jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każdy mecz Barcy na sopcascie jest po polsku ostatnimi czasy....
0
Ostatni klasyk na sopcascie był po polsku.
0
Kompot*
0
Łodzianie! Ktoś się skusi na jakieś piwko ? W trakcie meczu będę w domu, a teraz chętnie bym przy piwku pogadal o dzisiejszym meczu. Ktoś chętny? :)
80
Takich dwoje jak ich troje nie ma ani jednego. :)
0
Te 10 godzin się będzie zdecydowanie ciągnąć mozolnie.... Jaki wynik pany obstawiacie?
7
Fajnie że znalazło się miejsce na pytanie ode mnie. :)
Przyjemny wywiad. Dobrze się czytało
2
A moja mama na Prima Aprilis zrobiła mi prezent w postaci nowej płyty Luxtorpedy dzisiaj wydanej. Jakież to wymowne :)
1
A jak lubisz filozofię to polecam Alexisa de Tocquevilla.
Proszę. :)
No i Adam Smith oczywiście
1
Sorry za spam. Ale zapomniałem dodać Rothbarda, Miltona Friedmana Hayek'a czy von Misesa. Jakiekolwiek pozycje.
1
A co do polityki. Świetnie czytało mi się Ayn Rand, Ziemkiewicza, czy Stanisława Michalkiewicza. Polecę jeszcze książki mojego profesora - Olędzkiego o historii cywilizacji.
1
Oj Panie. Norman Davies. Gorąco polecam.
2
Nie każdy jest Boltem. Najważniejsze że nie puchnie na koniec meczu.
0
W Hiszpanii Prima aprilis nie występuje 1 kwietnia. To prawdziwe info.
0
Prima Aprilis w Hiszpanii nie odbywa się 1 kwietnia . Więc to prawda.
0
ja bym sobie nie mógł na coś takiego pozwolić :P
0
Mógłby zapełnić lukę po Denisie w Villarreal. :)
0
8 godzin i weekend :D. Montujemy jakieś piwko dzisiaj w Łodzi?
0
Ooo w siódemkach.. hmm może wpadnę.
5
Prima Aprilis dopiero jutro. :P ja się zupełnie nie zgadzam. Once de Gala i do boju. Mieliśmy już maratony z których wyszliśmy zwycięsko :)
21
Chapeau bas, redakcjo, za świetną oprawę strony :)
4
Wolna Katalonia. W jakim stopniu ryzyko wyjścia FC Barcelony z Hiszpańskiej Ligi, wpływa na opinie społeczną dotyczącą niepodległej Katalonii?
3
Dyskusje prawo-lewo są bezproduktywne. Tutaj nikt nie ma racji. Prawda leży obiektywnie, niezależnie od liczby wyznawców danej polityki. Nie ma ustroju który dogodzi każdemu. Nie istnieje taki ustrój. Jeden wyzyskuje, drugi nic nie daje, a trzeci ma wszystko w głębokim poważaniu. Ludziom bardzo bogatym żaden ustrój nie stanowi problemu.
A już same stwierdzenia prawica-lewica są głupie i niczego nie wyjaśniają. Hitler był lewakiem albo prawicowcem. Był socjalistą więc według niektórych był lewakiem. Z drugiej strony podłoże jego myślenia miało charakter narodowy i nawet klerykalny. Więc według dzisiejszych mas - prawicowy.
11
Mimo wszystkich smutnych wieści które ostatnio nas niepokoją, życzę Wam aby te święta jakkolwiek ważne religijnie dla Was nie były, przebiegły w spokoju, miłej atmosferze jakiej sobie zyczycie. Wszystkiego dobrego.
0
Współczuć na tych zdjęciach ofiarom mogą. Oby tylko do tego się to nie ograniczało.
0
Czy kupno Vidala było dobrym posunięciem?
0
Jeszcze rok temu go skreślałem. Byłem w dość znacznym błędzie.
0
A tego nie wiem. Pewnie tak. Powinno tak być bynajmniej. Choć teoretycznie obowiązku takiej darowizny nie ma. Więc zarówno Villarreal jak i Barcelona mogli to opłacić :)
1
Dostała rekompensatę pieniężną i bilet na jakiś mecz Barcy.
0
Może