0

Oddałbym. Bez zawahania. O ile to oczywiście potwierdzone info.

1

Doigrali się ;)

0

Może bardziej politycznie:
Ma tu ktoś swojego faworyta co do kandydatów republikanów w wyborach w USA?

1

Chciałbym żeby ter Stegen zagrał z Betisem... Jego występy zakończyły się zbyt wcześnie :/

1

Dlatego mają czas na wyciągnięcie wniosków ;) Jeden gol, tak jak z PSG może załatwić sprawę.

0

A czy Szkoci czasem nie grają na Hampden Park w Glasgow? :P

1

Kompany powiedział, że są w lepszej sytuacji od Realu przed rewanżem. Trudno się nie zgodzić patrząc jedynie z perspektywy wyniku. City wystarczy jakikolwiek remis, Real musi wygrać.
Jednak po stronie Realu jest to, że grają u siebie, SB na 100% będzie ich 12 zawodnikiem. Zastanawia mnie tylko czy nie zjedzą ich ambicje.
Oba zespoły mają tydzień na wyciągnięcie wniosków. Nie zdziwiłbym się, gdyby City sprawiło niespodziankę na Bernabeu.
Porażka w finale boli najbardziej.
Czytał: Janusz Szydłowski.

40

Jak chcieliśmy go kupić, to odrzucił ofertę kontraktową, ponieważ "ma dzieci i rodzinę do wykarmienia, a ta oferta była zbyt niska". Jestem na nie.

1

Kogo kupi? Nie wiadomo. Kogo bym chciał? Zakładając jakiś konkretny podstawowy budżet + sprzedaż paru piłkarzy, widziałbym: Verrattiego (marzenie), Mustafiego, Jose Gayę + jakiś napastnik. Nie mam pojęcia jaki.

41

Neymarowi przynajmniej nie zdarzyło się kopać po plecach leżącego zawodnika :)
Szlachetny Pepe xD. Come on.

14

Problem w tym, że gdyby media tak wszystkiego nie pompowały, nie byłoby nawet rozmowy na ten temat. Ter Stegen jest profesjonalistą, jeżeli nie dogada się z trenerem odnośnie występów to odejdzie, bo chce się rozwijać. Znamy jego ambicję. Takie pier****nie "że jest nieszczęśliwy" ma na celu tylko i wyłącznie szerzenie spekulacji aby było o czym gadać, czy przede wszystkim pisać.

7

W sensie imprezy w Londynie? :D

0

Czuję że skończy się to wszystko tak, że kupimy Gameiro, wróci Denis, Halilovic na wypożyczenie kolejny rok, a na obronę zakupimy kolejnego gracza w okolicach trzydziestki.
Wydaje mi się, że potrzebujemy młodych perspektywicznych graczy. Doświadczenia w tym zespole nie brakuje. Brakuje piłkarzy żądnych krwi. Nasi wygrali już wszystko....

0

Wiem, obstawiłem cały pierwszy dwumecz z rozmachu

0

City i Atletico coś czuję :)
Odpowiednio 2-0 i 2-1

2

Właśnie Ci odpisałem :P

0

już 9-10 :)

1

Jest scoutem z czego wiem. Aczkolwiek mogę być w błędzie.

2

No i w końcu Hawkins prowadzi z O'Sullivanem 10-8. Mam nadzieję, że Ronnie wygra. Mam jakiś sentyment do niego.

W drugim starciu Higgins wygrywa z Waldenem 11-7.

Grają chłopaki do 25 frame'ów.

2

9-7 we frame'ach dla Hawkinsa początek 17 frame'a.

3

O'Sullivan gra z Hawkinsem, jakby ktoś był zainteresowany na Eurosporcie 1 :)

0

Nowy kontrakt po paru miesiącach? :P Legitne info.

2

Chciałbym go zobaczyć w Barcelonie :) Ale wydaje mi się, że to nierealne.

0

A ja przeczuwam podobny dwumecz do meczy Realu z PSG.

45

Guardiola i Tito idealnie się uzupełniali. Śmie twierdzić, że był to jeden z najlepszych duetów trenerskich w historii futbolu. Wielu trenerów po jego śmierci mówiło, że odszedł od nas najlepszy strateg w historii piłki nożnej.

1

Mi raz w życiu zdarzył się proroczy sen. Traktowałbym to raczej jako zbieg okoliczności :)

2

Chodzi o prostą symbolikę. W internetowym eterze się to przyjęło. Każdy wyraża wszystko na swój własny sposób. Nie trzeba tego rozumieć. A jeśli nie ma to dla Ciebie najmniejszego sensu to po prostu to olej.

8

Oczywiście. Polecenia to szczyt moich ambicji. !

4

Czepiasz się dla sztuki? Skończ z tym w końcu.

3

Tito [*].

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?