jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Podobne miejsca w tabeli :P
1
Bo dostawali srogie wciry.
7
Zawsze chciałem obejrzeć spotkanie takiego Norwich np z Levante. Albo Southamptonu z Malagą. Fajne byłoby starcie też przykładowo Liverpoolu z Valencią czy Betisu z Chelsea.
0
No i proszę. 3-4 !
0
Ten facet z trybun wyglądał jak Kwaśny :P
0
:D Powinienem obstawiać mecze :p
1
Coś czuję, że Liverpool jeszcze zapunktuje w tym meczu. Chłopcy się obudzili.
EDIT: A więc właśnie :D
0
On nie miał czasem zawieszenia za żółtą?
0
Na ławce: Ter Stegen, Alves, Bartra, Sandro, Sergi Roberto, Rakitic, Mathieu
1
Ależ odpowiedź Liverpoolu!
1
Moreno chyba na prawdę chciał tego karnego spowodować :P
0
Suarez powinien być na czwartym, kto wie może gdyby nie zepsucie wizerunku ugryzieniem Chielliniego, byłby na 4 miejscu :)
4
Moim zdaniem jedyna dziewiątka, która jest konkurencyjna z Suarezem to Lewandowski właśnie :)
Chociaż to gracze o różnych profilach, więc ciężko tu o dokładne porównanie :)
0
Czemu szkoda? Polacy mają duże szanse na medal :)
0
Nie wyobrażam sobie Juventusu bez Allegriego. Jakoś do niego przywykłem w tak krótkim czasie :P
1
Z obecnego składu najwięcej goli przeciwko Maladze strzelili: Messi - 12, Iniesta 4, Pique 3. Iniesta zanotował również 6 asyst.
W ostatnich trzech spotkaniach padało średnio mniej niż 2,5 gola na mecz.
Bilans Barcelony w 35 spotkaniach tego sezony 25 zwycięstw, 7 remisów, 3 porażki.
Barcelona strzeliła co najmniej dwa gole w 10 z 12 ostatnich spotkań. [barcastat]
0
Wiem no wlasnie mi sie tam skonczyl cholera.
0
W Internecie bo mam toye niestety. U ojca w domu zostało nc . Po wyprowadzce przerzucilem się na Toye
0
Ja cholera musze sobie pakiet wykupic na eleven bo jeszcze nie znalazlem strony ktora za darmo by taka dobra jakosc bez zacinki uskuteczniala
0
U mnie jest paskudnie. :/ w dodatku dwa egzaminy od 10.30 :( filozofia i socjologia.
1
Śniło mi się że odpadlismy z Atletico w półfinale LM. :(
Dzień dobry wszystkim. :)
0
Likwidacja ubóstwa.
0
A co takiego Neymar robi że wykorzystuje Real do nowego kontraktu? Przecież to media pompuja temat...
0
Ziomki mam wielką prośbę !
Czy mógłby ktoś z Was przesłać mi link do opracowania "Wija" Gogola? Internet mi praktycznie nie działa, więc szukanie nawet z pomocą wujka google jest stratą czasu. Byłbym Wam mega zobowiązany!
0
A czy ja Ci cokolwiek zarzuciłem? Nie. Wstawiam co jakiś czas ciekawe informacje. Nie można tu już nawet jakiejś swojej opinii zamieścić bo zaraz gro ludzi uznaje to za atak. Słabo to wygląda.
0
A czy ja napisałem, że w tym jest coś złego? Nie.
0
Z jednej strony to dobrze, z drugiej, będzie brakować tych emocji. :) Wyciąganie piłki z siatki i codzienne newsy o tym czy był gol czy nie :)
0
Barcainfo robi z tej strony swoistego twittera :P
7
Ahh Lucho i jego konferencje. Kocham te jego pstryczki w nos w stronę dziennikarzy :)
1
Komentarz usunięty