0

A co sądzicie o sprowadzeniu Alaby? Lewy obrońca grający też na środku.
Albo Romagnoli'ego - ta sama charakterystyka. 21 lat.

0

Budżet jest większy po odrzuceniu premii za LM. A to całkiem sporo pieniążków.

0

W końcu doczekałem się meczu, który mnie ucieszył. Dzięki Barco!

1

Do sezonu w którym zostały rozegrane.

1

Co minutę..... serio? :D

1

Oglądaliśmy Barcę całe dwie i pół minuty :D

0

Dobrze grali. O wiele skutecznej na pewno ;)

2

Sam jesteś osioł. :P Będą się przełączać z jednego meczu na drugi pewnie.

1

Przynajmniej ostatnie piętnaście minut obejrzymy bez przerw :P

0

Świetnie gra !

0

Wątpię, żeby była tylko pierwsza połowa, ponieważ komentatorzy się nawet nie pożegnali.

0

Mogliby jeden mecz dać na Eleven a drugi na Eleven Sports. Nie ma nic gorszego niż transmisje łączone :/

0

Pół ekranu będzie mecz Barcy a pół Atletico? To są żarty?

0

To, że nie ma miejsca nie oznacza, że mamy samych klasowych pomocników. Daj mi jednego playmakera w Barcelonie na tej pozycji, który jest w stanie wziąć grę na siebie.

0

Tak, piszę o odpowiedziach na komentarze. Czytasz przykładowo pięć, i po odświeżeniu strony na ikonce z chmurkami liczba zmienia się o jeden

30

Redakcjo, nie da się czegoś zrobić aby czytanie nieprzeczytanych odpowiedzi na posty, były kasowane z powiadomień z każdym wyświetleniem tej odpowiedzi?

Teraz gdy wchodzi się ikonkę odpowiedzi i czyta się przykładowo z dziesięć, to w tej ikonce liczba odpowiedzi zmienia się o jeden.

Byłoby to zdecydowanie ułatwieniem.

1

Najgorsze? Pytanie czy potraktują to jako presję czy... motywację :) Wierzę w to drugie.

7

Czas nie płynie czas ucieka :)

1

Ciekawe czy jutro Barca wygra :P

3

Barca jutro (a w zasadzie dzisiaj) wygra. Koniec kropka. Innego scenariusza sobie nie wyobrażam. Nie jest możliwe, aby ten zespół mógł tyle występów z rzędu grać z takimi wynikami.
Do boju.

0

Ma ktoś może linka do sytuacji z Ronaldinho, gdy wybił bramkarzowi piłkę z rąk główką? Dostał za to żółta bodajże.

2

Stare jak świat :P

0

*jutro

0

Zajechani = wypaleni. Barca rok temu, była tak żądna krwi jak Bayern w 2013 - w perspektywie tego miałem na myśli brak motywacji. Może inaczej - brak AŻ TAKIEJ motywacji.

1

Pytanie, za jaką grę ;) Brak motywacji, jak dla mnie chłopaki są kompletnie wypaleni.

0

1. Czemu tak długo ruszamy poślady z miejsca?
2. Pytam czysto teoretycznie, niczego nie zakładam.

1

1

Zadam dwa kontrowersyjne pytania:
- Ile Barca wygra z Valencią?
- Czy nie uważacie, że dublet w zupełności wystarczy jeśli chodzi o tytuły? (nie, nie szukam usprawiedliwienia z d*py)

1

Jakie to proste :P

0

No właśnie może dlatego ciągnie grę. Nie oznacza to, że w Barcelonie będzie tak samo. Rakitić też rozgrywał genialnie piłkę w Sevilli. W Barcelonie jest świetnym uzupełnieniem, ale nie rozgrywającym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?