jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gabriel Jesus i Gabriel Barbosa
0
Nie, w naprzeciwleglej oficynie.
1
Albo Gabriel albo Gabriel.
0
Gdyby się dało, to słuchałby kilkukrotnych próśb sąsiedztwa i ostrzeżeń administracji o czym się właśnie dowiedziałem. Administracji nie ma do poniedziałku, zatem nie będę się z nim pieprzył.
0
Szkoda mi sił na takie buractwo. :P
0
Dwa razy próbowałem się z nim porozumieć, natomiast nie zamierza otworzyć drzwi. Jestem zwolennikiem Friedmana, nie zmienia to jednak faktu, że jeżeli facet nie słucha próśb żadnego z sąsiadów, to od czegoś jednak ta policja jest. Tym bardziej, że utrzymują się z moich podatków.
Więc nie bardzo rozumiem co ma jedno do drugiego.
2
Wiem, szukam po googlach od dłuższego czasu co ludzie robili w takich sytuacjach.
Olałbym to, gdyby nie fakt, że mam ponad miesięczne dziecko, które ciężko to znosi. Byłem u tego buraka, ale nie zamierza otworzyć drzwi.
1
Dobra, to była taka dygresja.
No niekoniecznie - "Art. 144. Właściciel nieruchomości powinien przy wykonywaniu swego prawa powstrzymywać się od działań, które by zakłócały korzystanie z nieruchomości sąsiednich ponad przeciętną miarę, wynikającą ze społeczno-gospodarczego przeznaczenia nieruchomości i stosunków miejscowych. "
16
Jest tu jakiś prawnik? Czy napie******nie muzyką przez idiotę sąsiada codziennie popołudniu tak, że zakłóca spokój jest w jakiś sposób karalne? Mam ochotę nasłać na niego nawet SWAT byleby gnoja uciszyć. Jeszcze gdyby to była jakaś ludzka muzyka pokroju bluse'a, jazz'u, rocka, jakieś klasyki, ale ten puszcza cały czas Farną, Stachurskiego, Sylwie Grzeszczak i inne popgówna...
6
Haha. :D za dużo wina redaktorzy w piątkowy wieczór machnęli
0
No, w końcu saga z Gameiro i Vietto się kończy. Na kogo czas teraz? Gabigol? Jesus Gabriel? Lacazette? Mandzukic? Czuję, że przyjdzie jakiś sęk. Nie wiem czemu.
19
Gdyby miał przyjść do Barcy komentarze byłyby zupełnie inne.
0
Już byłem :P Nie ma aż takiej tragedii jakiej mógłbym się spodziewać :)
3
Zacna pasta milordzie.
1
Ja za pół roku na miesiąc do Indii lecę. :) tych wakacji nie mogę się doczekać.
1
Sons of Anarchy zdecydowanie zajebisty.
0
Nie popadaj w skrajności :)
1
Bardzo wiele wspólnego. Natomiast nieraz wypowiada się tak jak by Nie wiedział co się dzieje na świecie.
1
Jakoś generalnie działa mi na nerwy po tych wszystkich wypowiedziach. Szczególnie odnośnie uchodźców i pokoju na świecie.
3
Kurde. Jestem osobą wierzącą. Ale jak słucham papieża Franciszka to mnie krew zalewa.
9
Świetny interes dla Atletico.
0
Kurde, a już prawie mieliśmy wtykę :(
0
Jaki skład na jutro waszym zdaniem panowie? :)
2
Poziom słaby, ale mecz jest na prawdę fajny. Miły dla oka.
0
Tak. Jezioro Mikołajskie jak jestem za sterem
2
Dzięki Misiu. :).
0
Gdzieś w tv leci mecz Legii?
0
Bardzo otwarty i chętny do pogaduchy. Dyskutowaliśmy dosyć długo o emeryturach . :P
2
http://ifotos.pl/z/apnphrh
Z Marianem w części kwestii się zupełnie nie zgadzam, ale nie ukrywam, że człowiekiem jest świetnym.
1
Ja pozdrawialem z jachtu.