0

Jak tam mecz? Co sie dzieje

1

Hahaha 80 mln chyba PLN.

4

Nierealny w tym sezonie.

3

Heh Szpilka przegrał. No cóż. Kibicowałem mu bo jest Polakiem. Natomiast on w głowie jest jeszcze bardzo malym chłopcem. Przegrywa walki juz przed wybiciem pierwszego gongu. Poza tym nie lubię go bo jest moim zdaniem pozerem. Spec od wszystkiego. Jak Boniek.

0

Monopol na LM ma Canal+.

6

Legii ;DDD

0

Problemy z presją. :)

0

Hehe. Pogba 100 melonów. Ja tam nie wiem. Gdybym ja władał tymi pieniedzmi to kupilbym za nie Verrattiego i Gayę. :P

3

LO? Tylko Gaya. ;D !!

15

Duzo zjadł?

3

Mialem to na win7. Dysk twardy mi wtedy padł.

0

Wie ktoś moze gdzie kupię clearomizer do P1 z żabki?

8

A co takiego dokladnie zrobił pis ze wartosc pieniadza spadla? Jakimi dzialaniami i chorymi planami?

11

Nie wiem co PiS musiał takiego zrobić że wartosc pieniądza spadła. ;)
To jest bardziej skomplikowana ekonomia niz wam sie wydaje. "PiS zły" niekoniecznie ma tu poparcie naukowe xd

33

Dziecko :D

3

Jurecki jaki cwaniak XDDD

3

Polacy dają radę. Mamy największe serca do walki do końca na świecie. Będzie dobrze.

0

usuń konto.

0

Jak skoro mecz Polsat transmituje?

1

Mistrzowie, gdzie mogę za darmo obejrzeć mecz na internecie z dobrą jakością i polskim komentarzem? Moja luba okupuje mi telewizor jakimiś romansidłami a chciałbym zobaczyć biało-czerwonych.

0

Hmm... To ja juz jakis glupi jestem. Sorry, bylem swiecie przekonany ze od 1/4 jest drabinka.

0

What? Przecież przed półfinalami nie ma losowan... chyba

0

Tak czułem, że będzie Bilbao. No cóż. Trzeba wygrywać z najlepszymi :)

0

Drabinka

1

Dzisiaj jest losowanie CdR?

0

Mialem na mysli grajacym w Hiszpanii.

0

Nie jest to pewniak tak jak z Ardą.
Sport pisał 3 dni temu, że do doklepania został tylko kontrakt. Nolito nie trenuje ostatnio z zespołem i nie dostał powołania na mecz (oficjalnie ze względu na kontuzje). Ponoć ma to być transfer 18 mln ojro.

4

No to najpierw prawa obrona... :P

3

Gaya będzie kiedyś najlepszym LO na świecie. Szczerze w to wierzę.

4

Jejku, jak ja bym chciał, żeby pojawił się news o treści "Barcelona poważnie zainteresowana Jose Luisem Gayą" :((

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?