0

Antoś :) Postaram się żeby był :P Ale wybór co do zainteresowań zostawię mu gdy dorośnie :D

19

Dołożę do pieca! Moja kobieta prawdopodobnie dziś będzie rodzić. A co!

1

Cenię Twoje zdanie, co nie zmienia faktu, że nie muszę się z nim zgadzać. Mam nadzieję, że działa to w obie strony :)
Pozdrawiam :)

0

Znam doskonale prawo panujące w Polsce - studiowałem i dalej studiuję w tym kierunku.
Nie mniej jednak, nie uzyskałem dalej odpowiedzi na moje pytanie.
Dostałem bana, za swoją opinię względem osoby w.cz. Lecha Wałęsy.
Zatem można wyrazić swoją opinię czy też nie?
Respektuję w 110% Wasze wymogi, regulaminy... Nie mniej jednak pytanie brzmi gdzie leży ta granica?
Jest takie pewne państwo na dalekim wschodzie, gdzie za ubliżenie wielkiemu wodzowi jest kara śmierci. Pytanie czy w zamian kary śmierci na tej stronie jest ban?
Żebym był dobrze zrozumiany, nie oceniam moderacji jako całego organu panującego nad tą stroną, a jedynie jednostkę, która to ograniczyła mi dostęp do strony ZA MOJE POGLĄDY. To jest bardzo niesprawiedliwe.
Nie chciałbym zaśmiecać swoimi "smutami" La Ramblę, dlatego sugeruję dokończenie rozmowy za pośrednictwem PW.
Pozdrawiam :)

0

Korwinowcem - nie. Jestem liberałem jeśli chodzi o gospodarkę i konserwą jeśli chodzi o światopogląd. Nie zgadzam się w 100% z Januszem, aczkolwiek podziwiam go za wytrwałość w idei, którą głosi jako jedyną.
Wspieram go, bo jako jedyny ma możliwość wpływu na Polskę pod względem z którym mi po drodze. Jest ikoną i nic tego nie zmieni. W oczach jednych - świr, w oczach innych - wyznacznik ideologii.
Ja jestem psychofanem Misesa, Friedmana, Hayeka...
Korwina poznałem osobiście... oddałbym tysiąc takich spotkań za uściśnięcie ręki Miltona Friedmana. To był fenomen!
Nie mniej jednak trochę odbiegłem od tematu... Tak jak powiedziałeś Kettger, wolność słowa jest, albo jej nie ma. I to wystarczy. Wolność mojej pięści kończy się na wolności czyjegoś nosa. To wystarczy za wszelkie definicje moim zdaniem.

0

Mam pracę na uczelni - UE a problem suwerenności. Jeżeli miałby ktoś jakieś ciekawe info (nie licząc przykładu polskiego, bo to mamy opracowane) byłbym wdzięczny. Grecja, Islandia.... jakieś ciekawostki... Odpłacę się browarkiem za tematy godne opracowania :) Pozdro
Oczywiście żeby nie spamować tu, możecie pisac na PW. Żeby nie było dziwnych pretensji od userów.

1

Super. Cieszę się. Nie każdy jednak jest Tobą i niektórzy wolą podyskutować na temat polityki. Jeżeli nie lubisz tego czytać - nie czytaj. Jeżeli nie lubisz o tym rozmawiać - nie rozmawiaj. Jeżeli nie interesuje Cię polityka - nie udzielaj się. Nie odbieraj jednak innym możliwości dyskusji na ten temat.
Zabawne.

0

Ekhem, według mnie wolność mojej pięści kończy się na wolności czyjegoś nosa. Jeżeli nikomu nie ubliżam, nikomu nie uwłaczam, nie ma podstaw do nadania bana. To samo dotyczy poglądów politycznych. Jeżeli moderacja jest innego zdania, proszę o odpowiedź.

