jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
Zależy co masz na myśli poprzez twierdzenie "Arsenal prowadził grę", bo też nie do końca się z tym zgadzam.
0
Real na pewno przejdzie Romę. Nie chce mi się wierzyć, żeby było inaczej. Rzymianie musieliby z 3 bramki strzelić. Albo dwie zakładając, że Real nic nie strzeli na Santiago i rozstrzygnie się mecz w karnych
0
Zacznijmy od tego, że jakby Arsenal był autobusem, to logiczne jest, że nie strzelilibyśmy bramki z kontry. I to takiej.
0
Arsenal 0 - 2 Barcelona
Roma 0 - 2 Real Madryt
Valencia 6 - 0 Rapid Wiedeń
Villarreal 1 - 0 Napoli
Marsylia 0 - 1 Bilbao
Sevilla 3 - 0 Molde
Wszystko do zera :) wiadomo, że część z nich to ogórki ale i tak to cieszy oko :P
0
Tak myślałem, że Pogba dzisiaj zawita na okładkach Marci :D
29
Jeżeli to byl autobus to chyba inny mecz oglądałem. Szczegolnie drugą połowę.
0
Juz sa sklady i nikt nie podal? Co tu taka cisza. :D
0
Nikt nie pogardziłby urlopem. Nie jestem po ekonomii :P
0
Trener nie powalczy z charakterem piłkarzy.
Problem jest w transferach. Kupili genialnych piłkarzy. Lecz to, że Real ma dobry zespół, nie znaczy, że jest drużyną.
0
Od początku mówiłem, że to nie jest wina trenera.
0
Tomasz Lis jest typowym kibicem Realu :D
1
e tam, 2009 też był kozacki.
0
Było już dzisiaj :) Ale fakt, zacne
1
Prawie jak Palikot w sumie.
2
Nie ma co nawet tego komentować. Tam każdy się nawzajem po pupci klepie.
0
To jest coś innego. My MOŻEMY się obawiać jego przebłysków. A oni po prostu się obawiają tego co oni BĘDĄ robić w tym meczu, bowiem pewnym jest, że czarować będą :)
6
1:3 :)
0
Obaj są na tym samym poziomie adaptacji. Potrzeba im gry co widać gołym okiem.
Poza tym porównania na niewiele się zdadzą. To zupełnie różne pozycje i zupełnie różni piłkarze mający zupełnie inne role w zespole.
0
Również się go obawiam, ale chłopaki z pewnością go zatrzymają :)
1
Rok temu jeszcze coś grał przynajmniej, teraz jest kupa
1
Ludzie mają fajną wyobraźnię :)
0
Poza tym moim zdaniem lepiej postawić Alvesa, który ma kolosalne doświadczenie w grze na tej pozycji, niżeli na Vidala, który dopiero się ogrywa :)
0
Spoko, zagra Rakitić z Busquetsem, oni zaprowadzą spokój w środku pola i bok obrony również będą uzupełniać :)
0
Aaaaa, w ten sposób. Okej :P
0
Nie wiem czemu, ale nie rozumiem :P
0
Dla naszego i Twojego dobra, zostań z nami :P
0
Pewnie, że lepiej. Zarabiasz, nie otaczają Cię dzieci i inne szczeniackie zachowania, tylko dorośli ludzie. Zbierasz doświadczenie. Ohh, długo by tłumaczyć. Praca biurowa. Pracuję przy kompie - mam czas na wszystko :P
0
razem wzięte?
16
Nawet nie wiesz jak zaje***ty jest relaks przy piwku po robocie oglądając mecz. Ferie rozleniwiają, regeneracja po pracy jest najlepszym uczuciem na świecie.