jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, Kaziu Węgrzyn mnie przerasta.
0
To nie było do docenienia :P
5
Obaj są fajni. Orłowskiego lubię, aczkolwiek szydera z jego dykcji przebija wszystko.
Od Węgrzyna wszyscy są lepsi
1
No dokładnie. Tylko ująłem to trochę naokoło. Don't know why
0
Nie wiem czemu napisałem reprymenda.
Chodziło mi o to, że przy podpisaniu aktu wypożyczenia, mogli sobie zażyczyć aby w meczach z Barceloną grał na takiej pozycji właśnie.
1
Jeeeeezu.... to jest chore. Serio :D
9
Messi strzeli dwie bramki pierwsza to jego gol numer 300, natomiast druga to numer 10000 w historii klubu :D
0
Ty tak byś chciał, czy są jakieś informacje na ten temat? Ciekawe, może zarząd Barcy dał taką reprymendę trenerowi Sportingu
0
Co do Denisa to nie mów hop :P
0
Neymar z Messim nie mieliby problemów z podatkami :P
3
Jego kariera przystopowała wraz z kontuzją. Pamiętam jak brylował w szczytowym sezonie Borussii.
1
Gdyby była taka możliwość, którego polskiego polityka mianowalibyście prezydentem FC Barcelony? :D
Tak wiem, pytanie z dupy, ale nudzi mi się w robocie i jestem twórczy. :P
1
Ja bym chciał zobaczyć pogrom po zabójczych i efektownych kontrach jak w ubiegłym roku :)
0
Zobaczymy w praktyce :P Ja liczę na dobre widowisko i przede wszystkim spokojny awans.
0
Ten człowiek jest bardzo.... nudny.
0
Zaraz zaraz. Łatajdziura nie w sensie, że jest łatajdziurą w składzie, ponieważ kogoś trzeba na tej pozycji postawić.
Napisałem to w kontekście takim, że jest wszędzie, gdzie jest jakaś luka w polu. Uzupełnia miejsce po Alvesu gdy ten galopuje, to samo z Busquetsem. Jest wszędzie tam gdzie powstaje dziura. Stąd - łatajdziura
1
Chyba najbardziej charyzmatyczny piłkarz którego miałem zaszczyt oglądać.
2
Zależy jak na to patrzeć. Turan jest bardziej kreatywnym graczem od Ivana. Więc gdy zależy nam na kreacji a nie destrukcji postawiłbym na Turka. Jednak w meczach z mocniejszymi rywalami Rakitic jest idealną łatajdziurą w szykach Barcy.
0
Chciałbym zobaczyć dzisiaj Iniestę razem z Ardą w środku pola a na PO Vidala. Turana stać na wygryzienie Rakitica z pierwszego składu. Choć to dwaj zupełnie różni piłkarze.
1
Rzeczywiście masz jakąś fobię na punkcie Ronaldo.... Niedługo to Ty trafisz do tego psychiatryka chyba :P Ronaldo zatruł Ci życie z czego widzę.
0
Remis wyczuwam w powietrzu. Real nie pogra z Rzymianami na ich terenie . Natomiast rewanż u siebie powinni wygrać
0
Albo pościągaj z jakiejś angielskiej strony z torrentami. np thepiratebay.com i w napiproject ściągnij sobie napisy :)
0
Poszukaj na kinoman.tv - tam jest sporo
4
najlepszy to jest Louis C.K.
4
Chyba wspólne obiadki przytulanki i buziaczki jednak mają znaczenie, skoro Real nie był w stanie wygrać żadnego tytułu w minionym sezonie i został zgwałcony przez Barcelonę na swoim terenie
0
60 melonów więcej. Hmm, spodziewałem się większej kwoty. Myślałem, że 300 pęknie
0
O jakie wideło chodzi?
3
Spoko, Douglas jest przekretem. Ale nie ma co obwiniać samego gracza za to. Dla niego to szansa i doświadczenie na całe życie.
0
Alvan i wiewiórki.
0
ja jednak jestem za Francuzami :)