jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak tam mecz? Co sie dzieje
1
Hahaha 80 mln chyba PLN.
4
Nierealny w tym sezonie.
3
Heh Szpilka przegrał. No cóż. Kibicowałem mu bo jest Polakiem. Natomiast on w głowie jest jeszcze bardzo malym chłopcem. Przegrywa walki juz przed wybiciem pierwszego gongu. Poza tym nie lubię go bo jest moim zdaniem pozerem. Spec od wszystkiego. Jak Boniek.
0
Monopol na LM ma Canal+.
6
Legii ;DDD
0
Problemy z presją. :)
0
Hehe. Pogba 100 melonów. Ja tam nie wiem. Gdybym ja władał tymi pieniedzmi to kupilbym za nie Verrattiego i Gayę. :P
3
LO? Tylko Gaya. ;D !!
15
Duzo zjadł?
3
Mialem to na win7. Dysk twardy mi wtedy padł.
0
Wie ktoś moze gdzie kupię clearomizer do P1 z żabki?
8
A co takiego dokladnie zrobił pis ze wartosc pieniadza spadla? Jakimi dzialaniami i chorymi planami?
11
Nie wiem co PiS musiał takiego zrobić że wartosc pieniądza spadła. ;)
To jest bardziej skomplikowana ekonomia niz wam sie wydaje. "PiS zły" niekoniecznie ma tu poparcie naukowe xd
33
Dziecko :D
3
Jurecki jaki cwaniak XDDD
3
Polacy dają radę. Mamy największe serca do walki do końca na świecie. Będzie dobrze.
0
usuń konto.
0
Jak skoro mecz Polsat transmituje?
1
Mistrzowie, gdzie mogę za darmo obejrzeć mecz na internecie z dobrą jakością i polskim komentarzem? Moja luba okupuje mi telewizor jakimiś romansidłami a chciałbym zobaczyć biało-czerwonych.
0
Hmm... To ja juz jakis glupi jestem. Sorry, bylem swiecie przekonany ze od 1/4 jest drabinka.
0
What? Przecież przed półfinalami nie ma losowan... chyba
0
Tak czułem, że będzie Bilbao. No cóż. Trzeba wygrywać z najlepszymi :)
0
Drabinka
1
Dzisiaj jest losowanie CdR?
0
Mialem na mysli grajacym w Hiszpanii.
0
Nie jest to pewniak tak jak z Ardą.
Sport pisał 3 dni temu, że do doklepania został tylko kontrakt. Nolito nie trenuje ostatnio z zespołem i nie dostał powołania na mecz (oficjalnie ze względu na kontuzje). Ponoć ma to być transfer 18 mln ojro.
4
No to najpierw prawa obrona... :P
3
Gaya będzie kiedyś najlepszym LO na świecie. Szczerze w to wierzę.
4
Jejku, jak ja bym chciał, żeby pojawił się news o treści "Barcelona poważnie zainteresowana Jose Luisem Gayą" :((