0

Nie, Kaziu Węgrzyn mnie przerasta.

0

To nie było do docenienia :P

5

Obaj są fajni. Orłowskiego lubię, aczkolwiek szydera z jego dykcji przebija wszystko.

Od Węgrzyna wszyscy są lepsi

1

No dokładnie. Tylko ująłem to trochę naokoło. Don't know why

0

Nie wiem czemu napisałem reprymenda.
Chodziło mi o to, że przy podpisaniu aktu wypożyczenia, mogli sobie zażyczyć aby w meczach z Barceloną grał na takiej pozycji właśnie.

1

Jeeeeezu.... to jest chore. Serio :D

9

Messi strzeli dwie bramki pierwsza to jego gol numer 300, natomiast druga to numer 10000 w historii klubu :D

0

Ty tak byś chciał, czy są jakieś informacje na ten temat? Ciekawe, może zarząd Barcy dał taką reprymendę trenerowi Sportingu

0

Co do Denisa to nie mów hop :P

0

Neymar z Messim nie mieliby problemów z podatkami :P

3

Jego kariera przystopowała wraz z kontuzją. Pamiętam jak brylował w szczytowym sezonie Borussii.

1

Gdyby była taka możliwość, którego polskiego polityka mianowalibyście prezydentem FC Barcelony? :D
Tak wiem, pytanie z dupy, ale nudzi mi się w robocie i jestem twórczy. :P

1

Ja bym chciał zobaczyć pogrom po zabójczych i efektownych kontrach jak w ubiegłym roku :)

0

Zobaczymy w praktyce :P Ja liczę na dobre widowisko i przede wszystkim spokojny awans.

0

Ten człowiek jest bardzo.... nudny.

0

Zaraz zaraz. Łatajdziura nie w sensie, że jest łatajdziurą w składzie, ponieważ kogoś trzeba na tej pozycji postawić.

Napisałem to w kontekście takim, że jest wszędzie, gdzie jest jakaś luka w polu. Uzupełnia miejsce po Alvesu gdy ten galopuje, to samo z Busquetsem. Jest wszędzie tam gdzie powstaje dziura. Stąd - łatajdziura

1

Chyba najbardziej charyzmatyczny piłkarz którego miałem zaszczyt oglądać.

2

Zależy jak na to patrzeć. Turan jest bardziej kreatywnym graczem od Ivana. Więc gdy zależy nam na kreacji a nie destrukcji postawiłbym na Turka. Jednak w meczach z mocniejszymi rywalami Rakitic jest idealną łatajdziurą w szykach Barcy.

0

Chciałbym zobaczyć dzisiaj Iniestę razem z Ardą w środku pola a na PO Vidala. Turana stać na wygryzienie Rakitica z pierwszego składu. Choć to dwaj zupełnie różni piłkarze.

1

Rzeczywiście masz jakąś fobię na punkcie Ronaldo.... Niedługo to Ty trafisz do tego psychiatryka chyba :P Ronaldo zatruł Ci życie z czego widzę.

0

Remis wyczuwam w powietrzu. Real nie pogra z Rzymianami na ich terenie . Natomiast rewanż u siebie powinni wygrać

0

Albo pościągaj z jakiejś angielskiej strony z torrentami. np thepiratebay.com i w napiproject ściągnij sobie napisy :)

0

Poszukaj na kinoman.tv - tam jest sporo

4

najlepszy to jest Louis C.K.

4

Chyba wspólne obiadki przytulanki i buziaczki jednak mają znaczenie, skoro Real nie był w stanie wygrać żadnego tytułu w minionym sezonie i został zgwałcony przez Barcelonę na swoim terenie

0

60 melonów więcej. Hmm, spodziewałem się większej kwoty. Myślałem, że 300 pęknie

0

O jakie wideło chodzi?

3

Spoko, Douglas jest przekretem. Ale nie ma co obwiniać samego gracza za to. Dla niego to szansa i doświadczenie na całe życie.

0

Alvan i wiewiórki.

0

ja jednak jestem za Francuzami :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?