jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przestań z tym Ronaldo juz trollowac
0
A ktory mial alternatywę w postaci Barcelony?
0
Fajnie jakby Pogba doszedl. Ale tylko i wylacznie za ROZSADNA cenę. 60-70 mozna wyłożyć. Nie przesadzajcie ze jest warty mniej. Młody, świetny, sprawdzony, marketingowa bomba, lubiany, światowy, wszechstronny.
1
Ja przy okazji Bellatora czekalem na walke Kimbo do rana po czym walka okazała się kompletna kupą słonia.
0
A co ma piernik do wiatraka. :P to strona zarezerwowana tylko dla dzieci czy coś? :) mam narzeczoną. Oczekujemy dziecka. ;)
0
Sa jakies ciekawe walki?
0
A co to ma do rzeczy?
0
Nieco ponad miesiąc do Gran Derbi. Jak sądzicie Real będzie w lepszej dyspozycji? Jaki wynik obstawiacie? Martwi mnie jakos to że Neymar jest zagrożony pauza i wykartkuje sie w meczu przed Realem.
53
Szkoda mi Zizou. Z gówna ciężko zlepić chleb. Ale jak by nie było. To jego decyzja.
0
Ale co Ty Pinto do Bravo porownujesz? Błagam Cie. Niebo a ziemia. Ja bylbym za tym aby za rok ter Stegen bronil w lidze a Bravo w cdr i LM jak teraz Niemiec.
0
a nie City?
2
To już wolę zainwestować w Bazoera.
0
Żakowski
0
Cytując klasyka - "Wiem dlaczego Guti wypowiedział te słowa, ale Wam nie powiem."
0
Za te słowa należy mu się nagroda Złotego Goebbelsa.
2
Cały film generalnie przegadany, dosłownie parę scenerii, mnóstwo zwrotów akcji i niesamowite dialogi. Cóż... cały Tarantino. Kocham gościa.
0
Router. Toya. 100 mb.
0
Zagrałbym ale nie chce mnie logować do żadnego hosta.
0
Nie rozumiem sensu. Po cholerę miałby przedłużać za kulisami, jeżeli wiemy a w szczególności zarząd, że przedłużyć kontrakt chce. Jeżeli wyjdzie na jaw, że zrobił to niezgodnie z prawem (bo nie kumam po cholerę miałby się z tym kryć) to i tak jego agent czy strony zawierające kontrakt zostaną ukarane.
Nie kumam.
0
Jestem psychofanem androida :P Także koniecznie antuś
3
Obsrałem spodnie :D :P
Powodzonka :)
0
U mnie na Sri Lance można. :P
0
Ziomki mam prośbę.
Poszukuję smartfona mniej więcej do 800 zł ( w komisie, może być również używka), charakteryzujący się PRZEDE WSZYSTKIM dużym wyświetlaczem (5,5 cala byłoby super) oraz dobrym aparatem. Zależałoby mi również na rozsądnym procesorze oraz po prostu aby telefon był sprawdzony.
Poważnie zastanawiam się nad HTC Desire 820. Myślałem nad kupnem nawet Galaxy Note 2, co o tym sądzicie?
Bardzo bym prosił o jakieś uargumentowane odpowiedzi.
AHA! Od razu mówię, że wszelakie LG odpadają :) Tak wiem, LG G2 w swojej cenie bezkonkurencyjne, a G3 to już w ogóle. Wiem, bo sam G2 miałem, a G3 mam w tej chwili. Szukam czegoś innego.
Z góry dzięki.
0
Nie głupie, sam jestem ciekaw. Nie wydaje mi się, to i tak jest anonimowe. Najwyżej jak wygrasz to pojedziesz z kimś dorosłym, który za siebie zapłaci :P
0
Kiedy rusza kolejna kolejka rywalizacji w Lidze Typerów? Chodzi mi o wyzerowanie punktów? Chciałbym się w to w końcu pobawić :)
17
Chciałbym go zobaczyć w Barcelonie. Wpasowałby się ;)
Przynajmniej nie czułby już strachu :P
0
Nawet jeśli nie dostał to jest strasznym prowokatorem i symulantem :P
0
No pewnie, że tak :P Mam nadzieję :) dzięki
0
ZOO w Łodzi znam już na pamięć :P Nie zliczę ile razy tam byłem.
2
Rekordy pucharów nie dają, ale ciężko ich nie docenić i nie zauważyć w jak wielkim stopniu przybliżają nas do osiągnięcia największego wyczynu w historii futbolu jakim jest zarazem obrona LM jak i zdobycie drugiego trypletu z rzędu.