1

Teraz mówi to Robert. Wcześniej mówiły tylko pismidla, ze Lucho chce mieć wszystkich przed meczem o SPH

12

Szkoda, ze Digne gra na lewej stronie a Nie na prawej. Świetny nabytek za małe pieniądze.

0

Lol xD

0

Arda dzisiaj pokazuje, że żaden dodatkowy transfer jest niepotrzebny :) Messi też może grać na "9" :)

0

Arda bardzo ładnie :) Akcja Sampdorii... PIĘKNA!

1

Też mi tak się wydaje :P

1

Kocham Cię.

4

Link do prezentacji ciężko znaleźć analogicznie do sensu sprowadzenia Douglasa.

0

Kolego! Jesteś dobry. Bardzo dziękuję. Wiem gdzie obejrzę mecz. Tylko ta prezentacja...

0

*hiszpańskie.
Czyli bez gmerania w bebechach czeluści komputerowej niczego nie budziet? Nie chce mi się w to wierzyć.

0

Qrka, na prawdę jest słabo z tą prezentacją. Nie widzę nigdzie żadnych linków :P Jedynie do samego meczu. Chyba, że info o prezentacji na godz. 19:30 jest jakieś lewe. Wtedy wszystko by się wyjaśniło.
Czy moderacja przy swej wspaniałości ma może jakieś legitne informacje na ten temat? :) A nuż, są w posiadaniu może również linka do prezentacji zespołu? :)

2

Ja również jestem bezradny. Szukam niucham i nic.

0

chodzi mi o sopcasthd.tv :)

0

Ale tu nie będzie prezentacji. Prezentacja jest o 19:30

0

Na kanale Barcelony na YT też nie widzę aby była transmisja zaplanowana :/

1

Ja nie widziałem.

0

0

Nie będzie meczu na sopcast. Napisałem doń na fb.

0

Bajka. Dzięki Razoreczku

0

na stronie sopcasthd.tv nie widnieje niestety mecz Barcy, a szczególnie prezentacja :P na facebooku też nie widzę.

2

Świat piłki bez niego byłby na prawdę nudny.

0

Ale przecież wszyscy mają beke z Douglasa :( posmiejmy się zatem i bądźmy dojrzalymi znawcami.

1

Hejtujesz Turana za spotkania towarzyskie gdzie wypadł solidnie i lepiej niż w niektórych meczach w trakcie sezonu.

Potem mówisz ze po jednym sezonie widać że się nie nadaje XDD.

Zwróć uwagę na to ile NIE GRAŁ a później na to ile GRAŁ. Odpowiedź na kwestię jego formy powinieneś przyswoić od razu.

Chyba, ze jesteś kolejnym ekspertem na fcbarca.com, który twierdzi "yolo! Nie grał pół roku i co z tego. Jak ja odpalam fifę to nie mam żadnego problemu nawet po roku przerwy od grania."

0

Jest wcześnie, więc dobrze się zabezpieczyć do godziny 20. Krótkie pytanko misiaki. Gdzie obejrzeć mecz? :P W telewizji nigdzie nie będzie, mamy jakieś zaufane strony? Byłbym wdzięczny :)

0

Można. Bez żadnych obawień.

0

Gdzie leci Polska - Iran?

0

Są zagraniczne strony z torrentami a napisy można pobrać.

0

To też napisałem, że nadzieja wyrośnie z nowym pokoleniem :)
Aj, myslałem, że to do mnie.

6

Ja płynem do czyszczenia okularów i szmatką z mikrofibry.

0

Pewnie, że przekroczymy. Nadzieja wyrośnie z nowym pokoleniem ;) Nawet bez Janusza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?