2

Ponoć Tielemansa Atletico ma klepnąć. Super zakup. Bardzo perspektywiczny zawodnik.

0

Neymar trenował dzisiaj z drużyną. #fcblive

16

Roberto :)

2

Arda i Busquets, którzy dzisiaj nie trenowali, nie będą dostępni na środowe spotkanie z Athleticiem. #fcblive

0

Powinien zagrać

0

Arda i Busquets nie trenowali dzisiaj ze względu na gorączkę #fcblive

10

Tapeta na telefon dla fanów Messiego, gdyby ktoś miał życzenie. :)
https://pbs.twimg.com/media/CZipc27WAAAnr8S.jpg:large

0

Steven Gerrard (ex-Liverpool): "Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie." [bbc via sport]

0

Czyli tragedia? :D

0

Barcelona śledzi sytuację Kuki'ego Zalazara (17).Dotychczas odrzucono oferty Liverpoolu, Chelsea czy Manchesteru City. Klauzula wykupu wynosi 6 milionów euro. [sport]

EDIT: zawsze drugi...

0

Oglądał ktoś wczoraj mecz Realu? Jak grała ekipa z Madrytu? nie patrząc na wynik?

0

profilem mi bardziej do Anglii pasuje.

3

Ja bym Realu jeszcze nie skreślał. Atletico lubi puchnąć pod koniec sezonu, a to dopiero półmetek. Nie wiadomo jak Real się będzie prezentował bo Zizou dopiero objął ster.

4

Poll: "Najlepszy gracz w meczu z Malagą?" Bravo 56% - Messi 28% - Iniesta 5% - Mascherano 4% - Munir 3% #fcblive (280 głosów) [md]

0

W odniesieniu do Atletico nawet jesteśmy liderami, nie dość, że lepszy bilans bramkowy, wygraliśmy w bezpośrednim starciu, to jeszcze mamy jeden mecz zaległy z Gijon ;) Ta najbliższa kolejka może być decydująca

2

Kazdy ma swój gust. Mi "13" się bardzo podobała. I nie interesuje mnie zdanie innych. :)

0

Real na prawdę zremisowal... Myślałem że kumpel mnie w konia robi. No to jesteśmy liderami. :)

0

Pogba, Dybala? Czy kto? Jutro w prasie plotki gwarantowane.

4

Kurna ciężki mecz jak diabli.

0

połowe meczy Real grał o 16? Come on.

0

What? W tym sezonie?

0

ZDECYDOWANIE lepsza....

5

Kilka moich SUBIEKTYWNYCH opinii:
- Sędzia - dawał radę, serio.
- Vermaelen.... ekhem
- Cholernie trudny mecz (przyznaje się do swojego hurraoptymizmu obstawiałem 3-0. Przegrałbym. Biję się w pierś)
- Arda - porządnie. Kluczowe podanie do Suareza przy pierwszej bramce, zdecydowanie lepiej się prezentuje na skrzydle.
- Mascherano po raz kolejny był szefem obrony
- Adriano średnio z naciskiem na mocno przeciętnie.
- Munir, niewymagająca bramka, grał nie na swojej pozycji, nie wymagam od niego cudów, nie mniej jednak nie dał jakiejś wielkiej plamy, zdecydowanie lepiej występuje jako 9.
- Bravo, super występ
- Świetna reakcja w ciągu przerwy Luisa Enrique na to co dzieje się na boisku. Musiał sie na nich ładnie powydzierać. Widać było jak był wkur.... podczas bramki na 2-1. Facet wie jak motywować swoich podopiecznych
- Vidal... w obronie słabo/średnio, w ofensywie też dupy nie urywa. Póki co stawiam na Alvesa. Wielkim atutem Vidala jest jego szybkość.
- Roberto uspokoił zdecydowanie lewą stronę, niesamowity jest ten facet.
Tym co przeczytali, dzięki za poświęcenie czasu i oczu na moje wypociny :D

0

Halo twitterowicze itd. Macie jakieś informacje jeśli chodzi o liczbę meczy Realu i Barcelony o godzinie 16?

0

To najbardziej wymęczone 3 punkty w tym sezonie... Ale brawo i tak.

2

Neymardepedencia? :D Lewa strona z Adriano i Munirem jest tragedią.

2

Wie ktoś może ile razy Real grał o 16 a ile Barcelona? Cholernie często o tej porze gramy w tym sezonie. Pytam z czystej ciekawości.

0

Mathieu się rozgrzewa. #fcblive

0

Póki co żenująco to wygląda. Spodziewałem się czegoś innego. Vermaelen zdecydowanie do zmiany.

0

Obrona w dzisiejszym meczu to jeden wielki piach. A Vermaelen to już w ogóle jakiś nie z mojej bajki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?