2

Ponoć Jezus chodził po wodzie bo nie umiał pływać. :P

1

Najistotniejsze jest pytanie kim jest Bóg. Czy jest bytem, czy też niebytem. To samo mówił bodaj Platon. Byt jest, niebytu nie ma. Jeśli wychodzimy z założenia że jest bytem i chcemy szukać namacalności Boga, to sami łamiemy jedne z najistotniejszych aspektów wiary dochodząc do wniosku, że jesteśmy w stanie się do niego przyrównać, co w Starym Testamencie jest grzechem.

1

Uwielbiam te emocje. Strasznie czekam na ten mecz. Chyba jak każdy w zasadzie

1

Kurde 33 dni czekania. Po drodze Villarreal, Getafe, Arsenal i może ćwierćfinał LM.
Jeszcze sporo się moze zmienic do tego czasu.

0

No dokładnie. Dolacz się. Jeszcze ciepłe. ;V

0

Baw się w zabawę a nie gadasz. :D

0

Ooo zapomnialem. Dorek15 - lubię Cie. :D ciężko kazdego wspomniec. Wielu tu fajnych userow

7

Zabawa :D

10 zawodników (Barcelony of course, obecnych bądź byłych) oraz 10 userów tej strony, których darzycie największym szacunkiem czy sympatią :D

Zawodnicy: Iniesta, Puyol, Xavi, Busquets, Messi, Alexis Sanchez, Neymar, Rivaldo, Kluivert, Maradona :)

Użytkownicy: Cochise - z chęcią umówiłbym się z Tobą na browara. Serio. Dalej, GeneralXavi, cules96, Gaucho, WisniaKala, DonCorleone (udzielaj się więcej, strasznie lubię Cię czytać), Stinger, ViscaBarca123, Piotr1985, PheNOmeN.



A jak Wasze typy? :) Miłego wieczoru Panowie :)

PS: Jeśli poje***em jakieś nicki to sorki.

0

Tak sądzisz?

0

Postawiłem na zwycięstwo City.

0

Ale przecie el Clasico na początku kwietnia panie !

0

Oni klęskę żywiołową to mają od dłuższego czasu.

5

Obstawiłem Barcelonę, Legię, Manchester City, Manchester Uniter, Tottenham, Borussie, Villarreal, remis Mochengladbach z Augsburgiem jak również postawiłem na... Bayer Leverskusen. Zgadnijcie co zabiło mi kupon za prawie 1000 zł ;)
A tata mówił: NIE OBSTAWIAJ BAYERU BO PRZEGRASZ.

0

W marcu czy na początku kwietnia? ;)

11

Pisałem mega długi wywód odnośnie tego meczu. Komputer doszedł do wniosku, że mnie strolluje i przy użyciu backspace cofnie na poprzednią stronę.
Zdenerwowałem się. Bardzo mocno.

0

dzięki Ci za to stary. Uratowałeś mi mecz. Jestem mega wdzięczny.

0

Macie jakiś link PL? Sopcast tak zacina, że mnie zaraz szlag trafi.

1

Dezorganizacja w Eleven ;DD Kto by pomyślał :P

0

dlaczego? przecież mecz się skończył.

0

kurna, mam transmisje na sopcascie i mecz City z Liverpoolem ścinał, że rany boskie..... Wam też? Macie jakieś alternatywy, poza player.pl? I telewizjadą?

0

słyszałem, że sopcast strasznie zacina ostatnimi czasy.

0

telewizjada, sopcast czy player.pl? Która strona najbardziej godna polecenia, ze względu na jakość?

0

Czyścisz monitor................

0

Tylko zeby chłopaki zdazyli przed 20.30 skończyć mecz ;)

0

Trzymam kciuki za Arsenal. Van Gaal musi odejść.

1

Mam nadzieję, że Turan z Vidalem zagrają od pierwszej minuty :)

2

Przestań ironizować, bo to niepotrzebne. Zdaję sobie sprawę, że gro ofert jest składanych za zamkniętymi drzwiami i to nic dziwnego. Chodziło mi o oferty potwierdzone przez poszczególne strony nawet już po domknięciu poszczególnych transferów. W niektórych przypadkach takie rzeczy wychodzą na jaw.
Tak więc Twoj ironiczny ton jest zupełnie bezsensu, bo zamienia jakąkolwiek dyskusję w zupełnie bezproduktywną, a szkoda.

0

Chyba nie do końca się rozumiemy.

2

Tak tak, interesowanie się to co innego niz oferta na stole jak w przypadku Overmaarsa. Więc wszyscy których wymieniłeś nie pasują. Zatem - mało.

1

Przestań z tym Ronaldo juz trollowac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?