jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Denis jak przyjdzie to i tak czuję, że niewiele pogra. Największym wzmocnieniem będzie Halilovic za rok. Nie mogę się doczekać aż na stałe zagości w pierwszym zespole.
1
Smutny cholernie. Ale polecam. Klasyka
10
Jestem cholernie ciekaw co Barcelona pokaże w niedzielę z Valencią... a jeszcze ciekawszy jestem wyjazdu na Deportivo.
1
dzieki :D dziala :P morduje ludzi
0
Też to zrobiłem. Gdzie się wpisuje IP? Chyba oślepłem .
0
To też robiłem i bez zmian :/ Serwery działają jak pokazuje strona COD :(
0
Mam pytanie spoza piłki.
Chciałem sobie trochę postrzelać przez internet w Call of Duty 4. Lecz nie wyszukuje mi żadnych serwerów.... co dziwne, trzy dni temu oraz wcześniej, wszystko elegancko działało. Macie jakieś rozwiązania? Reinstall też nic nie dał.
1
Z taką samą ambicją zagrało wczoraj Atletico. Szacun.
2
Wolę Coutinho. Aczkolwiek wydaje mi się, że potrzebujemy typowego rozgrywającego. Coutinho wygląda mi bardziej na taką typową dziesiątkę.
0
Wolałbym Saula. To będzie gigant za parę lat.
A na obronę Mustafiego :)
1
Czekałem aż padnie tu taka propozycja po tej bramce :D
0
Zawsze najbardziej lubilem O'Sullivana. :) Majstersztyk
0
Je jestem miedzy Stoiczkowem i Montoya :P
7
Ter Stegen zagrał wczoraj najlepiej z całego zespołu. Mam nadzieję ze pogra w lidze jeszcze w tym sezonie.....
6
Wolę zasłużenie przegrać niż niezasluzenie wygrać.
0
Dlatego właśnie wzmocnienie pomocy w lecie jest niezbędne. Jesteśmy aż nadto uzależnieni od MSN. Nie ma w tym zespole kto ich odciążyć.
3
Dobrze że stosunkowo wcześnie straciliśmy tego gola. Jest czas na reakcję. Czuję dogrywkę
0
Tak, do komentowania wczoraj przez Wolskiego i Kazia. Panuje tu pogląd, że to madridista. Czas się przekonać :P
1
na youtube? o.O do czego to doszło
0
Ja już się zmiękczyłem leciutko :D Nerwy nieuniknione
2
Jest i on. Wielki Kaziu
0
Nie wyobrażam sobie abyśmy bramki nie strzelili.
0
Zobaczymy jak emocjonalnie będzie Wolski się wydzierał gdy Barca strzeli bramkę. Porównanie mamy idealne :P
2
telewizjada.net
0
Moim zdaniem Bayern nie weźmie jeńców w tym meczu :)
1
0:4
0
Ciężko zaprzeczyć. ;)
0
Cały czas wydaje mi się, że nie wygramy ale awansujemy
0
Dobra Pany, jaki wynik obstawiacie? :)
Mój typ 2-2 :)
0
LG G3 mini