej Arda zagra na skrzydle.
0
Za co straciłeś szacunek?
5
Boniek jest strasznie zaślepiony. Ale w końcu to prezes PZPN :P
0
Lubię też Higginsa i Henry'ego gdy jeszcze był w trakcie swoich najlepszych czasów.
Ale fakt O'Sullivan to klasa sama w sobie.
0
A jakie masz wykształcenie?
2
Wątpię czy Ci pierwsi dwaj osiągną poziom Pogby.
49
Pogba teoretycznie do wyciągnięcia w przeciwieństwie do Verrattiego.
Ale wydalibyśmy na niego pewno tyle co na Neymara. Jak nie lepiej.
Młody, ambitny, wielki potencjał, sprawdzony na arenie europejskiej, marketingowo by się na pewno sprawdził. Chciałbym wiedzieć jak na jego ewentualny transfer zapatruje się Braida, Fernandez i Lucho.
2
Inwestycja w przyszłość jakby nie było.
1
Arda Turan is expected to replace Suarez, who is suspended, in the Copa game against Espanyol tomorrow. [sport]
Edit: Dopiero teraz zauważyłem, że było.
3
W ankiecie brakuje oceny pracy moderacji. :)
0
No jasne. Ale to niezbyt trzymające w napieciu. :P
0
Ogladalem. :) next? :P
1
Mistrzowie zapodajcie jakis film mega trzymajacy w napięciu? Bylbym wdzięczny!
0
Raczej "Hej, podoba mi się Twój chłopak" XDDD
żarcik
1
Przepraszam, jakoś szczypały mnie w oczy te gole :P My mistake !
2
https://x.com/barcastuff/status/686604129913991172
Fajne zdjęcie. :)
1
A dlaczego rozpatrywać wszystko tylko i wyłącznie golami. Nie ma reguły. Iniesta jest bogiem piłki nawet jak nie strzela i nie asystuje.
1
Komentatorzy na Eurosporcie byli beznadziejni. Takie moje zdanie. Nie wiem jak na Polsat Sport, ale tutaj była chała straszna.
1
Jego marynarka wygląda jakby na obrazku tekstur brakowało XD
0
lol. Jeśli masz tak piękną dziewczynę czy koleżanki to pozdrawiam.
1
Ma dziewczyna czym oddychać :)
3
Bo Madryt lubi liczbę 4.
0
Sorki nie patrzyłem na odpowiedzi.
Namierzyłem jako pierwszego Larssona :)
1
W odniesieniu doo? Jakichś filmików co maja byc na gali?
1
Ja wolę eurosport.
1
Marcelo jest chyba jednym z najlepszych obecnoe LO na świecie więc nie wiem skad to zdziwienie . :)
10
Dobrze aczkolwiek dla niektórych śmierć twórcy ktory mogl byc chociazby mentorem muzycznym czy zrodlem inspiracji moze byc bolesna utrata.