6

Dużo tych meczy o tej 16.

1

Też o tym pomyślałem :P

0

jedna wiadomość to po prostu "Hello". Druga to "Hi, i've got a question" a trzecia to jakieś arabskie znaczki.
Wszystkie profile bez ani jednego zdjęcia.

0

Też dostajecie wiadomości na fb od ludzi z arabskimi nazwiskami? Piszą po angielsku. Już trzecią wiadomość w przeciągu tygodnia dostałem.

0

Czekam na Toyę aż dogada się z Eleven tak jak UPC.

0

czekam na Toyę :(

8

Oj bo Ci żyłka pęknie. ;P

33

To co wyprawiał Busquets również w głowie się nie mieściło. Przechwyt za przechwytem. Odbiór za odbiorem. Co rusz świetne piłki. Łatwo jest ocenić postawę napastnika, który strzela 4 bramki i asystuje. Natomiast to co zrobił Busquets, pokazuje jego kunszt oraz obraz tego, jakiego defensywnego pomocnika Barcelona potrzebuje.

1

Najlepszy trener piłkarski niezwiązany z Barceloną?
- Ferguson?

0

Jeżeli mielibyście wybrać jednego piłkarza Barcelony od początku jej istnienia, który najbardziej zapisał się w jej historii w pozytywnym tego słowa znaczenia, kto by to był? Wymieńcie tylko jednego.
Jak dla mnie:
- Puyol, ze względu na charyzmę, osobowość, honor i klasę.

2

Guardiola trafił na złoty okres Barcelony. Taktyczny - geniusz. Mentalnie - geniusz. Analiza gry - geniusz. Ale określenie go najlepszym trenerem jest dosyć odważne.
Jest wielu gigantycznych trenerów na miarę Guardioli.

0

Laporte, Pogba, Verratti, Dybala i kasy brakuje :/

3

Neymar jaka pałka łysa. :)

0

O ile kara 3 meczy dla Filipe Luisa była śmieszna, to ta jest wręcz żenująca ...
Dobrze, że w ogóle karę podtrzymali.

12

100 lat ;)
Widzę, że awansowałeś nad Januzajem w rankingu urodzinowym :D

0

Nie przepadam za nim. Ciekawe za ile byłby do wyciągnięcia. Pewno z 4 dychy by pękły.

1

Za późno. ;( chlip chlip dopiekłeś mi. Dam Ci okejke za to.

0

Pierwsza myśl - kasa. Druga... Hmm. Może po prostu lubi Chiny. :P

1

A co ma do tego kto co chce? Piłkarz decyduje i nikomu nic do tego

1

Nie mam. Jestem szczęśliwy. ;)

1

Stać ich to kupują. Czemu mieliby przestać. :)

5

Nie wiem czemu ale szybko się irytuję czytając niektóre komentarze zarówno na tej stronie jak i tej Realowej. Ogół hipokryzji, głupoty, sztucznej ekscytacji i buractwa mnie juz od jakiegoś czasu przerasta. Gdyby to były dyskusje na poziomie (co o dziwo czasem się zdarza) oparte jakąś fajną argumentacją to byłoby ekstra. Ale znaczna część to po prostu buractwo, bez krzty godności i empatii. Wyzwiska, porównania, obelgi, chamstwo, prostactwo jest czymś godnym jedynie pogardy i splunięcia.
Chciałbym zaapelować aby chociaż tutaj ludzie się ogarnęli ale skutek byłby nijaki.
Polewka z Realu czy poszczególnych piłkarzy jest fajna, ale do pewnej granicy.
Żenujące jest to, że znaczna część ludzi korzystając z możliwości bycia anonimowym interneciakiem z powodu swoich kompleksów i manii wielkości robi z siebie Bóg wie kogo. Z obślinioną brodą wywieszonym jęzorem do pasa w uwalonej podkoszulce przedwczorajszymi chrupkami z biedry siedzi przed kompem i pisze wypociny pokroju "hyyy gurwa ronaldo to ciota he messi krul" albo "je**ć śmiecie z barcwelony hehe". A w rzeczywistości jedyne słowa na jakie go stać to "mama zrób mi kanapke".
Gardzę czymś takim jak Rothbard socjalizmem.
Uff... Musiałem. Sorry.

0

Surge polonia. :) albo red is bad. :P

17

Początek zdania z małej litery miał napisać?

3

Nic sie nie stanie. Neymar ma ważny kontrakt. Opłata za kupno jest problemem.

0

Niech Neymar zmieni agenta i problem zniknie. Będzie istniał tylko między Laportą, Bartomeu, Neymarem Seniorem i posiadaczami praw wizerunkowych

10

Ze swoim wyskokiem byłby najlepszym strzelcem z główki w lidze. :D

0

Skoczkowie też nie są baranami. Oni czy uzyskają dobrą czy złą odległość w większości przypadków wiedzą już zaraz po odbiciu z progu.

0

Z czegoś jednak to wynika, że gra tak mało prawda? Przecież Enrique potrzebuje jak najwięcej zawodników do rotowania, którzy prezentują jakiś poziom. Nawet Vermaelen gra zamiast Bartry. Albo ma spinę z Enrique - w co specjalnie nie wierzę, albo jest po prostu tak słaby, że nie powinien grać i już. To nie jest zawodnik na wypożyczenie tylko na sprzedaż. Nie chcą go sprzedać z tego samego powodu dla którego wstrzymywali się z opchnięciem Pedro. Dla tego drugiego nawet Alexisa Sancheza poświęcili, który i tak poszedł za śmieszne pieniądze jak na swoje możliwości.

2

No nie wiem :P Jak by nie patrzeć jest to zupełnie inna dyscyplina. Prędzej w beach soccerze by coś ugrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?