jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z czego wiem nikt u nich nie będzie pauzował za kartki.
14
Znowu będzie strach o kontuzje :/
0
5 spotkań do pobicia rekordu :) A w perspektywie, Real, Atletico, Sociedad na Anoeta. Byłoby to świetne ukoronowanie.
5
Będzie jakiś artykuł odnośnie tego kiedy grają poszczególni zawodnicy Barcy oraz kiedy wracają ze zgrupowań? :)
17
praca :)
3
Barca w tym sezonie ani razu nie przegrała na Camp Nou. Ten stadion wszystkich zjada :)
0
Pomyśleć, że remis na el Madrigal, może tak zmienić postrzeganie wszystkiego przez część ludzi tutaj :P Ale może to i lepiej.
0
Znikadło :)
0
Tak, kwietnia oczywiście.
Wierzę, Sevillę stać na bardzo dużo. Szczególnie przy niezachwycającej formie Realu.
1
Pogadamy na ten temat o 22.15 patrząc na tabelę.
1
Remis na el Madrigal jestem w stanie zdzierżyć. Wolę w końcu zwycięstwo na Anoeta po spotkaniu z Realem. Należy to miejsce odczarować. Zdecydowanie.
0
Czekamy na 2 marca :) Wtedy moim zdaniem ustali się cały układ pierwszych trzech miejsc w tabli.
0
Zdobycie 15 pkt w pozostałych 8 meczach na chwilę obecną zapewnia Barcelonie mistrzostwo.
3
Zyskaliśmy punkt nad Atletico. To Real w tej chwili ma pełne portki. Nie ma co rozpaczać chłopcy i dziewczęta :)
0
Ludzie przychodzą wraz z trendem zwycięzców. Nic nie zrobisz.
0
Hipokrytesi ;)
0
Nie kumam najeżdżania na Mathieu dzisiaj serio. Piłka na niego się nabiła. Wiem, że część krytykujących osób oczywiście jest na tyle gibka, że wygięłaby swoje ciało wpół aby bramka nie wpadła, aczkolwiek zachowajcie trochę rozsądku.
1
Problem w tym, że cała druga połowa była żenująca w naszym wykonaniu. W każdym aspekcie niemalże.
3
Mathieu został nabity. Nie widzę nigdzie jego winy.
0
Powtórka z rozrywki. Dramat. Cóż. Mamy o tyle dobrze, że Atletico przegrało, więc mamy 9 pkt przewagi.
Najlepsze moim zdaniem podsumowanie? Syndrom Deportivo.
9
Za oszustwo się płaci. Wysoka kara, ale cóż. To oficjalne?
1
Hiszpańskim kapitałem chyba :P
0
Nie wydaje mi się abyśmy grali gorzej niż w zeszłym sezonie. Rok temu pokonaliśmy wszystkich mistrzów poszczególnych krajów. Nie wiem dlaczego nie moglibyśmy zgarnąć LM drugi raz z rzędu, z kimkolwiek byśmy nie grali :)
0
Podejrzewam, że na 100% jeden z nich będzie w finale :P
0
A czy ja powiedziałem, że wolałem? Napisałem czym kierował się zapewne zarząd TVP....
1
Tak było :) Wszyscy chcieli ich zdaniem Polaków oglądać :P poniekąd zrozumiałe
0
Fajne pary :) W półfinale będzie trzech faworytów :P
0
Rewanż za 2013/2014? :)
0
Relacja tekstowa to zapewne tutaj będzie.
0
Będę zadowolony z każdego meczu poza PSG i City. Rok rocznie na nich trafiamy ostatnio :P Chciałbym coś innego