jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zagadka!
Piłkarz, grający w latach 80' i 90'. Grał w klubach francuskich i angielskich. Wybrany najlepszym piłkarzem w historii Premier League. Zdobył 17 tytułów. Strzelił przeszło 130 bramek w swojej karierze.
O kim mowa? :)
0
W CV może sobie to wpisać ;)
10
Odeszło sezonowców po ćwierćfinale. Nie płaczę za tymi czasami. Mniej trolli tu przebywa.
0
Czasy trochę niewymierne, ale liczba czołówki powala na kolana.
1
Skąd tak śmiały wniosek? :D Bynajmniej!
11
Statystyki Iniesty w Barcelonie: 590 meczów, 444 razy wyjściowa jedenastka, 400W 114P 76R, 54 gole, 109 asyst, 26 pucharów
0
Świetnie działa. Dzięki serdeczne ;)
5
https://pbs.twimg.com/media/ChxyVv2WEAE9YSM.jpg:large
Fajna infografika składu złożonego z piłkarzy, którym w lato kończy się kontrakt :)
0
To łączone zapewne będą mecze Atletico i Realu. Dzięki za odpowiedź.
PS: Wymyśliliście coś z tymi powiadomieniami odnośnie odpowiedzi na komentarze? :)
0
Wiadomo coś jak będzie wyglądała niedzielna transmisja na Eleven? Znów przejścia między meczami? Wszyscy grają o jednej porze, więc nie zdziwiłbym się.
1
Czekamy na czwarty :P
2
I pomyśleć, że nie tak dawno Villarreal spadł z ligi....
5
nie ma to jednak tego wydźwięku :P
0
Coutinho to jest dziesiątka. Potrzebujemy cofniętego rozgrywającego, playmakera o profilu podobnym chociaż do Iniesty czy dawnego Xaviego.
0
A ja z kolei w to wątpię. Nie byłbym specjalnym zwolennikiem jego powrotu. Zrobił swoje, chwała mu za to. Powrót zabiłby jego legendę, którą wraz z Tito stworzył w Barcelonie.
0
Ja grałem jakiś czas temu :P Ale ani razu online.
0
Młody perspektywiczny napadzior. Aczkolwiek nie ufam transferom z Wysp jakoś specjalnie :P
W FMie był genialny :P
0
Alen idzie na wypożyczenie.
2
Ja bym dał Turanowi jeszcze sezon czasu. Jak by nie patrzeć jego sytuacja nie należy do normalnych i nie jest to tak, że po prostu nie wypalił jako zwykły transfer. To samo tyczy się Vidala.
0
Bellerin git!
Jose Gaya....
0
jeden*
0
to wtedy nie ma takiego wydźwięku :P
2
Błąd w cracku może. Inna wersję ściągnij. Skidrow jest w tym najlepszy chyba.
0
Zastanawia mnie futbol Bayernu, gdyby Pep prowadził go w duecie z Tito. Wszak wielu Barcelonismo twierdzi, że fundamentem Guardioli był właśnie Vilanova.
1
Ja bym City nie skreślał :P Byli w stanie w Paryżu wyeliminować Paryż :P
3
Bardzo dobre. Dostałem podwyżkę w robocie :P
1
Od wczoraj pojawiło się to już chyba miliard tysięcy razy :P Nawet w trakcie meczu xd
2
Pamięta może ktoś z Was ćwierćfinał Pucharu UEFA pomiędzy Bayernem i Getafe? Szczególnie drugi mecz i tą kozacką dogrywkę? :D
0
"Kulturka" :D
9
Ja myślałem, że nic prostszego od pisemnego polskiego na maturze być nie może :P