jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
porównywalnie. Kupuję tam, bo mam do ich punktu 50 metrów :P
0
Mam mieszane uczucia co do tego ewentualnego transferu.
1
https://pl.webuy.com/
Tu masz najlepszą stronę z używkami w świetnych cenach. Kupuję tylko i wyłącznie tam, jeszcze się nie zawiodłem.
0
Jakie problemy masz na myśli?
1
dobry bait :D XD
0
Ja kupuję jedynie używane w CEXie. Na PS3 co prawda. Ale różnica zapewne niewielka.
17
Jak to nic wielkiego?? A hymn Polski na mistrzostwach? :D
0
Nie wiem czy było, ale Valencia jest zainteresowana sprowadzeniem Cristiana Tello. Florentina ma opcję pierwokupu.
1
E tam, kasa się zawsze znajdzie. Nawet Zubi o tym mówił. Wyjściowa kwota budżetu istnieje tylko na papierze :P
2
photoshop level expert
0
Ja oglądałem. Przegrali z żółtymi.:D
0
Całkiem niezabawne.
0
Przy okazji Turana miałem takie same myśli. :) a jednak
3
Nie lekceważylbym. Od niego dowiedziałem się wcześniej o Turanie niż od mediów
0
Kumpel z Anglii mi napisał że Sergi Roberto od następnego sezonu w PSG. Mamy jakieś info ?
3
Wołowina, której nie wymieniłeś.
1
Fake, dawno i nieprawda.
0
Wierzę do końca :) Ale takie paczki dookoła się otwierają, że może być ciężko. Aczkolwiek - Gdzieś w każdym z nas gdy rozpala się gniew, budzą się niezłomni burzy się krew :)
0
Otwieram nitkę. Szanse Polski na ćwierćfinał Euro? Marne, niskie, bardzo niskie, czy jednak będziemy czarnym koniem? :)
0
Oj tam :) Znajdę dla Ciebie ratunek :D Ayn Rand zawsze leczy ;) Ze wszystkiego :D
0
Nie popadaj w skrajności Kettger :D
2
Jak nie trawię stylu bycia Szpaka, to głos ma na prawdę zaje...
Eurowizja propagandowa, ustawiona, pochłania hajs etc. ale kibicuję mu ;)
0
No... to prawda. Dramat :(
4
Maria Czubaszek nie żyje :(
0
Spoko, w Mundo byłoby podobnie :)
0
Fakt, Obecność jest świetnym filmem.
0
Co do Peszki i Stępińskiego się nie zgadzam. Nad Linettym się waham.
0
Dokładnie tak ! :D Ciekawi mnie tylko, która telewizja to pokaże :) Nie wyobrażam sobie, żeby nie zagościli na polskich ekranach :)
0
22 maja. :)
0
Słabo to wygląda jak dla mnie. Sam pewnie na jeden odcinek się skusze z czystej ciekawości.