jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Galaxy S plus. Albo s2 jak znajdziesz
5
Jeśli za rozsądną cenę, to tak.
0
Poczekajmy aż wyjdzie. Ciekawe jakie gierka będzie miała wymagania...
0
kurna, nie moge się z żadnym hostem połączyć. :( na każdym hoście ten sam komunikat ;/
0
Jacyś chętni do haxballa? ;DDD
3
W mediach za dużo Lewego - OK. Zgadzam się.
Reszta to jakieś brednie jak dla mnie. A w szczególności:
"Nie zamierzam spuszczać sie nad kimś, kto gra ku chwale Niemców, a co gorsza nazywać go dumą narodową, no bez jaj.
Bo co, bo ma talent? Ok, zajebiscie, tylko że takich napastników jak on były setki, jak nie tysiące." - wymień mi te setki czy tysiące.....
4
Dużo zdrowia mistrzu :) Zdeklasuj chorobę tak jak Barca zdeklasowała Real :)
0
Komentarz usunięty
0
czemu głupi?
0
Żyła 168 metrów ale i tak uśmiechnięty. Bardzo ambitny facet :P
2
Szkoda, lubię Manchester. Nienawidzę van Gaala. Zatrudnienie go, było dużym błędem, którego nikt się nie spodziewał.
4
United by się samo poprowadziło lepiej niż z LvG...
0
Proszę uprzejmie :P
0
I bardzo dobrze, ja również :P
Grają, brak jeszcze takiej formy jak pod koniec zeszłego sezonu, ale nawet bez niej są najlepszym trio na świecie.
0
Łoo, ale przysłodziłeś :P Nazbierasz okejek :D
1
a van der Sar?
0
On praktycznie tam w ogóle nie gra z czego wiem
0
Haha, zapomniałem wkleić :D
1
Trzymajcie zajebiaszczą tapetę na telefon z nocnym Camp Nou :)
https://pbs.twimg.com/media/Ca8Q6D-XIAAVJJ7.jpg:large
0
Co za robactwo. Żenua. Nie ma co nawet o tym gadać :P Liczą się statystyki odwiedzenia stron i wszystko :) Potem na koniec roku pałają dumą ile to wejść do serwisu nie mieli na swoje pseudoartykuły
0
Trochę. Ale nie wywróciłem się sam przecież. Ktoś mi w tym ewidentnie pomógł. (nie, nie mam tu na myśli alkoholu) :P
1
Czy takie jest Twoje zdanie na ten temat? :D
Wszystkie wpisy są subiektywne, mało kto głosi tutaj jakąś prawdę objawioną. Żeby podkreślić to, że jest to ich zdanie - piszą formułkę :P
Przynajmniej takie jest moje zdanie...... :P
0
Wypier*****m się na pięćdziesiątce znajomego uderzając kolanem w ziemię.
Martwicę samą w sobie miałem niestwierdzoną od jakoś gimnazjum. Teraz mam już pewność.
0
Jacob wrócił z rentgenu. Martwica jałowa guzowatości kości piszczelowej. Naruszone wiązadła. ;DD
bajeczka
2
Od premii również odprowadza się podatek. Od nagród - nie.
EDIT!!!: Pisze na przykładzie Polski. Nie wiem jak wygląda system podatkowy w Hiszpanii
0
Leo ma na zdjęciu brzuszek jakby po obiedzie świeżo był ;P
1
Jakby nie patrzeć, to jest to wyznaczyć życiowy. Ciężkie czasy nastały. Każdy chce zapewnić byt rodzinie na całe pokolenia.
0
Znamy dokładny termin finału Pucharu Króla? Pewno jakoś połowa maja
1
http://www.murzasichle.info/
0
Murzasichle of course