jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
52
Dokladnie. Witam. Jestem legendą
18
Widzę, że klasycznie po porażce sprzedajemy pół składu. Słodkie są te niektóre wypowiedzi.
0
Wiadomo gdzie będzie leciał mecz o superpuchar Hiszpanii ?
5
No i fajnie, Digne zostanie dzisiaj na dzień dobry rzucony na głębokie wody. Tak jak Alexis w debiucie z Realem. Pamiętam do dziś jak objeżdżał Marcelo i Ramosa. :)
0
Kto dużo gada ten mało robi. Zobaczymy. :)
1
Biegał cały czas.
0
W końcu Eleven zawitalo również w TOYA TV. DZIEKUJE.
0
Że co?
2
To chyba byłby pierwszy debiut, który znam, kiedy ma miejscu w tym samym dniu co oficjalka.
0
A do nas przyjdzie Mario Gomez :P
13
Gdy widzisz na La Rambli 40 komentarzy pod jednym postem wiedz, że dyskusja jest o polityce, telewizji bądź religii. :P
0
Wie ktoś kiedy zawodnicy którzy wczoraj rozpoczęli treningi dołącza do reszty zespołu? Czy już dołączyli?
0
Jaki skład na Leicester przewidujecie panowie? :)
0
Umtiti raczej zagra za Mathieu
1
Do Twojej układanki, czy układanki Lucho? Drugie pytanie, co wiesz o układance Lucho? :)
16
Jeżeli w połowie okienka rozwiązujemy umowy z zawodnikami (na ich życzenie bądź też nie, nieistotne), nie czekając na ofertę sprzedaży, to musi coś być na rzeczy. Mam na myśli transfer of course. Przypominają mi się słowa Lucho, że chce mieć kompletną kadrę przed meczem o Superpuchar Hiszpanii. Pośpiech? :)
Budżet płacowy jest ściśle powiązany z budżetem transferowym. Tak, 3/4 z Was ironicznie gada o zysku z rozwiązania umowy z zawodnikiem. Natomiast jakkolwiek by na to nie patrzeć to zysk jest. Może nie zysk-zysk, ale zysk-lżejszy budżet. Głupotą byłoby rozwiązanie tych umów bez żadnego powodu na miesiąc przed końcem okienka transferowego.
Ludzie w sztabie i w sekcjach technicznych to nie idioci, doskonale wiedzą co robią. Ciekawi mnie co takiego kombinują. Robert już zaskoczył, nie zdziwię się, jeśli zaskoczy ponownie. Oby pozytywnie.
0
Jak dla mnie, osoba bez znajomości podstaw (PODSTAW) historii swojego kraju, jest osobą bez tożsamości narodowej. Jak inaczej to rozumieć?
1
Nie w kraju tylko w świecie. W świecie ludzi wygodnych. Mało kogo interesuje historia. Większość ludzi interesuje przyszłość. Poniekąd słusznie, poniekąd niesprawiedliwie.
0
Wiem, że są tu wszystkie regiony Polski. Mam pytanko, gdzie w Polsce używa się sformułowania "Dziękuję wtedy."? Używa się tego w takim samym kontekście jak "W takim razie dziękuję".
Byłbym wdzięczny za odpowiedź :)
0
Konto na polskim sopcascie sobie wykup. :)
0
Mam nadzieję, ze przyjdzie ten Lacazette. Nie widzę innego rozwiązania jakiegoś sensownego. Jak słyszę o tym Luanie, to pierwszym moim skojarzeniem jest Douglas.
0
Dziwi mnie, że żaden urząd od spraw łamania zasad fair play dot. transferów nie dopieprzyl się jeszcze do City. :P
0
Zaczęła się kopana.
0
Wybitny mecz obu obrońców. :D
0
Co jest grane. 19 i brak transmisji
0
Legia sama sobie winna :P
1
Ja będę pierwszym, który to zrobi :P Ja wierzę w niego do końca. :) Jeżeli w tym sezonie nic nie pokażę, jestem za jego odejściem. Nie mniej jednak moim zdaniem - zasługuje na szansę i tylko od niego zależy czy ją wykorzysta.
0
Na 100% City :) Pep będzie miał swoją nową perełkę do wycackania.
0
Liczyłem na Denisa na skrzydle. Poza tym skład jak najbardziej w porządku. Szczególnie ciekaw jestem Ardy.
0
Fajnie będzie zobaczyć znowu Barcelonę w grze. Tęskniłem za tym.