jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są tu jacyś hydraulicy? :D Wymieniłem pływak w ubikacji, bo woda cały czas się spłukiwała. Teraz natomiast słyszę bez przerwy syczenie w okolicach pływaka właśnie. Wie ktoś z czego to wynika? To kwestia wyregulowania pływaka czy co?
Sorry, że robię z La Rambli forum pokroju "Zrób to sam" ale sytuacja pilna. Jutro 50 urodziny mamusi, więc dopomagam :P
0
To w takim razie słaby krytyk musiał to być. Na pewno pojedzie, nie wierzę aby się to zmieniło. Jego sposób bycia i ta... bezpłciowość (czy jakkolwiek) zwiększa szanse Polski na wygraną :P
1
trend z Austrii, że tak powiem :)
0
To nie jest jego utwór. Dzisiaj słuchałem jakiegoś krytyka muzycznego w radiu, powiedział, że nie zdziwiłby się gdyby zdyskwalifikowali Szpaka za plagiat. Ponoć niemalże nuta w nutę to samo.
0
Tottenhamowi moim zdaniem brakuje jakości stricte piłkarskiej. Drwal bez siekiery też na urąb nie pójdzie.
0
Gdyby ktoś był zainteresowany, to dzisiaj w programie Minęła Dwudziesta na TVP Info o TK będzie rozmawiał między innymi Janusz Korwin-Mikke z Marianem Kowalskim :) Rzadko się to zdarza aby obaj razem wystąpili zatem polecam :)
0
Dortmund zarobi. I to grubo :) O ile w ogóle odejdzie oczywiście.
6
Dobry manewr :D Z tym nickiem nie musisz się nigdy witać. :P
3
Za ile?
0
Aubameyang jest niezły. Cholernie szybki, dobry wyskok, wykończenie, technika. Szykuje się kandydat na jedną z najlepszych dziewiątek świata.
3
Moim zdaniem Rosja nie miała z tym zupełnie nic wspólnego. Natomiast wykorzystali tą sytuację na 120%. Idealnie Rosjanie to rozegrali. Najlepiej jak można było. Zamach nie zamach - nigdy się nie dowiemy. Już służby o to dobrze zadbają :)
0
E tam, kac od razu. Różnica czasu raczej :P
0
To krytyczne nastawienie Sportu budzi lęk :D
2
Ja obejrzę albo Athletic - Valencia albo Liverpool - Manchester. Ciekawe mecze :)
3
Również nie słyszałem o jego występie. Wypożyczony do czerwca tego roku za 250 tys z możliwością pierwokupu z czego pamiętam. Jak się chłopak spodoba to go zatrzymają. Ale fakt, żadnego boom nie było. Albo nie umiem się go doszukać.
2
Może jedno i drugie. Chelsea nie gra najgorzej :)
Ale fakt, taka troszkę kopana :P
1
Poza pierwszymi 20 minutami, PSG mnie nie przekonuje. Masa błędów :/
0
Pisałem kilkukrotnie pytania - nie uzyskałem odpowiedzi.
1
Właśnie to ogarnąłem. Faktycznie. Wtopa :/
NIE MNIEJ JEDNAK :D chciałbym zobaczyć starcie z nimi :) Zawsze były emocjonujące.
0
U kurna o.O Coś mi się musiało faktycznie popieprzyć. Dzięki za zwrócenie uwagi.
0
To była bramka na remis :) A nie zwycięstwo.
1
Ja wolę Chelsea, z którym nigdy jeszcze nie wygraliśmy :) Chciałbym to zobaczyć. :)
1
Super śmieszne
0
wygrali.
0
Do Santosu na koniec kariery.
0
W takim razie reprezentacja Brazylii powinna być niepokonana :P
0
Muszą jakoś to uatrakcyjnić, żeby nie było, że gadają o jakiejś cieniźnie bez szans na cokolwiek :P
0
To nie takie proste :P Ale powodzenia!
0
Miałem na myśli raczej dobranie jedzenie do budowy tkanki mięśniowej :)
2
Bez przesady, niedawno byli w finale :)