1

Nie mam. Jestem szczęśliwy. ;)

1

Stać ich to kupują. Czemu mieliby przestać. :)

5

Nie wiem czemu ale szybko się irytuję czytając niektóre komentarze zarówno na tej stronie jak i tej Realowej. Ogół hipokryzji, głupoty, sztucznej ekscytacji i buractwa mnie juz od jakiegoś czasu przerasta. Gdyby to były dyskusje na poziomie (co o dziwo czasem się zdarza) oparte jakąś fajną argumentacją to byłoby ekstra. Ale znaczna część to po prostu buractwo, bez krzty godności i empatii. Wyzwiska, porównania, obelgi, chamstwo, prostactwo jest czymś godnym jedynie pogardy i splunięcia.
Chciałbym zaapelować aby chociaż tutaj ludzie się ogarnęli ale skutek byłby nijaki.
Polewka z Realu czy poszczególnych piłkarzy jest fajna, ale do pewnej granicy.
Żenujące jest to, że znaczna część ludzi korzystając z możliwości bycia anonimowym interneciakiem z powodu swoich kompleksów i manii wielkości robi z siebie Bóg wie kogo. Z obślinioną brodą wywieszonym jęzorem do pasa w uwalonej podkoszulce przedwczorajszymi chrupkami z biedry siedzi przed kompem i pisze wypociny pokroju "hyyy gurwa ronaldo to ciota he messi krul" albo "je**ć śmiecie z barcwelony hehe". A w rzeczywistości jedyne słowa na jakie go stać to "mama zrób mi kanapke".
Gardzę czymś takim jak Rothbard socjalizmem.
Uff... Musiałem. Sorry.

0

Surge polonia. :) albo red is bad. :P

17

Początek zdania z małej litery miał napisać?

3

Nic sie nie stanie. Neymar ma ważny kontrakt. Opłata za kupno jest problemem.

0

Niech Neymar zmieni agenta i problem zniknie. Będzie istniał tylko między Laportą, Bartomeu, Neymarem Seniorem i posiadaczami praw wizerunkowych

10

Ze swoim wyskokiem byłby najlepszym strzelcem z główki w lidze. :D

0

Skoczkowie też nie są baranami. Oni czy uzyskają dobrą czy złą odległość w większości przypadków wiedzą już zaraz po odbiciu z progu.

0

Z czegoś jednak to wynika, że gra tak mało prawda? Przecież Enrique potrzebuje jak najwięcej zawodników do rotowania, którzy prezentują jakiś poziom. Nawet Vermaelen gra zamiast Bartry. Albo ma spinę z Enrique - w co specjalnie nie wierzę, albo jest po prostu tak słaby, że nie powinien grać i już. To nie jest zawodnik na wypożyczenie tylko na sprzedaż. Nie chcą go sprzedać z tego samego powodu dla którego wstrzymywali się z opchnięciem Pedro. Dla tego drugiego nawet Alexisa Sancheza poświęcili, który i tak poszedł za śmieszne pieniądze jak na swoje możliwości.

2

No nie wiem :P Jak by nie patrzeć jest to zupełnie inna dyscyplina. Prędzej w beach soccerze by coś ugrali

1

Norwegowie mieli świetną paczkę. Teraz tez mają. Ale patrzę na te nazwiska i na tych zawodników, to nie ma już tej radości co kiedyś. Kiedyś zawody skoków narciarskich to były świetne imprezy. Teraz stały się rutyną, perspektywą marketingową, a skoczkowie traktują to bardziej jako zarobek niżeli pasję i zabawę. Takie wrażenie przynajmniej odczuwam.

3

Nie gra bo jest przeciętniakiem. A jak gra to gra mizernie.
Gdyby nie był gorszy od Mathieu to grałby zamiast niego.

1

Też zawsze poza Polakami najbardziej kibicowałem Norwegom. Uwielbiałem Kojonkoskiego i tą jego czerwoną łapę do puszczania skoczków. :D
Pamiętam jak zdominował zawody w Sapporo tylko nie pamiętam, w którym roku. Genialnie tam skakał.
Kurcze to jego wybicie z progu, najpierw narty razem złączone a później niemal równolegle do siebie. I ta zajebista sylwetka w locie. Super się go oglądało.
Najbardziej nie lubiłem Austriaków. A szczególnie Martina Kocha...
Mój ojciec zawsze Ahonenowi kibicował na równi z Małyszem. Mówił, że on biedny bo zawsze smutny, zawsze poważny. Uśmiech na jego twarzy tak rzadko gościł.
Pamiętam rywalizację między Romoerenem i Tomem Hilde o miejsce w kadrze na zawody drużynowe. Wszyscy mówili, że Hilde zastąpi Romoerena, że podobny z charakteru - też taki śmieszek. Ale Romoeren jest nie do zastąpienia. Brakuje mi tego skoczka.
Jeszcze Alexandra Herra bardzo lubiłem. Ta jego kozia bródka była zabójcza.

