5

A sezon temu o ile dobrze pamiętam Real miał 7 :P A nie wygrał nic.

0

Że zrobią wszystko aby pomóc Realowi. To nie dokładne słowa, aczkolwiek takie było przesłanie.

0

Messi i Iniesta mogliby wstawić zdjęcie z tamtego meczu na twittera z hasztagiem #takbyło

0

Z Gijon też mieli notorycznie problemy :)

3

Zwycięstwa ligi jestem pewien. Wyjazdy na Anoeta od bodaj 2007 sprawiają ogromne problemy. Valencię u siebie zjemy - o tym jestem przekonany. Real też ma wyjazd na Anoeta. Pytanie w jaki sposób ich podejmą w związku z ostatnimi deklaracjami.

0

Od 23.00 z czego wiem.

29

Skreślanie Turana przez Mirosławskiego, było najbardziej żałosną rzeczą, jaką kiedykolwiek usłyszałem oglądając mecze Barcelony. Zarówno na Eleven jak i jeszcze Canal+.
Ten ultraśmieszkizm był żenujący aż to przesady.

16

E tam, na minusie i tak ;)

0

To następny mecz przegramy? Lecę do buka.

9

#usuńkonto

1

Jeżeli będziemy mieli tyle samo punktów co Atletico na sam koniec, to wygrywamy ligę. Margines błędu jest, aczkolwiek wolę tego nie rozpatrzać w takich kategoriach.

0

dalej? Jesteśmy liderami o 3 punkty nad Atletico.

0

Liga otwarta!

0

No i 8 punktów poszło w.... Gdyby nie porażka Atletico z Gijon byłoby jeszcze cieplej ;)

1

Rafinha powinien zejść. Zupełnie nic nie pokazał. Arda też bez szału. Rakitić z Iniestą powinni wejść

3


Ja bym to opisał tak. Nic dodać nic ująć.

0

a co sądzisz o anarchokapitalizmie? Możesz odpisać na priv. Chętnie podyskutuję.

0

Czyli generalnie dążenie do marzeń? Czy realizacja samego siebie?

0

Chodzi mi bardziej o ogólną opinię czym dla Was jest wolność - w jakimkolwiek pojęciu, pierwsze skojarzenie. Volenti non fit iniuria - okej. Zgadzam się. Całkowicie.

0

Przepraszam! Jeszcze jeden spam odnośnie mojej pracy.
Najważniejsze pytanie. Czym jest dla Was wolność DO i wolność OD.
Czym dla Was jest wolność OD i wolność DO. Żeby nie zaśmiecać, proszę o odpowiedzi na priv. Chyba, że redakcja nie ma nic przeciwko. Bądź co bądź, to szkolenie społeczności.

0

Twoje podejście rozumiem :P Aż nazbyt dobrze ;D

0

Czyli po prostu samo-realizacja? Odpisz na priv prosze to ważne, mam pytanie.

1

OK. Dałem tylko swój typ i swoją wizję. Nie kłócę się o nic. Tak moja wyobraźnia zadziałała.
Alves - zagrał super z Atletico. Wychodzę jednak z założenia, że na Anoeta będziemy potrzebowali więcej kreatywności i pomysłów rozgrywania piłki niżeli u siebie przeciw Atletico. San Sebastian wymaga nieszablonowości, którą musimy mieć, aby w końcu to miejsce odczarować. Zaproponowałem skład, który posiada multum rozwiązań taktycznych WEDŁUG MNIE. Sergi Roberto (poza wrzutkami czy dryblingiem... chociaż....) ma więcej do zaoferowania od Alvesa. Szczególnie jeśli chodzi o kreatywność.

1

Rotacji się obawiam. Szczególnie na Anoeta.

0

Rozwiązanie planowane na 6 czerwca. Więc obrona trypletu. Początkowo ginekolog wyznaczył datę na 15 czerwca czyli moje urodziny. Tak więc.... Z miłej daty, na przyjemną datę :) Dzięki serdeczne!
Zaręczyny były wcześniej.

1

Jaki skład bym jutro widział? Suarez nie zagra a więc....

Bravo w bramce to oczywistość.

Postawiłbym za Sergiego Roberto na prawej obronie, zawsze to więcej nieprzewidywalności. Pique i Mascherano w środku na lewej Alba. Jako defensywny pomocnik Busquets. Co byłoby w tym dobrego? A to, że zostawiając z tyłu Pique, Mascherano i Busquetsa jako registę, przechodząc na system trzech obrońców (co często się zdarza) zyskamy kolejnego kreatywnego rozgrywającego i jednego skrzydłowego, co uwolniłoby Neymara. Miałby o wiele więcej swobody. W pomocy postawiłbym na Rakitića i Iniestę. Roberto robiłby im miejsce schodząc na skrzydło, którego miałby się trzymać, zapewne wymiennie z Rakitićiem. Z przodu? Messi, Neymar i Arda Turan. Arda Turan gwarantowałby przejście między różnymi formacjami. Dotychczas grał jako pomocnik, aczkolwiek wiemy, że lubi grać na skrzydle lub jako dziesiątka. Więc zwróćcie uwagę, że w obecnym zestawieniu zarówno 4-3-3, jak i 3-3-2-2, czy 4-2-2-2, czy 4-2-3-1, czy 4-1-3-2, są ustawieniami pasującymi do profili zawodników.

Taka moja mała wyobraźnia :P

0

Potrzebuję danych...

0

Również śmigam. Yamaha Drag Star 650, a Ty? :)

8

Ja bezgranicznie kocham moją kobietę. Nie mamy ślubu, jesteśmy zaręczeni i to nam wystarcza. Zawsze pojawia się wątek przyzwyczajenia. W każdym związku. Należy walczyć ze znudzeniem samym sobą.
Spodziewam się dziecka z moją lubą. Początkowo miała być córeczka i do 6 miesiąca byliśmy przekonani o żeńskiej płci, aż tu nagle okazało się, że będę miał syna. Tak więc kwestia niespodziewania się czegokolwiek jest powszechna. Tak jak z naszym dzieckiem. Nie planowaliśmy i nagle... rodzi się moc :)
Wszystkiego dobrego :)
Jedyne czego ja mogę wymagać to to, aby to pierwsze dziecię (a tak na prawdę drugie) urodziło się całe i zdrowe :)

0

Zacząłem pisać pracę licencjacką, o tym czym jest wolność dla ludzi. Wolność i gospodarcza, i światopoglądowa, jakakolwiek. Może to wstrętne pisać o tym tutaj ale potrzebuję opinii ludzi, czym po prostu jest dla nich wolność. Gdybyście mogli napisać co znaczy dla Was wolność. Uwzględnijcie kategorie, o których pisałem. Czy w komentarzu czy na PW, byłbym mega wdzięczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?