jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najpierw zadbaj o konkretną dietę :) Same ćwiczenia nie zrobią z Ciebie faceta typu Pico Bella :P
0
Ile w tym piękna i .... pieniędzy ;oo
0
E tam. Roma nie gra tragedii. Wiadomo było ze Real przejmie inicjatywę w tym meczu Ale póki co nie jest najgorzej. :)
148
Marcinie, jesteś na fcbarca.com? :D Może będziemy mieli wtykę :P
0
hmm...? p prostu sie przywitalem
1
na twitterze, fb... teraz chyba juz wszedzie xd
0
ja jestem grzeczny ;)
2
Witam po tygodniowym odpoczynku ;) miło tu znów zawitać jako zalogowany user.
3
Właśnie się zorientowałem, że Złote Maliny otrzymało "50 twarzy Greya"
Ojooooj ;DDD Dziewczynki muszą płakać :P
0
Komentarz usunięty
1
Do piachu razem z Kiszczakiem w sensie? :P
12
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/v/t1.0-0/s480x480/12806128_504964919688049_415913735423981364_n.jpg?oh=4fe2e69f624cc61b4be0e938c789ee3e&oe=574D8250
:DDDD
1
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
6
0
Żeli papą fyty tąde. :P
0
Tyle szacunku
10
Ponoć mają wtedy odbanować Mikiego i Wiśnie. :D
0
Zmieniamy nazwę z La Rambla na La Wiara.
How about that? :D
1
UFO to niezidentyfikowany obiekt latający :P Więc nie można mieć teorii skoro nie wiadomo czym to jest. Na pewno jest życie poza Ziemią. Pytanie jak daleko, jak rozwinięte i w jakiej formie. To, że my mamy dwie nogi, dwie ręce a mój pies szczeka, nie znaczy czy w innych "cywilizacjach" jest tak samo.
Tam przykładowo dwie flegmy które latają i strzelają z nosa mogą być bardziej rozwinięte od kogokolwiek na Ziemi.
26
Dowcip z angielska.
Have you heard about that girl, who lost her left leg and left arm?
- She's all right now.
Skisłem.
0
Na wieki wieków synu.
0
Mówiłem, że Bóg istnieje to mnie nie słuchają :D Nosi nr 10 na plecach.
23
Tu w 90% jest piłka. A to, że czasami trafi się jakiś temat egzystencjalny nie zmienia tego miejsca w śmietnik. Przynajmniej wg mnie.
0
Lubię dyskutować jeśli jest to dyskusja na poziomie.
0
Nawet nie wiesz jak wojna jest w stanie napędzić gospodarkę :D
0
Wiara miała wpływ na wszystko na przestrzeni lat. Negowanie tego jest moim zdaniem nielogiczne.
0
Poza tym kurde, Bóg musi istnieć. Przecież żona Wałęsy mówiła, że Bolek bardzo często wygrywał w totka w latach 70-76, po czym Pan Łaskawy doszedł do wniosku, że już im dobrze się wiedzie i przestał pomagać.
Tak powiedziała. Serio. To nie żart.
3
Gadać na temat religii można, dopóki nie schodzi to do poziomu wyzwisk i głupiej argumentacji.
Ja jestem chrześcijaninem, wyznaję Boga, wierzę natomiast nie wyznaję Kościoła Katolickiego jako instytucji i jest to moja prywatna sprawa, wszystkim od tego wara.
0
Jeśli się obraża to ban z miejsca. Ale nie jestem mode, więc nie mam mocy banowania :(