0

Nerwowo się zrobiło na boisku :)

0

Wie ktoś czemu Pepe krzyczał podczas faulowania? :D

1

Oliwa zawsze sprawiedliwa :D

2

"i" oraz "catalunia" mnie osobiście rozwaliło :D

2

Izak będzie komentował mecz z Holandią.

0

A ja mam jakoś w głębokim poważaniu kto wygra ten mecz. Jak wygra Real - trudno, będzie można się śmiać z ich "mistrzowskiej drogi". Jak wygra Atletico też jakoś nie będę parował zachwytem.

1

Jako dopłatę? xD

0

Polecam gorąco :)

2

Oczywiście, że nie. W taki sposób to wszystko funkcjonuje. Można to sprowadzać do większych czy mniejszych materii, nie mniej jednak tak to działa :)

0

Obok Breaking Bad to najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstał... Fabuła mega wciągająca. Oczywiście dla kogoś kto interesuje się polityką i tymi wszystkimi gierkami

0

Konsumpcjonizm jest bezwzględny. Te koszulki o których mówisz - bez sponsora, warte będą sprzedaży według mnie... za kilkanaście lat. Zyskasz na tym może 1/10 wydanej kwoty.

0

Fakt, quadem jest ciężej.... Chłopie skuter to najprostszy pojazd do jazdy. Gaz-hamulec i to wszystko...

2

i 19 lat kończy w październiku. Jeśli Mourinho go nie przechowa na ławce, to mogą być z niego ludzie :)

0

Kurde, ja w wieku 10 lat skuterem po wsi u wuja śmigałem... Bez problemu.

4

Skuterem 50 cc to jak rowerem.... Nie trzeba się uczyć.

0

Zdecydowanie wolę Losin' your mind :)

1

Mi najbardziej pomogła wizyta u dietetyka, nie wiem skąd jesteś, ale mam kumpla, który zna baaaardzo wiele osób w tej specjalizacji.

Dietę stosuje się pod każdego inaczej.

2

W moje narodzi się syn :) za 3 tygodnie.

0

Pytanie spoza konkursu. Wybiera się ktoś na Zakka Wylde'a do mojego rodzimego miasta na początku czerwca? :)

0

Ja mam nadzieję, ze Moks się ogarnie. Jeden z niewielu rozsądnych w tym biznesie xd

0

Ogląda ktoś dziś KSW? :) Jak obstawiacie wyniki?
Pierwszych trzech nie obstawiam - bo nie znam.
W następnych walkach moim zdaniem zwyciężą:
- Rafał Moks
- Azi Thomas
- Gamrot
- Pudzian
- Materla
- Khalidov
Jutrzejszego meczu nie obstawiałem. Liczę na Atletico :)

0

Rakitica. Bo kogo innego?
#legitneinfo

0

Czyzby zarząd zbierał na jakiś gruby transfer? Myślałem, że go wypożyczą.

2

Skąd Ty masz te wszystkie informacje? O.o

0

Z drugiej strony, co miał powiedzieć? Przecież nie uznałby wyższości Barcy jeśli chodzi o wagę zdobytych trofeów...

0

Jak to nie jest. Gdyby dodać Rakiticowi te brakujące 50 kilo, to by byli jak bracia.

0

http://s2.ifotos.pl/img/102913057_sawqspx.jpg
Nawet nie gadajcie, że Rakitić nie jest podobny do Bonusa....

0

To zmienia diametralnie postać rzeczy.

1

Początkowo przeczytałem z Walencji i już chciałem się dopieprzyć... ehh :(

0

Ja bym chciał żeby kiedyś Pep objął kadrę. Niestety to mało prawdopodobne w najbliższym czasie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?