jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teraz mówi to Robert. Wcześniej mówiły tylko pismidla, ze Lucho chce mieć wszystkich przed meczem o SPH
12
Szkoda, ze Digne gra na lewej stronie a Nie na prawej. Świetny nabytek za małe pieniądze.
0
Lol xD
0
Arda dzisiaj pokazuje, że żaden dodatkowy transfer jest niepotrzebny :) Messi też może grać na "9" :)
0
Arda bardzo ładnie :) Akcja Sampdorii... PIĘKNA!
1
Też mi tak się wydaje :P
1
Kocham Cię.
4
Link do prezentacji ciężko znaleźć analogicznie do sensu sprowadzenia Douglasa.
0
Kolego! Jesteś dobry. Bardzo dziękuję. Wiem gdzie obejrzę mecz. Tylko ta prezentacja...
0
*hiszpańskie.
Czyli bez gmerania w bebechach czeluści komputerowej niczego nie budziet? Nie chce mi się w to wierzyć.
0
Qrka, na prawdę jest słabo z tą prezentacją. Nie widzę nigdzie żadnych linków :P Jedynie do samego meczu. Chyba, że info o prezentacji na godz. 19:30 jest jakieś lewe. Wtedy wszystko by się wyjaśniło.
Czy moderacja przy swej wspaniałości ma może jakieś legitne informacje na ten temat? :) A nuż, są w posiadaniu może również linka do prezentacji zespołu? :)
2
Ja również jestem bezradny. Szukam niucham i nic.
0
chodzi mi o sopcasthd.tv :)
0
Ale tu nie będzie prezentacji. Prezentacja jest o 19:30
0
Na kanale Barcelony na YT też nie widzę aby była transmisja zaplanowana :/
1
Ja nie widziałem.
0
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-4724907.html#comment-4724907
Pół strony niżej...
0
Nie będzie meczu na sopcast. Napisałem doń na fb.
0
Bajka. Dzięki Razoreczku
0
na stronie sopcasthd.tv nie widnieje niestety mecz Barcy, a szczególnie prezentacja :P na facebooku też nie widzę.
2
Świat piłki bez niego byłby na prawdę nudny.
0
Ale przecież wszyscy mają beke z Douglasa :( posmiejmy się zatem i bądźmy dojrzalymi znawcami.
1
Hejtujesz Turana za spotkania towarzyskie gdzie wypadł solidnie i lepiej niż w niektórych meczach w trakcie sezonu.
Potem mówisz ze po jednym sezonie widać że się nie nadaje XDD.
Zwróć uwagę na to ile NIE GRAŁ a później na to ile GRAŁ. Odpowiedź na kwestię jego formy powinieneś przyswoić od razu.
Chyba, ze jesteś kolejnym ekspertem na fcbarca.com, który twierdzi "yolo! Nie grał pół roku i co z tego. Jak ja odpalam fifę to nie mam żadnego problemu nawet po roku przerwy od grania."
0
Jest wcześnie, więc dobrze się zabezpieczyć do godziny 20. Krótkie pytanko misiaki. Gdzie obejrzeć mecz? :P W telewizji nigdzie nie będzie, mamy jakieś zaufane strony? Byłbym wdzięczny :)
0
Można. Bez żadnych obawień.
0
Gdzie leci Polska - Iran?
0
Są zagraniczne strony z torrentami a napisy można pobrać.
0
To też napisałem, że nadzieja wyrośnie z nowym pokoleniem :)
Aj, myslałem, że to do mnie.
6
Ja płynem do czyszczenia okularów i szmatką z mikrofibry.
0
Pewnie, że przekroczymy. Nadzieja wyrośnie z nowym pokoleniem ;) Nawet bez Janusza.