4

Wiesz, z drugiej strony Lucho mówi, że ma najlepszych piłkarzy na świecie na każdej pozycji. To też część budowania relacji w drużynie moim zdaniem. W każdym klubie niemalże tak jest.

0

Jest o tym artykuł. Od dwóch godzin

0

Ja podpinalem na el clasico na wiosnę do 40 cali. Jakoś niezła. Z tym że internet 100 mb

0

James i Isco odejdą coś czuję :P

0

Atletico będzie cisnąć bo goni wynik. Ten mecz będzie zupełnie inny. Z założenia rewanże są zupełnie inne od pierwszych meczów.

0

próbowałeś przywrócić telefon do ustawień fabrycznych?

0

A to firma nie opłaci Ci mieszkania? dziwne

0

Ja nie mam żadnej poza "Gracies per tut Pep" nabytą na tej stronie :)

0

Jest różnica między móc a mieć możliwość. De Bruyne nie rozumie :D

0

Tego Kazia nie da się powstrzymać. :)

2

Najgorsze jest to jego ekspresyjne "YYYYYYYYYY" w trakcie zdania. :D

6

Jeśli Kaziu Węgrzyn ma dzisiaj faktycznie komentować, to powinien dostać butlę z tlenem. :P ostatnio bardzo szybko się unosi

0

Nie wiem jak Wy, ale ja coraz bardziej obawiam się tego meczu. Będzie cholernie ciężko.

0

Mało Wilków było w skrotach, bo bardzo mało grali. Mieli jedną setkę w pierwszej połowie.

1

Jezu sezon temu mało co nie odpadli z Schalke a wczoraj z Wolfsburgiem. Mogliby grać o LM w Bundeslidze. :P

0

e tam, symulka była ;)

1

Ładnie się zapowiadało

0

Spokojnie, za pół godziny Wolfsburg zacznie grać normalnie xd tak samo jak w pierwszej połowie

0

?

8

A po meczu pociskanie innym na twitterze! :D

7

Nie ma co płakać. Póki co jest 2-0 :) Wolfsburg potrafi ukąsić, brakło wykończenia. Jestem pewien, że Real spuchnie. Grali takim tempem, że nie wytrzymają tego.

1

Żółta to żółta.

1

tak.

0

Prawda jest taka, że gdyby Wolfsburg zagrał całą drugą połowę tak jak ostatnie 15 minut, to byłby remis. No, może tylko 1-0....

18

Czemu Wilki dopiero teraz zaczęły grać?

2

Nie zdziwię się jak Real spuchnie.

0

Odczuwam wrażenie, że posypią się dzisiaj tutaj bany. Niektóre posty są masakryczne xD

0

Ciekawe czy Real długo wytrzyma to tempo.

1

Ten widok kiedy na La Rambli morale przekręcają się o 180 stopni bezcenny :D To było wiadome przecież

11

Towarzyszy mi debilne uczucie kiedy serce kłóci się z rozumem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?