0

Denis jak przyjdzie to i tak czuję, że niewiele pogra. Największym wzmocnieniem będzie Halilovic za rok. Nie mogę się doczekać aż na stałe zagości w pierwszym zespole.

1

Smutny cholernie. Ale polecam. Klasyka

10

Jestem cholernie ciekaw co Barcelona pokaże w niedzielę z Valencią... a jeszcze ciekawszy jestem wyjazdu na Deportivo.

1

dzieki :D dziala :P morduje ludzi

0

Też to zrobiłem. Gdzie się wpisuje IP? Chyba oślepłem .

0

To też robiłem i bez zmian :/ Serwery działają jak pokazuje strona COD :(

0

Mam pytanie spoza piłki.
Chciałem sobie trochę postrzelać przez internet w Call of Duty 4. Lecz nie wyszukuje mi żadnych serwerów.... co dziwne, trzy dni temu oraz wcześniej, wszystko elegancko działało. Macie jakieś rozwiązania? Reinstall też nic nie dał.

1

Z taką samą ambicją zagrało wczoraj Atletico. Szacun.

2

Wolę Coutinho. Aczkolwiek wydaje mi się, że potrzebujemy typowego rozgrywającego. Coutinho wygląda mi bardziej na taką typową dziesiątkę.

0

Wolałbym Saula. To będzie gigant za parę lat.
A na obronę Mustafiego :)

1

Czekałem aż padnie tu taka propozycja po tej bramce :D

0

Zawsze najbardziej lubilem O'Sullivana. :) Majstersztyk

0

Je jestem miedzy Stoiczkowem i Montoya :P

7

Ter Stegen zagrał wczoraj najlepiej z całego zespołu. Mam nadzieję ze pogra w lidze jeszcze w tym sezonie.....

6

Wolę zasłużenie przegrać niż niezasluzenie wygrać.

0

Dlatego właśnie wzmocnienie pomocy w lecie jest niezbędne. Jesteśmy aż nadto uzależnieni od MSN. Nie ma w tym zespole kto ich odciążyć.

3

Dobrze że stosunkowo wcześnie straciliśmy tego gola. Jest czas na reakcję. Czuję dogrywkę

0

Tak, do komentowania wczoraj przez Wolskiego i Kazia. Panuje tu pogląd, że to madridista. Czas się przekonać :P

1

na youtube? o.O do czego to doszło

0

Ja już się zmiękczyłem leciutko :D Nerwy nieuniknione

2

Jest i on. Wielki Kaziu

0

Nie wyobrażam sobie abyśmy bramki nie strzelili.

0

Zobaczymy jak emocjonalnie będzie Wolski się wydzierał gdy Barca strzeli bramkę. Porównanie mamy idealne :P

2

telewizjada.net

0

Moim zdaniem Bayern nie weźmie jeńców w tym meczu :)

1

0:4

0

Ciężko zaprzeczyć. ;)

0

Cały czas wydaje mi się, że nie wygramy ale awansujemy

0

Dobra Pany, jaki wynik obstawiacie? :)
Mój typ 2-2 :)

0

LG G3 mini

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?