0

Są tu jacyś hydraulicy? :D Wymieniłem pływak w ubikacji, bo woda cały czas się spłukiwała. Teraz natomiast słyszę bez przerwy syczenie w okolicach pływaka właśnie. Wie ktoś z czego to wynika? To kwestia wyregulowania pływaka czy co?
Sorry, że robię z La Rambli forum pokroju "Zrób to sam" ale sytuacja pilna. Jutro 50 urodziny mamusi, więc dopomagam :P

0

To w takim razie słaby krytyk musiał to być. Na pewno pojedzie, nie wierzę aby się to zmieniło. Jego sposób bycia i ta... bezpłciowość (czy jakkolwiek) zwiększa szanse Polski na wygraną :P

1

trend z Austrii, że tak powiem :)

0

To nie jest jego utwór. Dzisiaj słuchałem jakiegoś krytyka muzycznego w radiu, powiedział, że nie zdziwiłby się gdyby zdyskwalifikowali Szpaka za plagiat. Ponoć niemalże nuta w nutę to samo.

0

Tottenhamowi moim zdaniem brakuje jakości stricte piłkarskiej. Drwal bez siekiery też na urąb nie pójdzie.

0

Gdyby ktoś był zainteresowany, to dzisiaj w programie Minęła Dwudziesta na TVP Info o TK będzie rozmawiał między innymi Janusz Korwin-Mikke z Marianem Kowalskim :) Rzadko się to zdarza aby obaj razem wystąpili zatem polecam :)

0

Dortmund zarobi. I to grubo :) O ile w ogóle odejdzie oczywiście.

6

Dobry manewr :D Z tym nickiem nie musisz się nigdy witać. :P

3

Za ile?

0

Aubameyang jest niezły. Cholernie szybki, dobry wyskok, wykończenie, technika. Szykuje się kandydat na jedną z najlepszych dziewiątek świata.

3

Moim zdaniem Rosja nie miała z tym zupełnie nic wspólnego. Natomiast wykorzystali tą sytuację na 120%. Idealnie Rosjanie to rozegrali. Najlepiej jak można było. Zamach nie zamach - nigdy się nie dowiemy. Już służby o to dobrze zadbają :)

0

E tam, kac od razu. Różnica czasu raczej :P

0

To krytyczne nastawienie Sportu budzi lęk :D

2

Ja obejrzę albo Athletic - Valencia albo Liverpool - Manchester. Ciekawe mecze :)

3

Również nie słyszałem o jego występie. Wypożyczony do czerwca tego roku za 250 tys z możliwością pierwokupu z czego pamiętam. Jak się chłopak spodoba to go zatrzymają. Ale fakt, żadnego boom nie było. Albo nie umiem się go doszukać.

2

Może jedno i drugie. Chelsea nie gra najgorzej :)
Ale fakt, taka troszkę kopana :P

1

Poza pierwszymi 20 minutami, PSG mnie nie przekonuje. Masa błędów :/

0

Pisałem kilkukrotnie pytania - nie uzyskałem odpowiedzi.

1

Właśnie to ogarnąłem. Faktycznie. Wtopa :/
NIE MNIEJ JEDNAK :D chciałbym zobaczyć starcie z nimi :) Zawsze były emocjonujące.

0

U kurna o.O Coś mi się musiało faktycznie popieprzyć. Dzięki za zwrócenie uwagi.

0

To była bramka na remis :) A nie zwycięstwo.

1

Ja wolę Chelsea, z którym nigdy jeszcze nie wygraliśmy :) Chciałbym to zobaczyć. :)

1

Super śmieszne

0

wygrali.

0

Do Santosu na koniec kariery.

0

W takim razie reprezentacja Brazylii powinna być niepokonana :P

0

Muszą jakoś to uatrakcyjnić, żeby nie było, że gadają o jakiejś cieniźnie bez szans na cokolwiek :P

0

To nie takie proste :P Ale powodzenia!

0

Miałem na myśli raczej dobranie jedzenie do budowy tkanki mięśniowej :)

2

Bez przesady, niedawno byli w finale :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?