jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słabo to wygląda jak dla mnie. Sam pewnie na jeden odcinek się skusze z czystej ciekawości.
5
Już widzę jak Liverpool pozbywa się Skrtela xd
0
Spodziewasz się dużego bojkotu TG? Lubię LeBlanca, Evansa nie trawię. Wątpię aby pociągnęli ten program :) Sama formuła musiałaby się o wiele zmienić. Jest nasiąknięta Clarksonem, Hammondem i Mayem.
0
Hehehe :D Cały Clarkson. Jak go nie kochać.
1
Mathieu na liście powołanych reprezentacji Francji! :)
Jak było to delete
2
Bardzo ładny avatar.
Polecam serial Homeland. Ciekawa fabuła, wciągający :)
0
Czekam z utęsknieniem na nowe show. Najbardziej jednak nie mogę doczekać się uszczypliwości w stronę BBC :P
https://www.facebook.com/JeremyClarkson/?fref=ts
W pierwszym poście Clarkson pyta gdzie powinni zrobić pierwsze Grand Tour Live. Pyta o Kalifornię, Yorkshire i Polskę. Daj lajka, bo wygrywamy :D
1
Musiałbyś pooglądać trochę Clarksona :P On już taki jest :D
Też nie lubię takich "wrzut" ale w jego wypadku mnie to bawi :D
1
Zaraz tu poleci nitka z całym programem TV :P
4
Nowe show Clarksona, Hammonda i Maya na Amazon, nazywać się będzie Grand Tour.
Na Facebooku pod jednym z postów dotyczących nowej nazwy było troche krytyki z tym związanej.
Clarkson jest jednak mistrzem ciętej riposty:
Graham Doyle (jeden z fanów): I think you could have done better with the name...
Clarkson: Said a man called Graham....
Mistrz nad mistrzami :D
1
Top Gear na BBC Brit
0
Tata kontra tata?
0
Pierwszy komentarz niszczy aksjomat :D
1
Ja już przeczesałem chyba z 10 takich linków dzisiej :P
5
Ustawmy to zdjęcie w tle strony na dzisiejszy dzień, żeby nikt więcej razy tego nie wstawiał :P
0
Może to tylko zasłona dymna :P
1
No nie gadaj :P
0
No, to Borussia ładnie pieniążki zainwestowała :)
2
Ferrari na koszulce Barcy... byłoby świetnie.
0
No właśnie za to, że jeżeli masz bana na jednym, to zakładasz drugie. Cwaniactwo nie jest w tym wypadku opłacalne.
W innym przypadku nie potrzebujesz drugiego konta raczej... Chyba, że jak pisali koledzy wyżej jesteś schizofrenikiem :P
0
Bo jeśli dostałeś bana na poprzednim koncie, to jakim cudem chcesz mieć inne aktywne? :P
1
Zależy za jakie pieniądze. Jeśli z wolnego transferu to proszę bardzo :D
0
*Rywale grają o nic.
0
Co Ty w ogóle gadasz? Ciężko Cię zrozumieć. Popadasz ze skrajności w skrajność.
1
*barwom.
Szukał występów. Chciał grać, więc odszedł. Gdzie tu Judasza się dopatrujecie? Oddawał jakieś śluby wierności Barcelonie?
4
Judasz XD nie dobijaj mnie.
0
Hmmm... A co Pany sądzą o Oyarzabalu z Sociedad?
0
To samo było z Arda Turanem :)
Też nagle info znikąd i parę godzin później oficjalka.
3
nieraz sam profil zawodnika wystarczy
1
Bardziej nienawidziłbym Higuaina :)