jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ponoć Tielemansa Atletico ma klepnąć. Super zakup. Bardzo perspektywiczny zawodnik.
0
Neymar trenował dzisiaj z drużyną. #fcblive
16
Roberto :)
2
Arda i Busquets, którzy dzisiaj nie trenowali, nie będą dostępni na środowe spotkanie z Athleticiem. #fcblive
0
Powinien zagrać
0
Arda i Busquets nie trenowali dzisiaj ze względu na gorączkę #fcblive
10
Tapeta na telefon dla fanów Messiego, gdyby ktoś miał życzenie. :)
https://pbs.twimg.com/media/CZipc27WAAAnr8S.jpg:large
0
Steven Gerrard (ex-Liverpool): "Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie." [bbc via sport]
0
Czyli tragedia? :D
0
Barcelona śledzi sytuację Kuki'ego Zalazara (17).Dotychczas odrzucono oferty Liverpoolu, Chelsea czy Manchesteru City. Klauzula wykupu wynosi 6 milionów euro. [sport]
EDIT: zawsze drugi...
0
Oglądał ktoś wczoraj mecz Realu? Jak grała ekipa z Madrytu? nie patrząc na wynik?
0
profilem mi bardziej do Anglii pasuje.
3
Ja bym Realu jeszcze nie skreślał. Atletico lubi puchnąć pod koniec sezonu, a to dopiero półmetek. Nie wiadomo jak Real się będzie prezentował bo Zizou dopiero objął ster.
4
Poll: "Najlepszy gracz w meczu z Malagą?" Bravo 56% - Messi 28% - Iniesta 5% - Mascherano 4% - Munir 3% #fcblive (280 głosów) [md]
0
W odniesieniu do Atletico nawet jesteśmy liderami, nie dość, że lepszy bilans bramkowy, wygraliśmy w bezpośrednim starciu, to jeszcze mamy jeden mecz zaległy z Gijon ;) Ta najbliższa kolejka może być decydująca
2
Kazdy ma swój gust. Mi "13" się bardzo podobała. I nie interesuje mnie zdanie innych. :)
0
Real na prawdę zremisowal... Myślałem że kumpel mnie w konia robi. No to jesteśmy liderami. :)
0
Pogba, Dybala? Czy kto? Jutro w prasie plotki gwarantowane.
4
Kurna ciężki mecz jak diabli.
0
połowe meczy Real grał o 16? Come on.
0
What? W tym sezonie?
0
ZDECYDOWANIE lepsza....
5
Kilka moich SUBIEKTYWNYCH opinii:
- Sędzia - dawał radę, serio.
- Vermaelen.... ekhem
- Cholernie trudny mecz (przyznaje się do swojego hurraoptymizmu obstawiałem 3-0. Przegrałbym. Biję się w pierś)
- Arda - porządnie. Kluczowe podanie do Suareza przy pierwszej bramce, zdecydowanie lepiej się prezentuje na skrzydle.
- Mascherano po raz kolejny był szefem obrony
- Adriano średnio z naciskiem na mocno przeciętnie.
- Munir, niewymagająca bramka, grał nie na swojej pozycji, nie wymagam od niego cudów, nie mniej jednak nie dał jakiejś wielkiej plamy, zdecydowanie lepiej występuje jako 9.
- Bravo, super występ
- Świetna reakcja w ciągu przerwy Luisa Enrique na to co dzieje się na boisku. Musiał sie na nich ładnie powydzierać. Widać było jak był wkur.... podczas bramki na 2-1. Facet wie jak motywować swoich podopiecznych
- Vidal... w obronie słabo/średnio, w ofensywie też dupy nie urywa. Póki co stawiam na Alvesa. Wielkim atutem Vidala jest jego szybkość.
- Roberto uspokoił zdecydowanie lewą stronę, niesamowity jest ten facet.
Tym co przeczytali, dzięki za poświęcenie czasu i oczu na moje wypociny :D
0
Halo twitterowicze itd. Macie jakieś informacje jeśli chodzi o liczbę meczy Realu i Barcelony o godzinie 16?
0
To najbardziej wymęczone 3 punkty w tym sezonie... Ale brawo i tak.
2
Neymardepedencia? :D Lewa strona z Adriano i Munirem jest tragedią.
2
Wie ktoś może ile razy Real grał o 16 a ile Barcelona? Cholernie często o tej porze gramy w tym sezonie. Pytam z czystej ciekawości.
0
Mathieu się rozgrzewa. #fcblive
0
Póki co żenująco to wygląda. Spodziewałem się czegoś innego. Vermaelen zdecydowanie do zmiany.
0
Obrona w dzisiejszym meczu to jeden wielki piach. A Vermaelen to już w ogóle jakiś nie z mojej bajki.