0

Słabo to wygląda jak dla mnie. Sam pewnie na jeden odcinek się skusze z czystej ciekawości.

5

Już widzę jak Liverpool pozbywa się Skrtela xd

0

Spodziewasz się dużego bojkotu TG? Lubię LeBlanca, Evansa nie trawię. Wątpię aby pociągnęli ten program :) Sama formuła musiałaby się o wiele zmienić. Jest nasiąknięta Clarksonem, Hammondem i Mayem.

0

Hehehe :D Cały Clarkson. Jak go nie kochać.

1

Mathieu na liście powołanych reprezentacji Francji! :)
Jak było to delete

2

Bardzo ładny avatar.
Polecam serial Homeland. Ciekawa fabuła, wciągający :)

0

Czekam z utęsknieniem na nowe show. Najbardziej jednak nie mogę doczekać się uszczypliwości w stronę BBC :P
https://www.facebook.com/JeremyClarkson/?fref=ts
W pierwszym poście Clarkson pyta gdzie powinni zrobić pierwsze Grand Tour Live. Pyta o Kalifornię, Yorkshire i Polskę. Daj lajka, bo wygrywamy :D

1

Musiałbyś pooglądać trochę Clarksona :P On już taki jest :D
Też nie lubię takich "wrzut" ale w jego wypadku mnie to bawi :D

1

Zaraz tu poleci nitka z całym programem TV :P

4

Nowe show Clarksona, Hammonda i Maya na Amazon, nazywać się będzie Grand Tour.
Na Facebooku pod jednym z postów dotyczących nowej nazwy było troche krytyki z tym związanej.
Clarkson jest jednak mistrzem ciętej riposty:
Graham Doyle (jeden z fanów): I think you could have done better with the name...
Clarkson: Said a man called Graham....

Mistrz nad mistrzami :D

1

Top Gear na BBC Brit

0

Tata kontra tata?

0

Pierwszy komentarz niszczy aksjomat :D

1

Ja już przeczesałem chyba z 10 takich linków dzisiej :P

5

Ustawmy to zdjęcie w tle strony na dzisiejszy dzień, żeby nikt więcej razy tego nie wstawiał :P

0

Może to tylko zasłona dymna :P

1

No nie gadaj :P

0

No, to Borussia ładnie pieniążki zainwestowała :)

2

Ferrari na koszulce Barcy... byłoby świetnie.

0

No właśnie za to, że jeżeli masz bana na jednym, to zakładasz drugie. Cwaniactwo nie jest w tym wypadku opłacalne.
W innym przypadku nie potrzebujesz drugiego konta raczej... Chyba, że jak pisali koledzy wyżej jesteś schizofrenikiem :P

0

Bo jeśli dostałeś bana na poprzednim koncie, to jakim cudem chcesz mieć inne aktywne? :P

1

Zależy za jakie pieniądze. Jeśli z wolnego transferu to proszę bardzo :D

0

*Rywale grają o nic.

0

Co Ty w ogóle gadasz? Ciężko Cię zrozumieć. Popadasz ze skrajności w skrajność.

1

*barwom.
Szukał występów. Chciał grać, więc odszedł. Gdzie tu Judasza się dopatrujecie? Oddawał jakieś śluby wierności Barcelonie?

4

Judasz XD nie dobijaj mnie.

0

Hmmm... A co Pany sądzą o Oyarzabalu z Sociedad?

0

To samo było z Arda Turanem :)
Też nagle info znikąd i parę godzin później oficjalka.

3

nieraz sam profil zawodnika wystarczy

1

Bardziej nienawidziłbym Higuaina :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?