jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Babcia mojego miesięcznego syna. :( teściowa.
0
http://www.radiosochaczew.pl/wypadek-w-miejscowosci-jezowka/
3
Jedna żałoba u mnie ledwo co minęła teraz czas na drugą.... Uciekam z naszej braci Barcelonskiej na jakiś czas. Trzymajcie się. :(((
0
Francuz z krwi i kości. Czy ktokolwiek powiedział, że planowanie tego zaczęło się dopiero teraz?
6
Nie łudźcie się nawet, że UE wyciągnie z tego wnioski. Nie wyciągnie żadnych. Dlaczego? Dlatego, że przyznanie się do błędu jakim było sprowadzenie imigrantów byłoby największą klęską polityczną Merkel, Schultza, całej UE, na co Ci państwo nie mogą sobie pozwolić. UE, to nie jest już żadna gospodarcza wspólnota, tylko superpaństwo z panią kanclerz na czele.
Najlepszy byłby powrót do EWG. To była rewelacyjna kooperacja w dziedzinie gospodarki i handlu. UE powinna zostać zniszczona. Państwa powinny odzyskać swoją suwerenność. Nie może być tak, że ktokolwiek z KE, będzie decydował o tym, co za decyzje państwa członkowskie mają podjąć.
Będą kolejne zamachy, bo islam w tej chwili ma swoją krucjatę. Wymiana cywilizacji w czasie to jedna wielka sinusoida. Co tysiąc lat mają miejsce tak wielkie przewroty. To jest nieuniknione. Albo MY się obudzimy i będziemy działać aby obalić tą bandę popaprańców, albo nie zmieni się absolutnie nic.
Trudno oczekiwać zmian popełniając cały czas te same błędy. Dla tych ludzi liczą się tylko stołki i kasa. To nie oni będą ginąć, tylko niewinni ludzie, którzy ciężko pracują na to, aby ci egoiści z parlamentu mogli wpierd**ać za kilka tysięcy obiady, mieć emeryturę w wysokości dochodu dwóch pokoleń jednej rodziny.
Szkoda mi tych ludzi. Po raz kolejny. Bezsilność jest czymś najgorszym na świecie.
0
I co zaatakujesz? Kogo? W tym krajach muzułmanie to 1/4 społeczeństwa
10
USA sponsoruje ISIS. Żadna nowina.
7
Bellerin - 21... Szkoda. :P
3
No i chwała Bogu. Arda ma zostać. Trzymam za niego kciuki. Wierzę, ze jeszcze zamknie hejterom pyszczki. :)
0
Ale ja piszę ! Dużo... Mogę Ci wysłać na PW nawet, skłonny jestem bo wypilem. Nie mniej jednak, ciężko jest. Mam jakąś blokadę, jedyną osoba która przeczytała moje wypociny to moja luba przypadkiem. :P. Z resztą wysyłanie samego tekstu bez melodii nie ma tego wydźwięku. Staram się ubrać słowa w metafory odzwierciedlając moje odczucia co do świata czy czegokolwiek. Kiedykolwiek czytam swoje wypociny to mi wstyd. :P
0
:)
Ja tak mam z piosenkami :P staram się pisać, ale Robertem Friedrichem nigdy nie będę.
1
Chodziło mi o styl wypowiedzi. :P Ale cieszy mnie Twoja skromność. :P
0
Chyba pierwszy raz jestem póki co naprawdę zadowolony ze wszystkich póki co transferów zarządu. Świetna robota.
1
Nie bój się. :P mam dystans do siebie
3
Ale tylko czasem? :P.
0
New.meteo.pl.
1
Ah Ty śmieszny. Dobre! :D
0
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/47298.gif?0
Paul Pogba to czarny Maciej Iwański.
6
Wychodzę na spacer z psem, a tu po parku faceci na oko dwadzieścia parę lat ganiają za pokemonami. Czas umierać.
0
Tanie transfery póki co. Wyczuwam jakąś petardę jeśli chodzi o przyszły transfer.
0
Świetny transfer. Trzymam kciuki za dobrą formę . :)
0
Każdy broni swego. Piłka nożna jest bardziej medialna. Tu jest cały kruczek pogrzebany. Poza tym, jest w niej więcej emocji. Bieg trwa kilka minut. Mecz czasem nawet 120.
0
Jeszcze więcej takich wklejek proszę. :D
2
Media traktują ich przedmiotowo. Myślałem, że sobie podworujemy a tu wszyscy tak na poważnie. :P
1
Ale handlujący każą kopać im piłkę za pieniądze.
1
Czy transfery piłkarskie to handel żywym towarem? Zapraszam do dyskusji.
Mniej lub bardziej na poważnie.
0
Nie widziałem wątku. House of cards jest świetny jeśli lubisz gierki polityczne. Sons of Anarchy też kozackie.
4
Odpadliśmy po karnych z mistrzami Europy
0
Zbigniew Stonoga
2
Wolałem inny cytat odnośnie Sanchesa - "Ale ten mop jest szybki"