jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak Simeone wrzucił piłkę na boisko w trakcie akcji Malagi.
0
W pierwszej rundzie było 0-0 - ze Sportingiem. Myślałem, że masz na myśli pierwszą kolejkę.
0
Neymar jest aktywny, ale po prostu głupieje gdy ma już tą piłkę. Wypracował 3 genialne akcje tylko po to żeby je spieprzyć :P
0
Wyczuwam dzisiaj Arde Turana w pierwszym składzie
0
Chodziło mi o Sanabrie. :)
0
Odpisalem na pierwszy komentarz, nie trolluj znowu. Na zartach się nie znasz? ;)
0
Serio??
3
Prawdziwa dama to twoja mama.
0
Jo kurde, Warzywniak. Mogłeś nie zrozumieć mój błąd. Chodziło mi o piłkarza Barcy.
0
W związku z czym?
0
Nie wyznaje tej zasady. Na mnie alkohol działa twórczo. :)
0
Racja. Dzięki. Wielki w swoim mniemaniu zapewne.
2
I mniej do powiedzenia.
0
Jestem pijany i zapomniałem nazwiska piłkarza, wielki talent sprzedany do Włoch na własną prośbę.
18
I wpis na instagramie "May god bless us and protect us" Zawsze godzinę przed meczem. :P
1
Jeden z tych bardziej topowych piłkarzy powiedział, że jego zdaniem Polska będzie czarnym koniem ME i dojdą do półfinału.
1
Trzymać kciuki za Argentynę trzeba. Ale przede wszystkim za Polaków :) Minimum ćwierćfinał :)
1
No niby tak. Mordercze wakacje dla zawodników, tak swoją drogą.
1
Ostatnie 5 tygodni z oglądaniem Barcelony przed przerwą.... Ależ ten sezon szybko zleciał. Wyczekiwanie znów będzie się dłużyć.
1
100 % już? i skad to info?
7
Villarreal sprawia wrażenie jakby im się nie chciało. Kompletnie są bezradni.
0
Aaaa to to. Nie znałem nazwy :P Widziałem tylko pare w przerwach między meczami :P
5
Mam nadzieję, że z Andresem wszystko w porządku. Dość szybko przeprowadzona została ta zmiana.
2
Ja nawet nie wiem co to xd
5
Dwa najbliższe mecze w soboty o 20:30. Lubię to. W końcu na dłużej zawitało wieczorowe granie.
9
To przeciąganie końcówek przez Atletico to na prawdę jest antyfutbol :D
Mam nadzieję, że ktoś ich kiedyś tam przeciągnie przy niekorzystnym dla nich wyniku. Należy im się :)
0
Ciekawi mnie czy półfinał przejdą. Z taką grą może być ciężko.
Aczkolwiek City też nie gra przewidywalnych co do wyniku spotkań
13
Nienawidzę takiej gry na czas jak robi to Atletico. Jest to perfidne.
3
Sądzę, że Athletic - Atletico to większy hit.
0
On był po prostu nauczycielem łaciny z czego pamiętam. Nie wymieniano jest nazwiska.