jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Polska jest faworytem u bukmacherów w meczu z Holandią. :O różnica niby tylko 60 gr ale i tak....
1
Juz kręcą odcinki. Premiera ustalona na jesień. Nie wiadomo na kiedy dokladnie
3
Sztywny jest. Lubię go jako aktora. Ale w tej roli zupełnie mi nie pasuje.
Top Gear po odejściu tej trójki powinno zwinąć żagle. Oni są nie do zastąpienia.
1
Zobaczymy. Poprzeczka postawiona przez nowe top gear jest tak nisko, że nawet czolgajac się ciężko pod nią przejść....
2
Nieuniknione. Nowi prezenterzy są ciency jak polsilver
4
Myślę, że można już oficjalnie: Top Gear [*]
1
w FIFIE nie brałbym jeńców.
0
Koincydencja negatywna. Troszkę mu nie poszło
1
Chciałbym żeby to była prawda. W rzeczywistości:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bf/Fiat_Panda_rear_20070926.jpg
0
Oglądasz Top Gear za 5 minut?
0
Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega beka z Hajto odnośnie Kaiserslautern?
8
To teraz liczę na podobny finał w wykonaniu Polaków na EURO :)
0
Dzisiaj o 22 premiera nowego sezonu Top Gear. Ciekaw jestem tych nowych typków i przeczuwam słabizne. Tamten tercet jest nie do zastąpienia.
Od teraz do 22 jest maraton ze starym dobrym Top gearem na BBC Brit. Cały 22 sezon.
2
Tak myślałem, że praktycznie jedynym tematem dzisiaj na La Rambli będzie finał LM :P
Cóż, zwycięzców się nie sądzi. Jaką mieli drogę, jak grali, powtórki bramek również widzieliśmy. Cytując klasyka "ah szkoda nawet gadać, szkoda strzępić ryja". Odpuście ;)
0
Real wygra karne na farcie zapewne
11
Nawet sędzia ma bekę z Pepe.
1
Pepe to największy łajdak grający w piłkę....
0
Zaczynają się skurcze a zmian brak
3
Neymar ma najwięcej udanych driblingów w lidze.
1
Posypie się czerwo w dogrywce na pewno :)
2
Jeżeli to nie był faul na czerwona kartke, to chyba jestem baletnicą
0
Ależ z tego Torresa jest sztywniak
0
Cóż, co to ja przed chwilą napisałem? :D
0
Ponoć niewykorzystane sytuacje się mszczą :)
8
Hahaha :D Ale ten Pepe jest śmieszny
2
Danielo :D Szpaku w formie
0
Jezu, Atletico na prawdę zaczęło cisnąć. Jeśli czegoś nie wbiją to się zdziwię.
0
Ależ mało brakło Koke!
3
Real już gra na aferę. Chyba spuchli.
3
Wchodzi czarny koń Realu.