3

Polska jest faworytem u bukmacherów w meczu z Holandią. :O różnica niby tylko 60 gr ale i tak....

1

Juz kręcą odcinki. Premiera ustalona na jesień. Nie wiadomo na kiedy dokladnie

3

Sztywny jest. Lubię go jako aktora. Ale w tej roli zupełnie mi nie pasuje.
Top Gear po odejściu tej trójki powinno zwinąć żagle. Oni są nie do zastąpienia.

1

Zobaczymy. Poprzeczka postawiona przez nowe top gear jest tak nisko, że nawet czolgajac się ciężko pod nią przejść....

2

Nieuniknione. Nowi prezenterzy są ciency jak polsilver

4

Myślę, że można już oficjalnie: Top Gear [*]

1

w FIFIE nie brałbym jeńców.

0

Koincydencja negatywna. Troszkę mu nie poszło

1

Chciałbym żeby to była prawda. W rzeczywistości:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bf/Fiat_Panda_rear_20070926.jpg

0

Oglądasz Top Gear za 5 minut?

0

Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega beka z Hajto odnośnie Kaiserslautern?

8

To teraz liczę na podobny finał w wykonaniu Polaków na EURO :)

0

Dzisiaj o 22 premiera nowego sezonu Top Gear. Ciekaw jestem tych nowych typków i przeczuwam słabizne. Tamten tercet jest nie do zastąpienia.
Od teraz do 22 jest maraton ze starym dobrym Top gearem na BBC Brit. Cały 22 sezon.

2

Tak myślałem, że praktycznie jedynym tematem dzisiaj na La Rambli będzie finał LM :P
Cóż, zwycięzców się nie sądzi. Jaką mieli drogę, jak grali, powtórki bramek również widzieliśmy. Cytując klasyka "ah szkoda nawet gadać, szkoda strzępić ryja". Odpuście ;)

0

Real wygra karne na farcie zapewne

11

Nawet sędzia ma bekę z Pepe.

1

Pepe to największy łajdak grający w piłkę....

0

Zaczynają się skurcze a zmian brak

3

Neymar ma najwięcej udanych driblingów w lidze.

1

Posypie się czerwo w dogrywce na pewno :)

2

Jeżeli to nie był faul na czerwona kartke, to chyba jestem baletnicą

0

Ależ z tego Torresa jest sztywniak

0

Cóż, co to ja przed chwilą napisałem? :D

0

Ponoć niewykorzystane sytuacje się mszczą :)

8

Hahaha :D Ale ten Pepe jest śmieszny

2

Danielo :D Szpaku w formie

0

Jezu, Atletico na prawdę zaczęło cisnąć. Jeśli czegoś nie wbiją to się zdziwię.

0

Ależ mało brakło Koke!

3

Real już gra na aferę. Chyba spuchli.

3

Wchodzi czarny koń Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?