1

Sądzę, że sprzedaż go tak po prostu "o, bo możemy zarobić" bez względu na to co chce Turek, byłoby slabym posunięciem. Enrique z niego tak szybko na pewno nie zrezygnuje. Jestem pewien, że zna jego jakość.

0

Po pierwsze sprzedając Turana po zaledwie kilku-kilkunastu na koniec sezonu meczach gry, gdzie pauzował przez pół roku, Barcelona okaże swój błąd (30 baniek wyrzuconych w błoto) a poza tym nie zdziwiłbym się gdyby ludzie zaczęli myśleć, że kasa wzięła górę ponad projektem sportowym - co było zawsze priorytetem Barcy.
O ile ta rzekoma oferta z Chin jest prawdziwa. Media różne bzdury czasem opowiadają :)

2

On o Barcelonie wypowiadał się w superlatywach jeszcze długo przed transferem. To zawsze był jego ulubiony klub. Zaraz po Galacie oczywiście.

0

Fakt. Mieli bardzo zgraną paczkę. Ciekawi jak długo Leicester utrzyma się na tym poziomie. Kasiory przytulą od groma

0

Jestem Januszem mma, bo jedyna styczność z tym sportem jaką miałem to oglądanie znacznej ilości gal ksw, bellator czy ufc, a nigdy tego nie trenowałem. Panie ekspercie :)

2

Malaga ładnie walczyła z Dortmundem w 2012/2013 :) Jeszcze wtedy między innymi Isco mieli w składzie.

0

Ciężko stwierdzić. Chciałbym aby Villarreal wrócił na salony. Pomyśleć, że nie dawno spadli do Segunda Division.
Sądzę, że jeśli obecny stan utrzyma się do 36 kolejki, to wszystko będzie jasne.

0

A czy każdy Polak musi być mistrzem? Z perspektywy widza walka była świetna.

1

Zwycięstwo Janka !!!!

0

Ależ genialna walka Błachowicza z Pokrajacem. Zaraz finałowa runda.

3

Futbol to nie jest gra statystyk.

0

Wchodzi Janek Błachowicz na ring! :D

2

Nie wierzę w tą informacje ASa. Ale z ostatnim zdaniem zgodzić się trzeba.

0

Ja grając Southamptonem odkupiłem od Barcy Turana za 3,5 miliona bo nic nie grał :P A Mane'go sprzedałem po świetnym sezonie za 65 milionów. Można pokombinować.

0

U. Wybacz ;P Nie spodziewałEM się tego :D

1

Zaraz Jan Błachowicz będzie walczył na gali UFC w Zurychu :) Transmisja na Extreme Sports. Teraz panie kończą swoją walkę i następny w rozpisce jest Janek. Chyba, że kolejność walk nie jest taka sama jak na rozpisce :P

0

a jaki mecz sędziowałeś? :D

0

City kasy ma aż nadto, więc nie wykluczałbym.

4

Ale Pogba niejednokrotnie nieprzychylnie wypowiadał się o Realu. Między innymi w kontekście potraktowania Casillasa. Pisał, że dla nich liczy się tylko marketing itd.
Wątpię czy ludzie puściliby to w niepamięć.

0

Jak by nie patrzeć, pasowałby tam. Też bym chciał go w Barcy. Verratti nie to wyciągnięcia już niestety. Pogba dałby wiele jakości i młodego powiewu tej drużynie. Fajnie by było.

0

Ciekaw jestem gdzie wyląduje Pogba w przyszłym sezonie. Wątpię aby został w Juve.

4

Żenujące to jak dla mnie. Dumni po zwycięstwie, pogardliwi po porażce ... To nie sa kibice tylko jakieś kółko wzajemnej adoracji.

0

Brakuje nam drugiego playmakera. Iniesta wszedł w drugiej połowie i środek pola wyglądał zupełnie inaczej. Zabrakło wykończenia co prawda, ale to już inna historia.

0

Cały czas gadał, że Turan żegna się z Barceloną. Że ten mecz wysyła go do Chin itd. Na prawdę sporo tego było.

0

Cztery najbliższe spotkania rozgrywamy po godzinie 20. Aż dziw bierze

2

Arbeloi odpowiedziałbym - kto dużo gada ten mało robi. A z czego pamiętam mizernie u niego z występami :P

8

Wolę 1-0 w plecy na Anoeta niż na Vicente Calderon. Obstawiam, że Wy też. Tak czy nie? ;)

8

Sezon temu przegraliśmy na Anoeta 1-0 po czym zgarnęliśmy tryplet.
Jeżeli ten stadion jest zaczarowany, to może rok temu zaczarowaliśmy ten wynik na tym stadionie :) Już jeden finał mamy. Prowadzimy po pierwszym ćwierćfinałowym meczu LM. Mamy trzy punkty przewagi w lidze nad zespołem, który dwa razy ograliśmy. Jak można wątpić w Barcelonę i Lucho? Zespół jest wielki i posiada ogromny warsztat umiejętności. A ten facet, ma ogrom pomysłów w głowie. Porażki się zdarzają, taki jest sport. Pomagają w wyciąganiu wniosków.

2

Tutaj nie ma reguł. To jest futbol. Zawodnicy mają swoją psychikę. Tym bardziej zespół, tak mocno zżyty ze sobą jak Barcelona. Spada forma całego zespołu.
Będzie dobrze.

0

Wątpię aby był za cokolwiek wdzięczny Realowi :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?