0

Galaxy S plus. Albo s2 jak znajdziesz

5

Jeśli za rozsądną cenę, to tak.

0

Poczekajmy aż wyjdzie. Ciekawe jakie gierka będzie miała wymagania...

0

kurna, nie moge się z żadnym hostem połączyć. :( na każdym hoście ten sam komunikat ;/

0

Jacyś chętni do haxballa? ;DDD

3

W mediach za dużo Lewego - OK. Zgadzam się.
Reszta to jakieś brednie jak dla mnie. A w szczególności:
"Nie zamierzam spuszczać sie nad kimś, kto gra ku chwale Niemców, a co gorsza nazywać go dumą narodową, no bez jaj.
Bo co, bo ma talent? Ok, zajebiscie, tylko że takich napastników jak on były setki, jak nie tysiące." - wymień mi te setki czy tysiące.....

4

Dużo zdrowia mistrzu :) Zdeklasuj chorobę tak jak Barca zdeklasowała Real :)

0

Komentarz usunięty

0

czemu głupi?

0

Żyła 168 metrów ale i tak uśmiechnięty. Bardzo ambitny facet :P

2

Szkoda, lubię Manchester. Nienawidzę van Gaala. Zatrudnienie go, było dużym błędem, którego nikt się nie spodziewał.

4

United by się samo poprowadziło lepiej niż z LvG...

0

Proszę uprzejmie :P

0

I bardzo dobrze, ja również :P
Grają, brak jeszcze takiej formy jak pod koniec zeszłego sezonu, ale nawet bez niej są najlepszym trio na świecie.

0

Łoo, ale przysłodziłeś :P Nazbierasz okejek :D

1

a van der Sar?

0

On praktycznie tam w ogóle nie gra z czego wiem

0

Haha, zapomniałem wkleić :D

1

Trzymajcie zajebiaszczą tapetę na telefon z nocnym Camp Nou :)
https://pbs.twimg.com/media/Ca8Q6D-XIAAVJJ7.jpg:large

0

Co za robactwo. Żenua. Nie ma co nawet o tym gadać :P Liczą się statystyki odwiedzenia stron i wszystko :) Potem na koniec roku pałają dumą ile to wejść do serwisu nie mieli na swoje pseudoartykuły

0

Trochę. Ale nie wywróciłem się sam przecież. Ktoś mi w tym ewidentnie pomógł. (nie, nie mam tu na myśli alkoholu) :P

1

Czy takie jest Twoje zdanie na ten temat? :D
Wszystkie wpisy są subiektywne, mało kto głosi tutaj jakąś prawdę objawioną. Żeby podkreślić to, że jest to ich zdanie - piszą formułkę :P
Przynajmniej takie jest moje zdanie...... :P

0

Wypier*****m się na pięćdziesiątce znajomego uderzając kolanem w ziemię.
Martwicę samą w sobie miałem niestwierdzoną od jakoś gimnazjum. Teraz mam już pewność.

0

Jacob wrócił z rentgenu. Martwica jałowa guzowatości kości piszczelowej. Naruszone wiązadła. ;DD
bajeczka

2

Od premii również odprowadza się podatek. Od nagród - nie.
EDIT!!!: Pisze na przykładzie Polski. Nie wiem jak wygląda system podatkowy w Hiszpanii

0

Leo ma na zdjęciu brzuszek jakby po obiedzie świeżo był ;P

1

Jakby nie patrzeć, to jest to wyznaczyć życiowy. Ciężkie czasy nastały. Każdy chce zapewnić byt rodzinie na całe pokolenia.

0

Znamy dokładny termin finału Pucharu Króla? Pewno jakoś połowa maja

1

0

Murzasichle of course

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?