jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wiesz, z drugiej strony Lucho mówi, że ma najlepszych piłkarzy na świecie na każdej pozycji. To też część budowania relacji w drużynie moim zdaniem. W każdym klubie niemalże tak jest.
0
Jest o tym artykuł. Od dwóch godzin
0
Ja podpinalem na el clasico na wiosnę do 40 cali. Jakoś niezła. Z tym że internet 100 mb
0
James i Isco odejdą coś czuję :P
0
Atletico będzie cisnąć bo goni wynik. Ten mecz będzie zupełnie inny. Z założenia rewanże są zupełnie inne od pierwszych meczów.
0
próbowałeś przywrócić telefon do ustawień fabrycznych?
0
A to firma nie opłaci Ci mieszkania? dziwne
0
Ja nie mam żadnej poza "Gracies per tut Pep" nabytą na tej stronie :)
0
Jest różnica między móc a mieć możliwość. De Bruyne nie rozumie :D
0
Tego Kazia nie da się powstrzymać. :)
2
Najgorsze jest to jego ekspresyjne "YYYYYYYYYY" w trakcie zdania. :D
6
Jeśli Kaziu Węgrzyn ma dzisiaj faktycznie komentować, to powinien dostać butlę z tlenem. :P ostatnio bardzo szybko się unosi
0
Nie wiem jak Wy, ale ja coraz bardziej obawiam się tego meczu. Będzie cholernie ciężko.
0
Mało Wilków było w skrotach, bo bardzo mało grali. Mieli jedną setkę w pierwszej połowie.
1
Jezu sezon temu mało co nie odpadli z Schalke a wczoraj z Wolfsburgiem. Mogliby grać o LM w Bundeslidze. :P
0
e tam, symulka była ;)
1
Ładnie się zapowiadało
0
Spokojnie, za pół godziny Wolfsburg zacznie grać normalnie xd tak samo jak w pierwszej połowie
0
?
8
A po meczu pociskanie innym na twitterze! :D
7
Nie ma co płakać. Póki co jest 2-0 :) Wolfsburg potrafi ukąsić, brakło wykończenia. Jestem pewien, że Real spuchnie. Grali takim tempem, że nie wytrzymają tego.
1
Żółta to żółta.
1
tak.
0
Prawda jest taka, że gdyby Wolfsburg zagrał całą drugą połowę tak jak ostatnie 15 minut, to byłby remis. No, może tylko 1-0....
18
Czemu Wilki dopiero teraz zaczęły grać?
2
Nie zdziwię się jak Real spuchnie.
0
Odczuwam wrażenie, że posypią się dzisiaj tutaj bany. Niektóre posty są masakryczne xD
0
Ciekawe czy Real długo wytrzyma to tempo.
1
Ten widok kiedy na La Rambli morale przekręcają się o 180 stopni bezcenny :D To było wiadome przecież
11
Towarzyszy mi debilne uczucie kiedy serce kłóci się z rozumem.