0

Najpierw zadbaj o konkretną dietę :) Same ćwiczenia nie zrobią z Ciebie faceta typu Pico Bella :P

0

Ile w tym piękna i .... pieniędzy ;oo

0

E tam. Roma nie gra tragedii. Wiadomo było ze Real przejmie inicjatywę w tym meczu Ale póki co nie jest najgorzej. :)

148

Marcinie, jesteś na fcbarca.com? :D Może będziemy mieli wtykę :P

0

hmm...? p prostu sie przywitalem

1

na twitterze, fb... teraz chyba juz wszedzie xd

0

ja jestem grzeczny ;)

2

Witam po tygodniowym odpoczynku ;) miło tu znów zawitać jako zalogowany user.

3

Właśnie się zorientowałem, że Złote Maliny otrzymało "50 twarzy Greya"
Ojooooj ;DDD Dziewczynki muszą płakać :P

0

Komentarz usunięty

1

Do piachu razem z Kiszczakiem w sensie? :P

1

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

6

0

Żeli papą fyty tąde. :P

0

Tyle szacunku

10

Ponoć mają wtedy odbanować Mikiego i Wiśnie. :D

0

Zmieniamy nazwę z La Rambla na La Wiara.
How about that? :D

1

UFO to niezidentyfikowany obiekt latający :P Więc nie można mieć teorii skoro nie wiadomo czym to jest. Na pewno jest życie poza Ziemią. Pytanie jak daleko, jak rozwinięte i w jakiej formie. To, że my mamy dwie nogi, dwie ręce a mój pies szczeka, nie znaczy czy w innych "cywilizacjach" jest tak samo.
Tam przykładowo dwie flegmy które latają i strzelają z nosa mogą być bardziej rozwinięte od kogokolwiek na Ziemi.

26

Dowcip z angielska.
Have you heard about that girl, who lost her left leg and left arm?
- She's all right now.

Skisłem.

0

Na wieki wieków synu.

0

Mówiłem, że Bóg istnieje to mnie nie słuchają :D Nosi nr 10 na plecach.

23

Tu w 90% jest piłka. A to, że czasami trafi się jakiś temat egzystencjalny nie zmienia tego miejsca w śmietnik. Przynajmniej wg mnie.

0

Lubię dyskutować jeśli jest to dyskusja na poziomie.

0

Nawet nie wiesz jak wojna jest w stanie napędzić gospodarkę :D

0

Wiara miała wpływ na wszystko na przestrzeni lat. Negowanie tego jest moim zdaniem nielogiczne.

0

Poza tym kurde, Bóg musi istnieć. Przecież żona Wałęsy mówiła, że Bolek bardzo często wygrywał w totka w latach 70-76, po czym Pan Łaskawy doszedł do wniosku, że już im dobrze się wiedzie i przestał pomagać.
Tak powiedziała. Serio. To nie żart.

3

Gadać na temat religii można, dopóki nie schodzi to do poziomu wyzwisk i głupiej argumentacji.
Ja jestem chrześcijaninem, wyznaję Boga, wierzę natomiast nie wyznaję Kościoła Katolickiego jako instytucji i jest to moja prywatna sprawa, wszystkim od tego wara.

0

Jeśli się obraża to ban z miejsca. Ale nie jestem mode, więc nie mam mocy banowania :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?