0

No, powiem Ci tyle, że w Kodeksie La Rambli - którego jak rozumiem nie czytałeś, widnieje specjalny zapis dotyczący polityki, o którym właśnie piszę.
Poczytaj ;)

0

Dlaczego dostałem zatem bana, nazywając Wałęsę - Bolkiem oraz dopisując kilka kwestii na jego temat? Nikogo to nie uraziło, nikomu nie ubliżałem, jedynie okazałem swój pogląd wobec niego.

0

W dodatku socjalizm deklaruje ogromna większość społeczeństwa.

1

w takim razie nie ma wolności wyznań, czy swoich poglądów.
Wszystko ma swoje granice oczywiście.

0

Mam pytanie odnośnie Kodeksu La Rambla.
A najbardziej interesuje mnie kwestia polityki. Wiadomym jest, że gdy dwa różne światopoglądy, czy dwa różne spojrzenia na gospodarkę się zderzą - doprowadza to do niezgody, czasem kłótni, a w niektórych również przypadkach do wyzwisk i ubliżeń. Gdzie leży granica?
Pytam, ponieważ ostatnio dostałem bana na tydzień za swoją opinię wobec Wałęsy ps. TW Bolek. Gdzie leży ta granica? Czy faktycznie można swoją opinię wyrażać bez granic (oczywiście nie ubliżając nikomu ani nie używając przekleństw), czy niekoniecznie? Byłbym wdzięczny za odpowiedź moderacji :)
Jeśli powiem, że jestem wyznawcą stalinizmu, dostanę bana? (nie, nie jestem, to tylko pytanie)

2

To, że Iniesta nigdy nie wygrał ZP, pokazuje akurat siłę marketingu w futbolu.
miało być w odpowiedzi do busquets5

0

Jaki młodziutki :)

4

Ja zawsze ubóstwiałem Iniestę. To w zasadzie jedyny piłkarz do którego cały czas mam słabość... Oglądam go już tyle lat, a każde jego spektakularne zagranie przeżywam tak, jakby oglądał go pierwszy raz. Drugiego takiego nie będzie.

3

Gazety narzucają takie tempo z nazwiskami, że przynajmniej ze dwa artykuły dziennie powinny się pojawić :P
Ale inicjatywa zacna!

0

Umtiti jest faktycznie blisko, czy to taka sama karuzela jak w przypadku kilkunastu pozostałych?

9

4 czerwca 1989 r. komuna upadła.... na cztery łapy.

48

Kurde, wchodzę na fcbarca.com wyskakuje komunikat na całe okno, pierwsza myśl - ban.... A tu jednak nowy regulamin. Mile przeżycie. :P

5

Odejście Alvesa uwolni nam troszkę budżet transferowo/płacowy. Może się szykuje jakiś gruby transfer.

2

Nienawidzę medialnego pompowania czegokolwiek. To jest tak sztuczne i słabe, że szkoda nawet strzępić ryja. Przynajmniej będzie spokój.

5

I bardzo dobrze że przegrali. Balonik medialny pękł, chłopaki mają odpowiednie wnioski do wyciągnięcia, wielu "piłkarskich znawców" na tej stronie również pokazało swój kunszt wczoraj. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. :)

5

Nie ma szans na wygranie euro. Znaczy szansę są zawsze Ale bądźmy realistami.... Dzisiaj wyczuwam nudny remis.

0

Pewnie dowiemy się na początku sierpnia. Jak zawsze.

2

30 mln za Bellerina to nie tragedia.

1

Do końca roku jeszcze trochę czasu.

2

Real ma w końcu bana transferowego na te okienko? Jak to wygląda?

1

Czy nie lepiej byłoby wypożyczyć Denisa Suareza na jeszcze jeden sezon?
W jego wieku potrzeba jak najwięcej gry, wątpię czy Barcelona mu to zaoferuje już teraz.
Jakie jest Wasze zdanie? Tylko proszę o jakieś argumenty co by gównoburzy nie wywołać.

5

Ocenianie Ardy po takim sezonie mnie bawi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?