jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nerwowo się zrobiło na boisku :)
0
Wie ktoś czemu Pepe krzyczał podczas faulowania? :D
1
Oliwa zawsze sprawiedliwa :D
2
"i" oraz "catalunia" mnie osobiście rozwaliło :D
2
Izak będzie komentował mecz z Holandią.
0
A ja mam jakoś w głębokim poważaniu kto wygra ten mecz. Jak wygra Real - trudno, będzie można się śmiać z ich "mistrzowskiej drogi". Jak wygra Atletico też jakoś nie będę parował zachwytem.
1
Jako dopłatę? xD
0
Polecam gorąco :)
2
Oczywiście, że nie. W taki sposób to wszystko funkcjonuje. Można to sprowadzać do większych czy mniejszych materii, nie mniej jednak tak to działa :)
0
Obok Breaking Bad to najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstał... Fabuła mega wciągająca. Oczywiście dla kogoś kto interesuje się polityką i tymi wszystkimi gierkami
0
Konsumpcjonizm jest bezwzględny. Te koszulki o których mówisz - bez sponsora, warte będą sprzedaży według mnie... za kilkanaście lat. Zyskasz na tym może 1/10 wydanej kwoty.
0
Fakt, quadem jest ciężej.... Chłopie skuter to najprostszy pojazd do jazdy. Gaz-hamulec i to wszystko...
2
i 19 lat kończy w październiku. Jeśli Mourinho go nie przechowa na ławce, to mogą być z niego ludzie :)
0
Kurde, ja w wieku 10 lat skuterem po wsi u wuja śmigałem... Bez problemu.
4
Skuterem 50 cc to jak rowerem.... Nie trzeba się uczyć.
0
Zdecydowanie wolę Losin' your mind :)
1
Mi najbardziej pomogła wizyta u dietetyka, nie wiem skąd jesteś, ale mam kumpla, który zna baaaardzo wiele osób w tej specjalizacji.
Dietę stosuje się pod każdego inaczej.
2
W moje narodzi się syn :) za 3 tygodnie.
0
Pytanie spoza konkursu. Wybiera się ktoś na Zakka Wylde'a do mojego rodzimego miasta na początku czerwca? :)
0
Ja mam nadzieję, ze Moks się ogarnie. Jeden z niewielu rozsądnych w tym biznesie xd
0
Ogląda ktoś dziś KSW? :) Jak obstawiacie wyniki?
Pierwszych trzech nie obstawiam - bo nie znam.
W następnych walkach moim zdaniem zwyciężą:
- Rafał Moks
- Azi Thomas
- Gamrot
- Pudzian
- Materla
- Khalidov
Jutrzejszego meczu nie obstawiałem. Liczę na Atletico :)
0
Rakitica. Bo kogo innego?
#legitneinfo
0
Czyzby zarząd zbierał na jakiś gruby transfer? Myślałem, że go wypożyczą.
2
Skąd Ty masz te wszystkie informacje? O.o
0
Z drugiej strony, co miał powiedzieć? Przecież nie uznałby wyższości Barcy jeśli chodzi o wagę zdobytych trofeów...
0
Jak to nie jest. Gdyby dodać Rakiticowi te brakujące 50 kilo, to by byli jak bracia.
0
http://s2.ifotos.pl/img/102913057_sawqspx.jpg
Nawet nie gadajcie, że Rakitić nie jest podobny do Bonusa....
0
To zmienia diametralnie postać rzeczy.
1
Początkowo przeczytałem z Walencji i już chciałem się dopieprzyć... ehh :(
0
Ja bym chciał żeby kiedyś Pep objął kadrę. Niestety to mało prawdopodobne w najbliższym czasie.