jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oddałbym. Bez zawahania. O ile to oczywiście potwierdzone info.
1
Doigrali się ;)
0
Może bardziej politycznie:
Ma tu ktoś swojego faworyta co do kandydatów republikanów w wyborach w USA?
1
Chciałbym żeby ter Stegen zagrał z Betisem... Jego występy zakończyły się zbyt wcześnie :/
1
Dlatego mają czas na wyciągnięcie wniosków ;) Jeden gol, tak jak z PSG może załatwić sprawę.
0
A czy Szkoci czasem nie grają na Hampden Park w Glasgow? :P
1
Kompany powiedział, że są w lepszej sytuacji od Realu przed rewanżem. Trudno się nie zgodzić patrząc jedynie z perspektywy wyniku. City wystarczy jakikolwiek remis, Real musi wygrać.
Jednak po stronie Realu jest to, że grają u siebie, SB na 100% będzie ich 12 zawodnikiem. Zastanawia mnie tylko czy nie zjedzą ich ambicje.
Oba zespoły mają tydzień na wyciągnięcie wniosków. Nie zdziwiłbym się, gdyby City sprawiło niespodziankę na Bernabeu.
Porażka w finale boli najbardziej.
Czytał: Janusz Szydłowski.
40
Jak chcieliśmy go kupić, to odrzucił ofertę kontraktową, ponieważ "ma dzieci i rodzinę do wykarmienia, a ta oferta była zbyt niska". Jestem na nie.
1
Kogo kupi? Nie wiadomo. Kogo bym chciał? Zakładając jakiś konkretny podstawowy budżet + sprzedaż paru piłkarzy, widziałbym: Verrattiego (marzenie), Mustafiego, Jose Gayę + jakiś napastnik. Nie mam pojęcia jaki.
41
Neymarowi przynajmniej nie zdarzyło się kopać po plecach leżącego zawodnika :)
Szlachetny Pepe xD. Come on.
14
Problem w tym, że gdyby media tak wszystkiego nie pompowały, nie byłoby nawet rozmowy na ten temat. Ter Stegen jest profesjonalistą, jeżeli nie dogada się z trenerem odnośnie występów to odejdzie, bo chce się rozwijać. Znamy jego ambicję. Takie pier****nie "że jest nieszczęśliwy" ma na celu tylko i wyłącznie szerzenie spekulacji aby było o czym gadać, czy przede wszystkim pisać.
7
W sensie imprezy w Londynie? :D
0
Czuję że skończy się to wszystko tak, że kupimy Gameiro, wróci Denis, Halilovic na wypożyczenie kolejny rok, a na obronę zakupimy kolejnego gracza w okolicach trzydziestki.
Wydaje mi się, że potrzebujemy młodych perspektywicznych graczy. Doświadczenia w tym zespole nie brakuje. Brakuje piłkarzy żądnych krwi. Nasi wygrali już wszystko....
0
Wiem, obstawiłem cały pierwszy dwumecz z rozmachu
0
City i Atletico coś czuję :)
Odpowiednio 2-0 i 2-1
2
Właśnie Ci odpisałem :P
0
już 9-10 :)
1
Jest scoutem z czego wiem. Aczkolwiek mogę być w błędzie.
2
No i w końcu Hawkins prowadzi z O'Sullivanem 10-8. Mam nadzieję, że Ronnie wygra. Mam jakiś sentyment do niego.
W drugim starciu Higgins wygrywa z Waldenem 11-7.
Grają chłopaki do 25 frame'ów.
2
9-7 we frame'ach dla Hawkinsa początek 17 frame'a.
3
O'Sullivan gra z Hawkinsem, jakby ktoś był zainteresowany na Eurosporcie 1 :)
0
Nowy kontrakt po paru miesiącach? :P Legitne info.
2
Chciałbym go zobaczyć w Barcelonie :) Ale wydaje mi się, że to nierealne.
0
A ja przeczuwam podobny dwumecz do meczy Realu z PSG.
45
Guardiola i Tito idealnie się uzupełniali. Śmie twierdzić, że był to jeden z najlepszych duetów trenerskich w historii futbolu. Wielu trenerów po jego śmierci mówiło, że odszedł od nas najlepszy strateg w historii piłki nożnej.
1
Mi raz w życiu zdarzył się proroczy sen. Traktowałbym to raczej jako zbieg okoliczności :)
2
Chodzi o prostą symbolikę. W internetowym eterze się to przyjęło. Każdy wyraża wszystko na swój własny sposób. Nie trzeba tego rozumieć. A jeśli nie ma to dla Ciebie najmniejszego sensu to po prostu to olej.
8
Oczywiście. Polecenia to szczyt moich ambicji. !
4
Czepiasz się dla sztuki? Skończ z tym w końcu.
3
Tito [*].