jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy chlanie z teściem zawsze musi być takie męczące? ....
0
Właśnie że jest w najgorszym xd
0
Wie ktoś o co Clarkson poklocil się z producentami BBC? Nie mogę znaleźć info a potrzebuję
0
Tak, z pewnością.
0
Stary, Verratti byłby bezkonkurencyjny w pomocy. To jest przyszły najlepszy pomocnik na świecie w mojej opinii. Bardzo podobny profil do Xaviego.
0
Mistrzowie macie jakiś film akcji, trzymający mocno w napięciu, godny polecenia? Coś w podobie do Non-stop, Labiryntu, Uprowadzonej czy Tożsamości?
Byłbym mega wdzięczny.
1
Agent Verrattiego powiedział, że jest do wzięcia za 70 mln.
1
Non-stop
1
Zastanawiam się gdzie i za kogo by grał. Już wolę przy takich kwotach dołożyć dychę i dać 70 na Verrattiego :)
0
Espanyol się nie podniesie po takim ciosie.
1
Roberto i Vermaelen zdecydowanie najsłabiej. Czuje zmiany od 45 minuty. Busquets jesli wyzdrowial powinien wejsc. Brak ogłady w środku pola.
2
Moim zdaniem Vermaelen
0
Lepsze to niż nieobecność Suareza
4
Nie spodziewałem się dzisiaj tak beznadziejnej gry Polaków i tak słabej postawy Barcy na Camp Nou. W tych wypadkach nie ma żadnych usprawiedliwien. Żenada.
1
Nie jestem zwolennikiem. :P
Ale szacunek za pasje. Ja bym nie dał sobie zepsuć skóry. :P
7
Najgorsze jest to, że Chorwacja nie gra specjalnie dobrze. To my gramy żenująco. Popełniają Chorwaci błędy których nie umiemy wykorzystać w porównaniu do nich. Slabizna.
1
żenująco to wygląda. Tak samo jak pierwsza połowa w meczu z Malagą :P
0
To ja wiem co innego ;/
0
Nie. Polska może przegrać max 4 bramkami.
0
Jak mogą to niech składają :P
1
Norwegia dzisiaj nie bierze jeńców.
0
26-21 Norwegia wybrywa
3
Polsat w części jest niemiecką spółką :P
0
Emocje to mogą być w finale :P
0
A nie czterema?
0
Mozemy przegrac max 4 golami z czego wiem.
0
Trzymamy kciuki za Norwegię.
0
Oglądałem :P Dobre kino. Nienawistną ósemkę bym obejrzał, ale przed wypłatą na kino pozwolić sobie niestety nie mogę :/
2
Umrę chyba ze zdenerwowania do tej 20.30 ....
0
Nie lubię go strasznie :P Jakoś nigdy za nim nie przepadałem. Zarówno jak grał w United, City, czy Juventusie.