jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ponoć Jezus chodził po wodzie bo nie umiał pływać. :P
1
Najistotniejsze jest pytanie kim jest Bóg. Czy jest bytem, czy też niebytem. To samo mówił bodaj Platon. Byt jest, niebytu nie ma. Jeśli wychodzimy z założenia że jest bytem i chcemy szukać namacalności Boga, to sami łamiemy jedne z najistotniejszych aspektów wiary dochodząc do wniosku, że jesteśmy w stanie się do niego przyrównać, co w Starym Testamencie jest grzechem.
1
Uwielbiam te emocje. Strasznie czekam na ten mecz. Chyba jak każdy w zasadzie
1
Kurde 33 dni czekania. Po drodze Villarreal, Getafe, Arsenal i może ćwierćfinał LM.
Jeszcze sporo się moze zmienic do tego czasu.
0
No dokładnie. Dolacz się. Jeszcze ciepłe. ;V
0
Baw się w zabawę a nie gadasz. :D
0
Ooo zapomnialem. Dorek15 - lubię Cie. :D ciężko kazdego wspomniec. Wielu tu fajnych userow
7
Zabawa :D
10 zawodników (Barcelony of course, obecnych bądź byłych) oraz 10 userów tej strony, których darzycie największym szacunkiem czy sympatią :D
Zawodnicy: Iniesta, Puyol, Xavi, Busquets, Messi, Alexis Sanchez, Neymar, Rivaldo, Kluivert, Maradona :)
Użytkownicy: Cochise - z chęcią umówiłbym się z Tobą na browara. Serio. Dalej, GeneralXavi, cules96, Gaucho, WisniaKala, DonCorleone (udzielaj się więcej, strasznie lubię Cię czytać), Stinger, ViscaBarca123, Piotr1985, PheNOmeN.
A jak Wasze typy? :) Miłego wieczoru Panowie :)
PS: Jeśli poje***em jakieś nicki to sorki.
0
Tak sądzisz?
0
Postawiłem na zwycięstwo City.
0
Ale przecie el Clasico na początku kwietnia panie !
0
Oni klęskę żywiołową to mają od dłuższego czasu.
5
Obstawiłem Barcelonę, Legię, Manchester City, Manchester Uniter, Tottenham, Borussie, Villarreal, remis Mochengladbach z Augsburgiem jak również postawiłem na... Bayer Leverskusen. Zgadnijcie co zabiło mi kupon za prawie 1000 zł ;)
A tata mówił: NIE OBSTAWIAJ BAYERU BO PRZEGRASZ.
0
W marcu czy na początku kwietnia? ;)
11
Pisałem mega długi wywód odnośnie tego meczu. Komputer doszedł do wniosku, że mnie strolluje i przy użyciu backspace cofnie na poprzednią stronę.
Zdenerwowałem się. Bardzo mocno.
0
dzięki Ci za to stary. Uratowałeś mi mecz. Jestem mega wdzięczny.
0
Macie jakiś link PL? Sopcast tak zacina, że mnie zaraz szlag trafi.
1
Dezorganizacja w Eleven ;DD Kto by pomyślał :P
0
dlaczego? przecież mecz się skończył.
0
kurna, mam transmisje na sopcascie i mecz City z Liverpoolem ścinał, że rany boskie..... Wam też? Macie jakieś alternatywy, poza player.pl? I telewizjadą?
0
słyszałem, że sopcast strasznie zacina ostatnimi czasy.
0
telewizjada, sopcast czy player.pl? Która strona najbardziej godna polecenia, ze względu na jakość?
0
Czyścisz monitor................
0
Tylko zeby chłopaki zdazyli przed 20.30 skończyć mecz ;)
0
Trzymam kciuki za Arsenal. Van Gaal musi odejść.
1
Mam nadzieję, że Turan z Vidalem zagrają od pierwszej minuty :)
2
Przestań ironizować, bo to niepotrzebne. Zdaję sobie sprawę, że gro ofert jest składanych za zamkniętymi drzwiami i to nic dziwnego. Chodziło mi o oferty potwierdzone przez poszczególne strony nawet już po domknięciu poszczególnych transferów. W niektórych przypadkach takie rzeczy wychodzą na jaw.
Tak więc Twoj ironiczny ton jest zupełnie bezsensu, bo zamienia jakąkolwiek dyskusję w zupełnie bezproduktywną, a szkoda.
0
Chyba nie do końca się rozumiemy.
2
Tak tak, interesowanie się to co innego niz oferta na stole jak w przypadku Overmaarsa. Więc wszyscy których wymieniłeś nie pasują. Zatem - mało.
1
Przestań z tym Ronaldo juz trollowac