1

Pewnie jest pod innymi komentarzami. Tak czasami jest.

0

Ze Roberto.

0

To oficjalka Messiego?

1

E tam. Dostali wciry 5-0. Po co drążyć :) Najważniejsze, że Suarez zachował spokój :)

0

HEHE. Ekstra :P pudło

1

a co jest o 20?

0

Zagadeczka.
Grał w Hiszpanii, Brazylii, Niemczech oraz na bliskim wschodzie. W reprezentacji występował przez 12 lat, mając na koncie niemal 100 spotkań zdobywając tylko kilka goli. Grał w trzech niemieckich klubach, pięciu brazylijskich, jednym bliskowschodnim i jednym hiszpańskim. Jego kariera trwa od lat 90' do tej pory. O kim mowa? :)

1

Ciśnie się na usta zdanie "W lidze jesteśmy zależni od siebie". Ostatnio je słyszałem za czasów Taty Martino na kilka kolejek przed przegraną w ostatniej kolejce z Atletico.
Trzeba zachować zimną głowę i za tydzień zagrać swoje.

0

Bramka na wejściu. W sumie to tyle.

0

Jeden/dwa sezony i będzie pozamiatane :)

3

Dlaczego dupkami?

0

Po co się przejmować? ;)

0

Barca, Atletico, Real, Villarreal, Sevilla
Masz rację xd
Głupi ja

0

Jeśli Sevilla wygra finał to mamy szansę na 5 zespołów w LM, zakładając że Villarreal przejdzie kwalifikacje. :)

1

Atletico? O.o.

1

Sędzia jest śmieszny.
Rakitic to tur. Na prawdę. Ale kreator z niego mizerny.

0

Oby tylko Barca dziś nie oddała mistrzostwa jak Ajax... Trzymamy kciuki.
Vamos!

3

Miło znów zobaczyć ter Stegena w bramce. Wiadomo, że z konieczności - ale jednak. :)

0

Wiem. Ale zależy im na jak największej oglądalności. Dopiero wchodzą na większy rynek. Nie chcą nikogo do siebie zniechęcić ;)

1

To raczej tacy, którzy o swoją posadę specjalnie martwić się nie muszą :)

0

To jest redaktor/komentator komentujący mecz. Musi być obiektywny :P
Za to mu płacą.

10

Mirosławski to były chłopak koleżanki mojego przyjaciela z Jeleniej Góry :P Ponoć madridista, że rany boskie. Przynajmniej wtedy ;)

1

From hero to zero niemalże :)

0

Suarez na tej pozycji jest bezkonkurencyjny. Szukamy zmiennika a nie zamiennika :)

3

24 letni piłkarz, pokroju Lacazette'a zmarnowałby cały swój potencjał przesiadując na ławce.

3

Który FM? Niemal zawsze tak jest :) Mnie też to spotkało. Grałem Valencią przez parę sezonów. Wygrałem LE, półfinał LM, 2 miejsce w La Liga, Puchar Hiszpanii etc. Gdy odszedłem do Arsenalu, nagle Valencia zgarnęła wszystko co mogła wygrać :P Dosłownie.

32

Cokolwiek by nie powiedział, jego zlewka żółtej kartki była rewelacyjna :D

0

Jutro znów once de gala z ter Stegenem w bramce, czy jednak jakieś niespodzianki Waszym zdaniem? :)

16

Milionerzy na tej stronie :D fcburżuazja.com

3

Wałęsa miał bardzo dużego farta jednak :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?