0

Na pewno nie będą gorsi od Mirosławskiego :P

2

Jedna bramka Wolfsburga... jakakolwiek, zabije morale Realu.

9

Takie bojowe nastroje na La Rambli, a ja nie zdziwiłbym się jakby było 4-0 dla Realu do przerwy :D

0

Rewelacyjni są chłopaki. Top Geary USA i Australia nijak się do nich nie umywają. Są niepowtarzalni. Jedyni w swoim rodzaju, a przy tym niemiłosiernie zgrani. Idealnie się razem uzupełniają.

0

Nabyłem sobie drogą kupna jakiś czas temu dysk twardy 2 TB :P Mam tam filmów od zapierdzielenia a do tej pory jedynie zabrały 200 GB :D

0

"Hello" rozwaliło na kolana :D

0

Szczęściarzu. Ja cały czas szukam na internetach. Na cda praktycznie jest wszystko od sezonu 8 w górę

2

A ja mam Golden Retrievera. Rewelacyjna rasa :P

0

No co... kawał czasu :P

0

Aż ciężko skupić się na piłce.

5

Coś dla fanów Top Gear. Nagroda za najbardziej przytłaczającą scenę flirtu któregoś tam sezonu. Zdobywcą oczywiście James May. Kwiczę ze śmiechu :P

0

Jasne! Mają w Amazonie mieć większe fundusze niż w BBC, mają też więcej zarabiać. Tytułu jeszcze nie znają. Proszą fanów o propozycję. A ponoć premiera ma być na jesień.
Za to stary nowy Top gear ma premierę w połowie maja. Ale bojkotuję

0

Wystarczy, że strzelą bramkę. To prawda.

0

Dzięki. Dzięki. Dzięki :P

0

Ten mecz to jedna wielka zagadka jak dla mnie. Bardziej podoba mi się piłka PSG.
Ciekawi mnie też jak Benfica jutro postawi się Bayernowi :)

4

Clarkson powiedziałby, że 15 tys. funtów to nowa Astra. :P

5

Może być. :)

0

Nie gram w ogóle w żadną Fifę. Wolę Football Managera :)

0

No właśnie ja oglądałem multiligę. Może to jakieś rozwiązanie :P Gdyby Wilcy 4-0 w dwumeczu Real pocisnęli to bym zapłakał

0

Niebo a ziemia. 98 to piksel na pikselu niemalże. Dzisiaj może to nie jest aż tak widoczne. Ale w tamtych czasach to była przepaść

0

A jest multiliga dzisiaj? Może to będzie jakieś wyjście :P

0

Ja z godziny na godzinę coraz bardziej powątpiewam w to, że Real nie przejdzie :P

0

Oglądacie dziś mecz McDonaldowy czyli (szejk-szejk) czy Real z Wolfsburgiem? Ja jednak chyba ten pierwszy. Będzie dobre widowisko :)

2

Nie, pierwsza była 98. Ukradłem ją kuzynowi

1

Kiedyś to był hicior. Grałem na swoim staarym pececie, z Windowsem 98. To były czasy. Nawet pierwsze Simsy nie chciały mi działać :P

0

Najdłużej grałem w FIFĘ 99. :P

0

Ah, w tym sensie.
No cóż, na pewno artykuł z tytułem "Barca zmienia przed meczem rozmiar boiska" cieszyłby się bardzo sporą atencją i hejtem :P

2

Przecież można zmieniać długość i szerokość stadionu. Nie można przekroczyć chyba wymiaru 105-68. Ale nie mam pewności.

0

W AKO obstawiasz kilka zakładów i możesz się pomylić. SOLO to pojedynczy zakład.
Przynajmniej tak było na STSie. Był jeszcze Combo, gdzie po prostu obstawiałeś kilka meczy w jednym kuponie i albo wygrywasz albo nie.
Teraz czytam, że na niektórych stronach AKO to po prostu kilka meczy na jednym kuponie.

0

Odpowiedz mi też racjonalnie, czemu nie mówi się w szkole ani praktycznie nigdzie, o Celtach na ziemiach polskich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?