jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okej, z tym że w żadnym stopniu nie utożsamiam się z tymi o których piszesz.
0
Roker Perejro? :D aż mi się prezydent przypominał. :)
7
Nie wiem, ale urzekł mnie komentarz pod tym filmem. W tłumaczeniu "to większy fejk niż reklamy na pornhubie"
0
Niech sobie mówią. Ja do tej grupy osób nie należę.
1
XD litości. Kocham ludzi mających polecenia za jakikolwiek wyznacznik. :D
40
W meczu o stawkę i tak wielkiej różnicy na boisku by nie robił.
0
Jest. Ale za kosmiczne pieniążki.
3
Enrique zdefiniowal też tiki-takę na nowo. Może nie stworzył nowej filozofii, ale na pewno ją zrewitalizował i uskutecznił. Dzięki niemu można oglądać Barcę grająca piekielnie szybkimi kontrami, grającą bardziej bezpośrednio i strzelającą z dystansu. Kiedyś tego bardzo brakowało, przynajmniej mi.
0
Ale że kto? :) ten słynny adminofaszysta? :P czy jak go tam określają
0
Super. :).
1
Pewnie temat był walkowany, ale czy na Youtube będzie transmisja z fety? Bo na polska telewizję raczej nie ma co liczyć..?
1
No, to teraz zaczną się ploty transferowe.
0
Grzałka 55 na Piotrkowskiej. Polecam gorąco. Sam chętnie wpadnę :)
0
No hej. Jestem.
4
Chowal twarz w dłoniach przez kilkanaście sekund. Ciśnienie z niego zeszło w dodatku żegnal się z Bayernem. Wzruszył się, to na pewno.
1
G3 jest mistrz. Sam miałem Ale przesiadlem się na G4. :)
1
Stary, w tej cenie kupisz LG G3 które jest całkowicie bezkonkurencyjne.
0
W związku z nową umową jest większa szansa na większe pieniążki w tym okienku? Czy niekoniecznie?
0
Dubbing zdecydowanie.
0
Znaleźliście Pany gdzieś może jakaś dobra wersję Zwierzogrodu? Czy do ściągnięcia czy online. Bez różnicy.
Byłbym wdzięczny. :)
1
Jezu co tu się działo w nocy xD ogarnijcie się. Jestem na 99% pewien że to była albo decyzja Dybali albo coacha Juventusu. Myślcie trochę....
Ale fakt, ból dupy na tej stronie czasami aż irytuje. XD
4
Bo go budzicie.
5
Długo wyczekiwana victoria smakuje mocniej. Oczekiwanie na mecz się dłuży w przeciwieństwie do czasu spijanego w chmielowej Idylli. Tam pod górę, a tu aż za stromo... :)
Miłego wieczoru. :)
12
Ależ ten sezon szybko zleciał.... Pojutrze ostatni mecz, później wyczekiwanie do sierpnia. Czas raczej minie w mgnieniu oka, po drodze EURO, IO i Copa America. Ciekaw jestem też samego okienka. Kogo to Barcelona sprowadzi. Chciałbym żeby Barca przeprowadziła jakiś genialny transfer...
0
Jaka Unia? Ta co odbiera suwerenność swoim członkom?
0
Raz?
1
Chciałbym żeby Sevilla wygrała, bo kibicuję Polakowi poza tym to nasza liga. Z drugiej jednak strony rozum podpowiada, że Liverpool wygra. 4-1. Tak coś czuję. :)
0
A jak pracuje murawa? Wydolnościowo daje radę ? :P
0
Wiadomo kiedy poznamy dokładną datę rozegrania finału PK?
2
E tam ja spędziłem multum czasu na PS3 i byłem bardzo zadowolony.