40

Wszyscy się zachwycają Bartrą a tak na prawdę jest to po prostu przeciętniak.

3

Dlatego nie zmieniano belek z byle powodu. I to było świetne. Każdy oczekiwał na to, że ktoś odleci i nie miał w perspektywie mozliwości zmiany belki.

12

Heszke w meszke.

1

Inna kategoria skoczków. Dzisiaj byliby nie do zatrzymania :)
Kiedyś Finowie mieli zajebistą kadrę... Ahonen, Hautamaeki, Tami Kiuru, Veli Matti Lindstroem, a teraz? Słabizna.
Zawsze najbardziej lubiłem Ljoekelsoeya za jego styl skakania. Pięknie latał... Już takiego skoczka nigdy nie będzie.
Uwielbiałem też Romoerena za jego wariackie poczucie humoru i te stroje czy rękawice ze wzorkiem szkieletu :)
Pamiętam mistrzostwa Polski jak Kruczek rywalizował z Małyszem :) Jak Tomisław Tajner miał być wielkim skoczkiem a skończyłem się jak zawsze. Rutkowski.... eh. To były czasy. Całą rodziną się siadało, i ogladało. Uhrmann, Georg Spaeth, Goldberger, Pettersen, Liegl, Primoz Peterka, Peter Zonta no i oczywiscie Roberto Cecon.
Kurna... gdzie te czasy...

2

Rekordzistą na Planicy tez był 235 metrów z czego dobrze pamiętam. Właśnie wtedy jego rekord pobito :)
Tęsknie za Ljokelsoeyem, Funakim, Niyahirą, Tami Kiuru ( i ta jego zabójcza maska...), za tym jak Ahonen był wiecznie 4 albo 3. Za Veli-Matti Lindstroemem :D
Rysto Jusilainen. Kurna, to byli skoczkowie :D
I podział na 3 narty. Rossignole, Elany i Fishery :D

0

Sevilla się powinna cieszyć.

1

Dyskusja na ten temat jest poniżej :P
Strasznie zabiło to emocje i podział na świetnych, średnich i słabych skoczków.

6

Z jednej strony szkoda, że nie gramy z Realem w półfinale. Chciałbym zobaczyć jak się prezentują na tle mistrza :)

1

Oczywiście, że doskonale pamiętam. To były jedne z lepszych zawodów jakie ogladałem. Pojedynek Widhoelzla z Romoerenem. W mediach mówili nawet o ich skokach treningowych.

Ile razy się gadało: Oooo jak Ingebrigsen skoczył 220 to ciekawe ile dowali Ljokelsoey czy Romoeren.

Teraz już tego nie ma. A szkoda.

9

Wtedy to była najlepsza rywalizacja.
Skoczek skoczkowi nierówny. Małysz potrafił genialnie poradzić sobie z wiatrem w plecy w przeciwieństwie do innych skoczków. Nie było rekompensat punktowych nie było punktów zabieranych za belkę startową. Ewentualnie na drugą serię zmieniali belkę, bądź w trakcie rundy co skutkowało powtórzeniem skoków poszczegolnych zawodników.
Warunki były zmienne, co wzbudzało emocje. Wszyscy dmuchali pod narty Małyszowi. Teraz te zawody są bezpłciowe jak dla mnie.

0

Atletico będzie grać u siebie czy na Bernabeu?

0

Co sześć do 0?

0

Gdyby z takim impetem wjechał mu na wyprostowane kolano to by mógł nawet przeprostu dostać.

7

Trzy mecze zawieszenia to kpina.
Pare centymetrów, bardziej wyprostowana noga i kariera Messiego dobiegłaby końca.

3

obie wersje są poprawne.
Aczkolwiek w dowodzie ma Filipe.

3

Ale taka jest prawda. Jakkolwiek beznadziejnie by to nie brzmiało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?