1

Juz prowadził Real. :P moglby jeszcze raz w sumie

0

i co sądzicie o Guardioli w City? Będzie lepiej niż w Bayernie? Tiki-Taka na wyspach? :)

6

tak i wydać na to przeszło 100 milionów

0

"Prosze bardzo, możemy jeszcze dopłacić"

0

Znajomy walnął mi plotkę, że ponoć letni transfer Sane'a do Barcelony klepnięty. Prawda'li to? Nie jestem w temacie zupełnie dzisiaj.

1

Ich oraz Getafe szczególnie...

0

18 minuta 3-0. :D
Jutro Marca będzie szaleć :D

0

Ciekawe ile bramek dzis Espanyol wpuści.

2

Strasznie bym chcial zobaczyć kiedyś Simeone na ławce trenerskiej Barcelony.

1

3 punkty, wygrana z Atletico, jest sobota, pije drinka, żadnych kontuzji, dobry nastrój. Czego chcieć więcej takiego dnia?

1

Neymar powiedział do sędziego leżąc na ziemi "Oni chcą mniej zabić"

0

Filipe Luis powinien dostać spokojnie z 4 mecze kary. Zmalanie nogi w kolanie to kalectwo do konca życia. Wiem bo moj kolega grający w mlodzikach Widzewa to przeszedł.

7

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie Simeone jest pieprzonym taktycznym geniuszem. Uwielbiam go.

0

3 dni robicze beda w poniedziałek. Cierpliwości. Najwazniejsze ze na gran derbi będziesz miał

1

Chińczycy płacą i wymagają. :) tez chca oglądać

2

Pamiętam jak Barca chciała kupić Koke. Wolelibyscie transfer tego piłkarza niz Rakitica ? Ja jednak zostaje przy Chorwacie. :)

0

Gdyby byla manita to bylbym w raju. Jednak zadowolą mnie po prostu 3 ounkty, przy jakimkolwiek wyniku + dobra gra zespołu.

0

Znamy jedenastkę Atletico?

0

Teścia znałem dwa lata przed poznaniem narzeczonej. :D przyjaciel ze zlotow motocyklowych

8

Tu jest najlepsza transmisja tekstowa.

1

Czy chlanie z teściem zawsze musi być takie męczące? ....

0

Właśnie że jest w najgorszym xd

0

Wie ktoś o co Clarkson poklocil się z producentami BBC? Nie mogę znaleźć info a potrzebuję

0

Tak, z pewnością.

0

Stary, Verratti byłby bezkonkurencyjny w pomocy. To jest przyszły najlepszy pomocnik na świecie w mojej opinii. Bardzo podobny profil do Xaviego.

0

Mistrzowie macie jakiś film akcji, trzymający mocno w napięciu, godny polecenia? Coś w podobie do Non-stop, Labiryntu, Uprowadzonej czy Tożsamości?
Byłbym mega wdzięczny.

1

Agent Verrattiego powiedział, że jest do wzięcia za 70 mln.

1

Non-stop

1

Zastanawiam się gdzie i za kogo by grał. Już wolę przy takich kwotach dołożyć dychę i dać 70 na Verrattiego :)

0

Espanyol się nie podniesie po takim ciosie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?