0


Tak Simeone wrzucił piłkę na boisko w trakcie akcji Malagi.

0

W pierwszej rundzie było 0-0 - ze Sportingiem. Myślałem, że masz na myśli pierwszą kolejkę.

0

Neymar jest aktywny, ale po prostu głupieje gdy ma już tą piłkę. Wypracował 3 genialne akcje tylko po to żeby je spieprzyć :P

0

Wyczuwam dzisiaj Arde Turana w pierwszym składzie

0

Chodziło mi o Sanabrie. :)

0

Odpisalem na pierwszy komentarz, nie trolluj znowu. Na zartach się nie znasz? ;)

0

Serio??

3

Prawdziwa dama to twoja mama.

0

Jo kurde, Warzywniak. Mogłeś nie zrozumieć mój błąd. Chodziło mi o piłkarza Barcy.

0

W związku z czym?

0

Nie wyznaje tej zasady. Na mnie alkohol działa twórczo. :)

0

Racja. Dzięki. Wielki w swoim mniemaniu zapewne.

2

I mniej do powiedzenia.

0

Jestem pijany i zapomniałem nazwiska piłkarza, wielki talent sprzedany do Włoch na własną prośbę.

18

I wpis na instagramie "May god bless us and protect us" Zawsze godzinę przed meczem. :P

1

Jeden z tych bardziej topowych piłkarzy powiedział, że jego zdaniem Polska będzie czarnym koniem ME i dojdą do półfinału.

1

Trzymać kciuki za Argentynę trzeba. Ale przede wszystkim za Polaków :) Minimum ćwierćfinał :)

1

No niby tak. Mordercze wakacje dla zawodników, tak swoją drogą.

1

Ostatnie 5 tygodni z oglądaniem Barcelony przed przerwą.... Ależ ten sezon szybko zleciał. Wyczekiwanie znów będzie się dłużyć.

1

100 % już? i skad to info?

7

Villarreal sprawia wrażenie jakby im się nie chciało. Kompletnie są bezradni.

0

Aaaa to to. Nie znałem nazwy :P Widziałem tylko pare w przerwach między meczami :P

5

Mam nadzieję, że z Andresem wszystko w porządku. Dość szybko przeprowadzona została ta zmiana.

2

Ja nawet nie wiem co to xd

5

Dwa najbliższe mecze w soboty o 20:30. Lubię to. W końcu na dłużej zawitało wieczorowe granie.

9

To przeciąganie końcówek przez Atletico to na prawdę jest antyfutbol :D
Mam nadzieję, że ktoś ich kiedyś tam przeciągnie przy niekorzystnym dla nich wyniku. Należy im się :)

0

Ciekawi mnie czy półfinał przejdą. Z taką grą może być ciężko.
Aczkolwiek City też nie gra przewidywalnych co do wyniku spotkań

13

Nienawidzę takiej gry na czas jak robi to Atletico. Jest to perfidne.

3

Sądzę, że Athletic - Atletico to większy hit.

0

On był po prostu nauczycielem łaciny z czego pamiętam. Nie wymieniano jest nazwiska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?