jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie, też mam pytanie odnośnie PS3. Mam dziwne ścinki co jakiś czas w każdej grze. Z czego to może wynikać?
3
Czekam zatem na użytkowników, którzy ustawią sobie nick "Vietto" itp.
Nie rozumiem tego fenomenu :P
0
Messi nie miał okazji :)
3
Gomes nie zagrał ani jednego wybitnego meczu na Euro ;)
0
To będzie ich drugi Essien coś czuję.
0
Klapą dekady okazał się Jackson Martinez jeśli chodzi o Rojiblancos.
Ale rozumiem o co Ci chodzi. To ma być zmiennik a nie podstawowy zawodnik. Na takiego Vietto może wyrosnąć. JEŻELI mamy kogokolwiek sprawdzić to jestem jego zwolennikiem. Natomiast nie zapominam o Munirze, w którego cały czas wierzę.
0
"Nie ma moim zdaniem nikogo, kto by pasował poza tymi nazwiskami. Mówię o realnych i stosunkowo tanich, sprawdzonych transferach."
Przeczytaj jeszcze raz.
Następnie zastanów się ile lat ma Falcao a ile Vietto. A jeszcze później pomyśl ile zarabia jeden a ile drugi.
Potem mi odpowiedz :)
0
Dokładnie. Nie licząc Umtitiego, każdy transfer był znienacka. Jeśli ktokolwiek przejdzie, mimo podejrzeń, nawet nie będziemy się spodziewali kiedy to się stanie.
1
Nie ma moim zdaniem nikogo, kto by pasował poza tymi nazwiskami. Mówię o realnych i stosunkowo tanich, sprawdzonych transferach.
0
1. FC Barcelona
2. Atletico Madrid
3. Real Madrid
4. Athletic :)
38
Nie wiesz o tym, że każdy może edytować wikipedię.
0
Vietto.
3
No co Ty? :P
0
Podobnie było z Digne i Andre Gomesem :P
No i Vietto oczywiście :P
0
Goretzka :P
0
Młody jest ter Stegen. Raczej doświadczonego, który mógłby go zastąpić w razie (TFU!!!) kontuzji Niemca. Obstawiam Diego Alvesa.
0
Czytałem. I nie wyobrażam sobie tego. Jak Bravo odejdzie, to będzie trzeba kupić bramkarza.
0
Douglas nie odejdzie, bo czeka na obywatelstwo. Montoya to ponoć część transferu Gomesa, a za Vermaelena i Tello, jak dostaniemy łącznie 15 to będzie świetnie :P
1
I po co ten caps lock?
3
Dortmund bardzo rozsądnie się wzmacnia.
0
Jeśli ma przyjść napastnik to musi ktoś odejść. Pytanie kto? Rakitić? - Oby nie. Arda - czytając wypowiedzi Lucho, nie, bo odnośnie tych niechcianych wypowiedział się w prosty sposób, że mają szukać klubu. Rafinha? Na pewno nie. No to kto inny, odejdzie za te +/- 30 mln?
Jeżeli przekazują na transfery kasę z budżetu na przyszły sezon to słabo strasznie.
0
Gattuso
1
Oppo to chińska firma.
0
Ale tylko w tym okienku ta? :D
9
Cwaniaczku, pewnie cały czas łysy jesteś :P
0
Chodzi mi o sam fakt, że przychodzą jedynie 22 latkowie w tym oknie.
0
Hmm... Wszystko się dzieje tak niespodziewanie. Lacazette byłby świetny. No, ale nie ma 22 lat.... :/
0
Nie licząc Denisa :P niestety.
1
Ma ktoś jakiegoś legitnego linka do sprawozdania finansowego Barcelony?
0
Tak