10

Tak wygrywa antyfutbol i frajerstwo.

1

Macie swoje Atletico xD zobaczcie jakie pawie.

1

U mnie to samo xd

0

Bayern wygra dwumecz :)

0

Może lepiej przegrać z mistrzem dla niektórych po prostu :P

0

To jest dla mnie antyfutbol. A autobusy niech sobie stawiają. Ważne, że to skuteczne.

4

I mecz jeszcze trwa? Xd

0

Lubię Atletico gdy grają faktycznie. Nie lubię gdy od 80 minuty zaczyna się wrzucanie piłek na boisko, prymitywna gra na czas aż do przesady. Real ograli umiejętnościami i ambicją. Gra na czas jaką prezentują to po prostu frajerstwo.

0

A czy ja powiedziałem, że Alves nie pyszczy? Tez mnie to wkurza.

2

Wyczuwam rozpoczęcie antyfutbolu ze strony Atleti. Gra na czas, wrzucanie piłek na boisko ;D FUTBOL!

0

Do Guardioli chociażby. Mało tego?

0

nie uznawałbym tego za wartościowy argument xd

0

Raczej ludzie go nie szanują za jego nieustanne pyszczenie. Twierdziłeś, że ludzie go nie lubili za twarzowe tylko? XD Na jakim świecie Ty żyjesz.

6

Przecież to niemiecki koncern. Co się dziwisz? ;)

13

Nie wiem czy bardziej żałuję niewykorzystanego karnego Bayernu, czy cieszę się z tego, że zrobił to akurat Muller. Nienawidzę tego faceta.

1

Dzisiaj antyfutbol Simeone zakończy swoją historię w LM :)

9

1

To prawda. :) Warto jednak przypomnieć, że czas się kończy.

1

Czołem rodacy! PITy roczne złożone? :D
miłego dnia :)

0

Kupiłem go do Legii grając w FM 2014 :P

0

Nie podobało mi się to. Aczkolwiek nie ma w tym wypadku żadnego porównania do Atletico. To co oni wyrabiają jest żenujące.

1

Atleti (uwielbiam ich piłkę GDY NIĄ GRAJĄ) straci tutaj zwolenników, gdy znów w końcówce zaczną grac na czas :)

0

OK! Lubię jak grają z jajami. Nie lubię natomiast gdy grają na czas jak frajerzy od 80 minuty gdy grają na czas.

0

A Tobie się podoba co robią na koniec meczu gdy wygrywają jedną bramką?

0

Dzięki.

0

Jeśli przeciąganie końcówki od 80 minuty jak to robi Atletico nie jest dla Ciebie antyfutbolem to pozdro 600.

3

> kiedy zdajesz sobie sprawę, że większość kibiców Barcy jest zwolennikami antyfutbolu, które prezentuje Atletico.

3

Uwaga, nagle pojawiają się zwolennicy stylu gry Simeone :D

11

Uwaga, nagle pojawiają się kupcy Saula :D

0

Oddałbym. Bez zawahania. O ile to oczywiście potwierdzone info.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?