jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pewnie jest pod innymi komentarzami. Tak czasami jest.
0
Ze Roberto.
0
To oficjalka Messiego?
1
E tam. Dostali wciry 5-0. Po co drążyć :) Najważniejsze, że Suarez zachował spokój :)
0
HEHE. Ekstra :P pudło
1
a co jest o 20?
0
Zagadeczka.
Grał w Hiszpanii, Brazylii, Niemczech oraz na bliskim wschodzie. W reprezentacji występował przez 12 lat, mając na koncie niemal 100 spotkań zdobywając tylko kilka goli. Grał w trzech niemieckich klubach, pięciu brazylijskich, jednym bliskowschodnim i jednym hiszpańskim. Jego kariera trwa od lat 90' do tej pory. O kim mowa? :)
1
Ciśnie się na usta zdanie "W lidze jesteśmy zależni od siebie". Ostatnio je słyszałem za czasów Taty Martino na kilka kolejek przed przegraną w ostatniej kolejce z Atletico.
Trzeba zachować zimną głowę i za tydzień zagrać swoje.
0
Bramka na wejściu. W sumie to tyle.
0
Jeden/dwa sezony i będzie pozamiatane :)
3
Dlaczego dupkami?
0
Po co się przejmować? ;)
0
Barca, Atletico, Real, Villarreal, Sevilla
Masz rację xd
Głupi ja
0
Jeśli Sevilla wygra finał to mamy szansę na 5 zespołów w LM, zakładając że Villarreal przejdzie kwalifikacje. :)
1
Atletico? O.o.
1
Sędzia jest śmieszny.
Rakitic to tur. Na prawdę. Ale kreator z niego mizerny.
0
Oby tylko Barca dziś nie oddała mistrzostwa jak Ajax... Trzymamy kciuki.
Vamos!
3
Miło znów zobaczyć ter Stegena w bramce. Wiadomo, że z konieczności - ale jednak. :)
0
Wiem. Ale zależy im na jak największej oglądalności. Dopiero wchodzą na większy rynek. Nie chcą nikogo do siebie zniechęcić ;)
1
To raczej tacy, którzy o swoją posadę specjalnie martwić się nie muszą :)
0
To jest redaktor/komentator komentujący mecz. Musi być obiektywny :P
Za to mu płacą.
10
Mirosławski to były chłopak koleżanki mojego przyjaciela z Jeleniej Góry :P Ponoć madridista, że rany boskie. Przynajmniej wtedy ;)
1
From hero to zero niemalże :)
0
Suarez na tej pozycji jest bezkonkurencyjny. Szukamy zmiennika a nie zamiennika :)
3
24 letni piłkarz, pokroju Lacazette'a zmarnowałby cały swój potencjał przesiadując na ławce.
3
Który FM? Niemal zawsze tak jest :) Mnie też to spotkało. Grałem Valencią przez parę sezonów. Wygrałem LE, półfinał LM, 2 miejsce w La Liga, Puchar Hiszpanii etc. Gdy odszedłem do Arsenalu, nagle Valencia zgarnęła wszystko co mogła wygrać :P Dosłownie.
32
Cokolwiek by nie powiedział, jego zlewka żółtej kartki była rewelacyjna :D
0
Jutro znów once de gala z ter Stegenem w bramce, czy jednak jakieś niespodzianki Waszym zdaniem? :)
16
Milionerzy na tej stronie :D fcburżuazja.com
3
Wałęsa miał bardzo dużego farta jednak :P