jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Tak wygrywa antyfutbol i frajerstwo.
1
Macie swoje Atletico xD zobaczcie jakie pawie.
1
U mnie to samo xd
0
Bayern wygra dwumecz :)
0
Może lepiej przegrać z mistrzem dla niektórych po prostu :P
0
To jest dla mnie antyfutbol. A autobusy niech sobie stawiają. Ważne, że to skuteczne.
4
I mecz jeszcze trwa? Xd
0
Lubię Atletico gdy grają faktycznie. Nie lubię gdy od 80 minuty zaczyna się wrzucanie piłek na boisko, prymitywna gra na czas aż do przesady. Real ograli umiejętnościami i ambicją. Gra na czas jaką prezentują to po prostu frajerstwo.
0
A czy ja powiedziałem, że Alves nie pyszczy? Tez mnie to wkurza.
2
Wyczuwam rozpoczęcie antyfutbolu ze strony Atleti. Gra na czas, wrzucanie piłek na boisko ;D FUTBOL!
0
Do Guardioli chociażby. Mało tego?
0
nie uznawałbym tego za wartościowy argument xd
0
Raczej ludzie go nie szanują za jego nieustanne pyszczenie. Twierdziłeś, że ludzie go nie lubili za twarzowe tylko? XD Na jakim świecie Ty żyjesz.
6
Przecież to niemiecki koncern. Co się dziwisz? ;)
13
Nie wiem czy bardziej żałuję niewykorzystanego karnego Bayernu, czy cieszę się z tego, że zrobił to akurat Muller. Nienawidzę tego faceta.
1
Dzisiaj antyfutbol Simeone zakończy swoją historię w LM :)
9
http://ifotos.pl/zobacz/received7_ssqexrw.jpg
Pozdrowionka z Mazur. :)
1
To prawda. :) Warto jednak przypomnieć, że czas się kończy.
1
Czołem rodacy! PITy roczne złożone? :D
miłego dnia :)
0
Kupiłem go do Legii grając w FM 2014 :P
0
Nie podobało mi się to. Aczkolwiek nie ma w tym wypadku żadnego porównania do Atletico. To co oni wyrabiają jest żenujące.
1
Atleti (uwielbiam ich piłkę GDY NIĄ GRAJĄ) straci tutaj zwolenników, gdy znów w końcówce zaczną grac na czas :)
0
OK! Lubię jak grają z jajami. Nie lubię natomiast gdy grają na czas jak frajerzy od 80 minuty gdy grają na czas.
0
A Tobie się podoba co robią na koniec meczu gdy wygrywają jedną bramką?
0
Dzięki.
0
Jeśli przeciąganie końcówki od 80 minuty jak to robi Atletico nie jest dla Ciebie antyfutbolem to pozdro 600.
3
> kiedy zdajesz sobie sprawę, że większość kibiców Barcy jest zwolennikami antyfutbolu, które prezentuje Atletico.
3
Uwaga, nagle pojawiają się zwolennicy stylu gry Simeone :D
11
Uwaga, nagle pojawiają się kupcy Saula :D
0
Oddałbym. Bez zawahania. O ile to oczywiście potwierdzone info.