1

Czy chlanie z teściem zawsze musi być takie męczące? ....

0

Właśnie że jest w najgorszym xd

0

Wie ktoś o co Clarkson poklocil się z producentami BBC? Nie mogę znaleźć info a potrzebuję

0

Tak, z pewnością.

0

Stary, Verratti byłby bezkonkurencyjny w pomocy. To jest przyszły najlepszy pomocnik na świecie w mojej opinii. Bardzo podobny profil do Xaviego.

0

Mistrzowie macie jakiś film akcji, trzymający mocno w napięciu, godny polecenia? Coś w podobie do Non-stop, Labiryntu, Uprowadzonej czy Tożsamości?
Byłbym mega wdzięczny.

1

Agent Verrattiego powiedział, że jest do wzięcia za 70 mln.

1

Non-stop

1

Zastanawiam się gdzie i za kogo by grał. Już wolę przy takich kwotach dołożyć dychę i dać 70 na Verrattiego :)

0

Espanyol się nie podniesie po takim ciosie.

1

Roberto i Vermaelen zdecydowanie najsłabiej. Czuje zmiany od 45 minuty. Busquets jesli wyzdrowial powinien wejsc. Brak ogłady w środku pola.

2

Moim zdaniem Vermaelen

0

Lepsze to niż nieobecność Suareza

4

Nie spodziewałem się dzisiaj tak beznadziejnej gry Polaków i tak słabej postawy Barcy na Camp Nou. W tych wypadkach nie ma żadnych usprawiedliwien. Żenada.

1

Nie jestem zwolennikiem. :P
Ale szacunek za pasje. Ja bym nie dał sobie zepsuć skóry. :P

7

Najgorsze jest to, że Chorwacja nie gra specjalnie dobrze. To my gramy żenująco. Popełniają Chorwaci błędy których nie umiemy wykorzystać w porównaniu do nich. Slabizna.

1

żenująco to wygląda. Tak samo jak pierwsza połowa w meczu z Malagą :P

0

To ja wiem co innego ;/

0

Nie. Polska może przegrać max 4 bramkami.

0

Jak mogą to niech składają :P

1

Norwegia dzisiaj nie bierze jeńców.

0

26-21 Norwegia wybrywa

3

Polsat w części jest niemiecką spółką :P

0

Emocje to mogą być w finale :P

0

A nie czterema?

0

Mozemy przegrac max 4 golami z czego wiem.

0

Trzymamy kciuki za Norwegię.

0

Oglądałem :P Dobre kino. Nienawistną ósemkę bym obejrzał, ale przed wypłatą na kino pozwolić sobie niestety nie mogę :/

2

Umrę chyba ze zdenerwowania do tej 20.30 ....

0

Nie lubię go strasznie :P Jakoś nigdy za nim nie przepadałem. Zarówno jak grał w United, City, czy Juventusie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?