jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
http://www.docinek.com/upload/images/large/2015/08/wyborykielbasa-kadencjakasza.jpg
Wolę to :P
0
Chyba, że tak :) Pisałeś o Łodzi wcześniej, więc z ciekawości podpytałem, bo znam to towarzystwo :)
0
Głosowałeś na kogoś w Łodzi?
3
Było gorzej/lepiej. PiS be, PO cacy, PO be, PiS cacy. Wszystko zależy od punktu widzenia. Jednowymiarowe stwierdzenie, za czyich rządów było lepiej jest pozbawione sensu. Dla mnie obie partie są siebie warte, być może dlatego, że nie jestem zwolennikiem takiego systemu politycznego.
Abstrahując oczywiście od "wybitnych" dokonań w imię demokracji obu środowisk.
1
Ma nie być blisko jakiejś drogi, czy ma być niedrogi?
1
Nie wierz w to.
0
Co innego uchodźcy co innego Erasmus czy po prostu goście. W Łodzi nie ma uchodźców lol. Jedyni uchodźcy są pod Łodzią w grotnikach. Ale oni są z Czeczenii
0
To również zależy od dobrej woli rządzących. Chyba, że chcesz ich wystrzelać :P Ale wtedy w zamian do sejmu trafią i tak ludzie z list PiSu.
0
Poprzez referendum? A od kiedy to referendum jest wiążące? :) Zbierać podpisy sobie mogą. Wszystko teraz zależy od dobrej woli PiSu. Jesteśmy na ich łasce ;)
0
Hehe, a kto skróci kadencje sejmu jeśli PiS ma wszystko czego potrzeba do zapewnienia sobie długiej władzy?
1
Hehe. Kasa.
0
W pomocy jest większy przepych z czego się cieszę w sumie. Nie wiem po co kupować napastnika na dobrą sprawę. I tak pewnie grałby co czwarty mecz 20 minut albo w copa del rey.
0
A jak przyjdzie nowy, to co z Munirem?
0
Na te 3 mecze to mamy Munira na dobrą sprawę.
0
Piąty wątek tego typu od wczoraj. W tej cenie LG G4
0
Jeżeli kolejną prawdą jest to, że Lucho chce napastnika przed meczem o SPH :P
0
Ta oferta Interu jest 100% oficjalna? Czy znowu jakieś media coś pisały jedynie?
MD też pisało, że jutro zagramy z Mascherano w obronie.
0
Jeżeli faktycznie ma przyjść Brazylijczyk to pytanie który :) Luan czy Barbosa. Czy ki inny Douglas.
0
To jest brutto czy netto
0
Dla nas jest to nienormalne, w ich obyczajowości normalne. Podejrzewam, że same chciały się tak ubrać, ze względu na swoją bogobojność.
0
Ma ktoś może z Was fajnego linka do rozpiski z terminarzem IO? Chodzi o wszystko co będzie transmitowala TVP. Dobrze by było działającego na mobilnej. Szukam szukam, a mój telefon się buntuje i nie chce mi pokazać niektórych treści na stronie TVP między innymi
0
Jak co roku praktycznie. Znowu będzie trzeba szukać na YouTube.
0
Sport podaje do stołu.
Oni piszą dla pisania.
5
Szczerze? Jak dla mnie on jest po prostu za głupi na ten sport. To jest typowy egzekutor, który może dobić, strzelić z dystansu. Nowoczesny futbol potrzebuje jednak czegoś więcej od napastnika niż tylko umiejętności kopniecia piłki.
Technicznie jest dobry, ale w głowie ma bardzo niepokolei
0
Luan już oficjalnie?
0
Szanuję.
0
Szanujecie RB Lipsk? Czy niekoniecznie? :P
2
Jak będę miał w życiu jakiś dylemat to się zgłoszę do Ciebie :)
0
A może tak niespodziewanie dzisiaj pojawi się oficjalka dot. kupna Bellerina za psie pieniadze? :) nie wiem czy jest sens kupować napastnika. Munir mnie zaczyna coraz bardziej do siebie przekonywać.
10
Cieszę się, że krążą o nas legendy.