jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co sądzicie o sprowadzeniu Alaby? Lewy obrońca grający też na środku.
Albo Romagnoli'ego - ta sama charakterystyka. 21 lat.
0
Budżet jest większy po odrzuceniu premii za LM. A to całkiem sporo pieniążków.
0
W końcu doczekałem się meczu, który mnie ucieszył. Dzięki Barco!
1
Do sezonu w którym zostały rozegrane.
1
Co minutę..... serio? :D
1
Oglądaliśmy Barcę całe dwie i pół minuty :D
0
Dobrze grali. O wiele skutecznej na pewno ;)
2
Sam jesteś osioł. :P Będą się przełączać z jednego meczu na drugi pewnie.
1
Przynajmniej ostatnie piętnaście minut obejrzymy bez przerw :P
0
Świetnie gra !
0
Wątpię, żeby była tylko pierwsza połowa, ponieważ komentatorzy się nawet nie pożegnali.
0
Mogliby jeden mecz dać na Eleven a drugi na Eleven Sports. Nie ma nic gorszego niż transmisje łączone :/
0
Pół ekranu będzie mecz Barcy a pół Atletico? To są żarty?
0
To, że nie ma miejsca nie oznacza, że mamy samych klasowych pomocników. Daj mi jednego playmakera w Barcelonie na tej pozycji, który jest w stanie wziąć grę na siebie.
0
Tak, piszę o odpowiedziach na komentarze. Czytasz przykładowo pięć, i po odświeżeniu strony na ikonce z chmurkami liczba zmienia się o jeden
30
Redakcjo, nie da się czegoś zrobić aby czytanie nieprzeczytanych odpowiedzi na posty, były kasowane z powiadomień z każdym wyświetleniem tej odpowiedzi?
Teraz gdy wchodzi się ikonkę odpowiedzi i czyta się przykładowo z dziesięć, to w tej ikonce liczba odpowiedzi zmienia się o jeden.
Byłoby to zdecydowanie ułatwieniem.
1
Najgorsze? Pytanie czy potraktują to jako presję czy... motywację :) Wierzę w to drugie.
7
Czas nie płynie czas ucieka :)
1
Ciekawe czy jutro Barca wygra :P
3
Barca jutro (a w zasadzie dzisiaj) wygra. Koniec kropka. Innego scenariusza sobie nie wyobrażam. Nie jest możliwe, aby ten zespół mógł tyle występów z rzędu grać z takimi wynikami.
Do boju.
0
Ma ktoś może linka do sytuacji z Ronaldinho, gdy wybił bramkarzowi piłkę z rąk główką? Dostał za to żółta bodajże.
2
Stare jak świat :P
0
*jutro
0
Zajechani = wypaleni. Barca rok temu, była tak żądna krwi jak Bayern w 2013 - w perspektywie tego miałem na myśli brak motywacji. Może inaczej - brak AŻ TAKIEJ motywacji.
1
Pytanie, za jaką grę ;) Brak motywacji, jak dla mnie chłopaki są kompletnie wypaleni.
0
1. Czemu tak długo ruszamy poślady z miejsca?
2. Pytam czysto teoretycznie, niczego nie zakładam.
1
1
Zadam dwa kontrowersyjne pytania:
- Ile Barca wygra z Valencią?
- Czy nie uważacie, że dublet w zupełności wystarczy jeśli chodzi o tytuły? (nie, nie szukam usprawiedliwienia z d*py)
1
Jakie to proste :P
0
No właśnie może dlatego ciągnie grę. Nie oznacza to, że w Barcelonie będzie tak samo. Rakitić też rozgrywał genialnie piłkę w Sevilli. W Barcelonie jest świetnym uzupełnieniem, ale nie rozgrywającym.