jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Juz prowadził Real. :P moglby jeszcze raz w sumie
0
i co sądzicie o Guardioli w City? Będzie lepiej niż w Bayernie? Tiki-Taka na wyspach? :)
6
tak i wydać na to przeszło 100 milionów
0
"Prosze bardzo, możemy jeszcze dopłacić"
0
Znajomy walnął mi plotkę, że ponoć letni transfer Sane'a do Barcelony klepnięty. Prawda'li to? Nie jestem w temacie zupełnie dzisiaj.
1
Ich oraz Getafe szczególnie...
0
18 minuta 3-0. :D
Jutro Marca będzie szaleć :D
0
Ciekawe ile bramek dzis Espanyol wpuści.
2
Strasznie bym chcial zobaczyć kiedyś Simeone na ławce trenerskiej Barcelony.
1
3 punkty, wygrana z Atletico, jest sobota, pije drinka, żadnych kontuzji, dobry nastrój. Czego chcieć więcej takiego dnia?
1
Neymar powiedział do sędziego leżąc na ziemi "Oni chcą mniej zabić"
0
Filipe Luis powinien dostać spokojnie z 4 mecze kary. Zmalanie nogi w kolanie to kalectwo do konca życia. Wiem bo moj kolega grający w mlodzikach Widzewa to przeszedł.
7
Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie Simeone jest pieprzonym taktycznym geniuszem. Uwielbiam go.
0
3 dni robicze beda w poniedziałek. Cierpliwości. Najwazniejsze ze na gran derbi będziesz miał
1
Chińczycy płacą i wymagają. :) tez chca oglądać
2
Pamiętam jak Barca chciała kupić Koke. Wolelibyscie transfer tego piłkarza niz Rakitica ? Ja jednak zostaje przy Chorwacie. :)
0
Gdyby byla manita to bylbym w raju. Jednak zadowolą mnie po prostu 3 ounkty, przy jakimkolwiek wyniku + dobra gra zespołu.
0
Znamy jedenastkę Atletico?
0
Teścia znałem dwa lata przed poznaniem narzeczonej. :D przyjaciel ze zlotow motocyklowych
8
Tu jest najlepsza transmisja tekstowa.
1
Czy chlanie z teściem zawsze musi być takie męczące? ....
0
Właśnie że jest w najgorszym xd
0
Wie ktoś o co Clarkson poklocil się z producentami BBC? Nie mogę znaleźć info a potrzebuję
0
Tak, z pewnością.
0
Stary, Verratti byłby bezkonkurencyjny w pomocy. To jest przyszły najlepszy pomocnik na świecie w mojej opinii. Bardzo podobny profil do Xaviego.
0
Mistrzowie macie jakiś film akcji, trzymający mocno w napięciu, godny polecenia? Coś w podobie do Non-stop, Labiryntu, Uprowadzonej czy Tożsamości?
Byłbym mega wdzięczny.
1
Agent Verrattiego powiedział, że jest do wzięcia za 70 mln.
1
Non-stop
1
Zastanawiam się gdzie i za kogo by grał. Już wolę przy takich kwotach dołożyć dychę i dać 70 na Verrattiego :)
0
Espanyol się nie podniesie po takim ciosie.