0

Okej, z tym że w żadnym stopniu nie utożsamiam się z tymi o których piszesz.

0

Roker Perejro? :D aż mi się prezydent przypominał. :)

7

Nie wiem, ale urzekł mnie komentarz pod tym filmem. W tłumaczeniu "to większy fejk niż reklamy na pornhubie"

0

Niech sobie mówią. Ja do tej grupy osób nie należę.

1

XD litości. Kocham ludzi mających polecenia za jakikolwiek wyznacznik. :D

40

W meczu o stawkę i tak wielkiej różnicy na boisku by nie robił.

0

Jest. Ale za kosmiczne pieniążki.

3

Enrique zdefiniowal też tiki-takę na nowo. Może nie stworzył nowej filozofii, ale na pewno ją zrewitalizował i uskutecznił. Dzięki niemu można oglądać Barcę grająca piekielnie szybkimi kontrami, grającą bardziej bezpośrednio i strzelającą z dystansu. Kiedyś tego bardzo brakowało, przynajmniej mi.

0

Ale że kto? :) ten słynny adminofaszysta? :P czy jak go tam określają

0

Super. :).

1

Pewnie temat był walkowany, ale czy na Youtube będzie transmisja z fety? Bo na polska telewizję raczej nie ma co liczyć..?

1

No, to teraz zaczną się ploty transferowe.

0

Grzałka 55 na Piotrkowskiej. Polecam gorąco. Sam chętnie wpadnę :)

0

No hej. Jestem.

4

Chowal twarz w dłoniach przez kilkanaście sekund. Ciśnienie z niego zeszło w dodatku żegnal się z Bayernem. Wzruszył się, to na pewno.

1

G3 jest mistrz. Sam miałem Ale przesiadlem się na G4. :)

1

Stary, w tej cenie kupisz LG G3 które jest całkowicie bezkonkurencyjne.

0

W związku z nową umową jest większa szansa na większe pieniążki w tym okienku? Czy niekoniecznie?

0

Dubbing zdecydowanie.

0

Znaleźliście Pany gdzieś może jakaś dobra wersję Zwierzogrodu? Czy do ściągnięcia czy online. Bez różnicy.
Byłbym wdzięczny. :)

1

Jezu co tu się działo w nocy xD ogarnijcie się. Jestem na 99% pewien że to była albo decyzja Dybali albo coacha Juventusu. Myślcie trochę....
Ale fakt, ból dupy na tej stronie czasami aż irytuje. XD

4

Bo go budzicie.

5

Długo wyczekiwana victoria smakuje mocniej. Oczekiwanie na mecz się dłuży w przeciwieństwie do czasu spijanego w chmielowej Idylli. Tam pod górę, a tu aż za stromo... :)
Miłego wieczoru. :)

12

Ależ ten sezon szybko zleciał.... Pojutrze ostatni mecz, później wyczekiwanie do sierpnia. Czas raczej minie w mgnieniu oka, po drodze EURO, IO i Copa America. Ciekaw jestem też samego okienka. Kogo to Barcelona sprowadzi. Chciałbym żeby Barca przeprowadziła jakiś genialny transfer...

0

Jaka Unia? Ta co odbiera suwerenność swoim członkom?

0

Raz?

1

Chciałbym żeby Sevilla wygrała, bo kibicuję Polakowi poza tym to nasza liga. Z drugiej jednak strony rozum podpowiada, że Liverpool wygra. 4-1. Tak coś czuję. :)

0

A jak pracuje murawa? Wydolnościowo daje radę ? :P

0

Wiadomo kiedy poznamy dokładną datę rozegrania finału PK?

2

E tam ja spędziłem multum czasu na PS3 i byłem bardzo zadowolony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?