0

Właśnie, też mam pytanie odnośnie PS3. Mam dziwne ścinki co jakiś czas w każdej grze. Z czego to może wynikać?

3

Czekam zatem na użytkowników, którzy ustawią sobie nick "Vietto" itp.
Nie rozumiem tego fenomenu :P

0

Messi nie miał okazji :)

3

Gomes nie zagrał ani jednego wybitnego meczu na Euro ;)

0

To będzie ich drugi Essien coś czuję.

0

Klapą dekady okazał się Jackson Martinez jeśli chodzi o Rojiblancos.
Ale rozumiem o co Ci chodzi. To ma być zmiennik a nie podstawowy zawodnik. Na takiego Vietto może wyrosnąć. JEŻELI mamy kogokolwiek sprawdzić to jestem jego zwolennikiem. Natomiast nie zapominam o Munirze, w którego cały czas wierzę.

0

"Nie ma moim zdaniem nikogo, kto by pasował poza tymi nazwiskami. Mówię o realnych i stosunkowo tanich, sprawdzonych transferach."
Przeczytaj jeszcze raz.
Następnie zastanów się ile lat ma Falcao a ile Vietto. A jeszcze później pomyśl ile zarabia jeden a ile drugi.
Potem mi odpowiedz :)

0

Dokładnie. Nie licząc Umtitiego, każdy transfer był znienacka. Jeśli ktokolwiek przejdzie, mimo podejrzeń, nawet nie będziemy się spodziewali kiedy to się stanie.

1

Nie ma moim zdaniem nikogo, kto by pasował poza tymi nazwiskami. Mówię o realnych i stosunkowo tanich, sprawdzonych transferach.

0

1. FC Barcelona
2. Atletico Madrid
3. Real Madrid
4. Athletic :)

38

Nie wiesz o tym, że każdy może edytować wikipedię.

0

Vietto.

3

No co Ty? :P

0

Podobnie było z Digne i Andre Gomesem :P
No i Vietto oczywiście :P

0

Goretzka :P

0

Młody jest ter Stegen. Raczej doświadczonego, który mógłby go zastąpić w razie (TFU!!!) kontuzji Niemca. Obstawiam Diego Alvesa.

0

Czytałem. I nie wyobrażam sobie tego. Jak Bravo odejdzie, to będzie trzeba kupić bramkarza.

0

Douglas nie odejdzie, bo czeka na obywatelstwo. Montoya to ponoć część transferu Gomesa, a za Vermaelena i Tello, jak dostaniemy łącznie 15 to będzie świetnie :P

1

I po co ten caps lock?

3

Dortmund bardzo rozsądnie się wzmacnia.

0

Jeśli ma przyjść napastnik to musi ktoś odejść. Pytanie kto? Rakitić? - Oby nie. Arda - czytając wypowiedzi Lucho, nie, bo odnośnie tych niechcianych wypowiedział się w prosty sposób, że mają szukać klubu. Rafinha? Na pewno nie. No to kto inny, odejdzie za te +/- 30 mln?
Jeżeli przekazują na transfery kasę z budżetu na przyszły sezon to słabo strasznie.

0

Gattuso

1

Oppo to chińska firma.

0

Ale tylko w tym okienku ta? :D

9

Cwaniaczku, pewnie cały czas łysy jesteś :P

0

Chodzi mi o sam fakt, że przychodzą jedynie 22 latkowie w tym oknie.

0

Hmm... Wszystko się dzieje tak niespodziewanie. Lacazette byłby świetny. No, ale nie ma 22 lat.... :/

0

Nie licząc Denisa :P niestety.

1

Ma ktoś jakiegoś legitnego linka do sprawozdania finansowego Barcelony?

0

Tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?